Skocz do zawartości
lewis

Prasa okołogrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

Czy drukowane wam szkodzi?Jeżeli nie, to jaką prasę o grach czytacie i czemu?Skąd czerpiecie wiedzę o branży gier video,czy tylko z netu?

Całe wieki czytam Neo-Plusa,tylko sporadycznie PSX-extreme-to nie moje klimaty.Z większością tekstów tam napisanych się zgadzam,więc jest dla mnie.Najświeższe niusy zasysam z netu-wiadomo,ale jak ognia unikam komentarzy.Zbyt często podnoszą mi ciśnienie,za nerwowy jestem.Gazetki, net jak na razie nie jest mi w stanie ich zastąpić,taki sentyment i nie tylko.Jak dla mnie prasa na razie rządzi.Cenię gdy ktoś swoją opinię na jakiś temat, potrafi przedstawić w większej liczbie zdań,a nie jak to najczęściej bywa w necie-parę słów(a szczególnie w komentarzach do niusów właśnie).Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat, mam w  związku z nim zasadnicze pytanie. Należę do tych nielicznych "straszliwych" ludzi którzy nadal wolą papierowe gazety. W związku z tym prosiłbym o polecenie mi gazety o konsolach najlepiej spełniającej poniższe kryteria:

-dostępna w Empiku

-obojętnie czy krajowa czy zagraniczna

-po polsku lub po angielsku

-do 30-40 zł

-z rzetelnym poziomem recenzji a nie dawaniem grze minimum 8/10

-najlepiej z płytką z danymi do PS3 niedostępnymi na PS Store

Konsolowcem jestem zaledwie od 2 lat dlatego prosze Was o poradę jaką gazetkę najlepiej czytac i co polecacie. Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze.

Zdecydowanie IMHO Neo+,a czasy dem na krążku raczej się kończą.PS Store nie ma konkurencji.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadowalam się materiałami o grach z sieci, gazet już od dawna nie kupuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche tego czytam  ;)

PSX EXTREME,

PSU3,

Official Nintendo Magazine,

n-Revolution,

Official Playstation 2 Magazine,

Neo Plus,

PSW,

PowerStation,

Retro Gamer,

Play,

Official PSP Magazine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna porządne czasopismo to PSX Extreme. Piszą na luzie, umieją jajczyć czego nie można powiedzieć o drętwym N+ (te dopiski na końcach zdań typu hehe, hihi wyprowadzają mnie z równowagi). Ich oceny są obiektywne i w 98% zawsze się z nimi zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Psx extreme jest najlepszy dzieki obiektywnosci i poczuciu humoru recenzantow w (szczegolnosci HIVa i Myszaqa) i recenzja nawet jak jest napisana na 10 stron to i tak chce sie przeczytac z ciekawoscią a nie na silę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Komiksy w PE Wymiataja ^ ^ Od lat t kupuje ;) Neo tez jst spoko ale PSX lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×