Skocz do zawartości
ONE

Shatter

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli lubicie wszelakie klony Arkanoida, to gorąco polecam! Cena 22zł, trzy różne tryby, świetna muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak jest z poziomem trudności ? Gra jest hardkorowa czy może dla ludzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na crushing żadne dopalacze nie działają :) .

Jak najbardziej dla ludzi, hardcorowcy to raczej nie będą zadowoleni. Wszystko się milutko prawie od strzała przechodzi. Tyle że gra krótka i po przejściu, jeśli się nie lubi nabijać coraz to nowych rekordów, nie ma co robić.

A jeśli chodzi o pucharki (bo ty chyba Wronator lubisz zbierać :P) to tak naprawdę trzeba chwilę przysiąść tylko nad 3, reszta wpada sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Wysokiego poziomu trudnosci to w niej nie ma.. tak jak napisal ajakdwalin - prawie wszystkie trophy wpadają za przejsciem gry..

na te 2 trofea trzeba cierpliwosci i troche więcej czasu :P

Master Batter

Complete the entire game in a single game session without using a continue.

The Boss

Defeat Boss Rush Mode in Under 10 Minutes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźna i prosta w miarę gierka. Bardzo mi się podoba. Fajna muza ;)

Cena też nie jest wygórowana także polecam :)

Edytowane przez AGArtha
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Aha, jedno trophy jest trudne przejście Boss Rush w 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Aha, jedno trophy jest trudne przejście Boss Rush w 10 minut.

Ja nie mogę jeszcze zrobić 10 milionów w bonus mode. Bosowie w 10 minut też będą wyzwaniem. A po Magic Ball przechozeniu 50 lvl pod rząd nie chce mi się teraz shatera całego robić.... to są jakieś 2h grania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko giera. Zawsze lubiłem oryginał więc może i na Shattera się skusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości freeziego który udostępnił mi slot mogę cieszyć się teraz tą grą. Po pierwsze to gra potrafi wkur*** (w podobny sposób jak SSHD)... Szczególnie w Bouns mode kiedy piłka zmienia trajektorię lotu tuż przed uderzeniem w talerz. No szlag człowieka trafia ! Pod drugie, na razie doszedłem do 3 świata i muszę przyznać, że Boss w postaci zegarka jest przesadzony... I po trzecie, nie wyobrażam sobie przejścia całej gry bez używania continue ale próbować trzeba...

Edytowane przez Wronator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo dobrze zrobiona gra. Fakt, jest nieco krótka, ale czego można wymagać od gierek z PSS? Do tego za 22zł.

Ale mimo wszystko mi się bardzo podoba. Bardzo dobry klon arkanoida, i co najbardziej mi się podoba to chyba ścieżka dźwiękowa.

Również zróżnicowane różne etapy, np. w innym położeniu czy te w kształcie okręgu. MagicBall wydaje mi się pod tym względem nieco nudny.

Co do samej gry, to przejście bez żadnej kontynuacji nie jest takie trudne. Po prostu trzeba poznać strukturę etapów i odpowiednio używać przyciągania i oddalania piłeczek.

Etapy bonusowe mogą być irytujące. Piłki nie dość, że latają coraz to szybciej to w dodatku zmieniają tor lotu, tak jak kolega wyżej napisał.

Bossy? Na początku niektóre mogą się wydawać naprawdę nie do przejścia, ale chwilę czasu spędziłem przy każdym i wystarczy cierpliwość i odrobina refleksu i każdy pada.

Najbardziej mnie denerwowały te, gdzie trzeba odwrócić dolną i górną część by móc go uderzyć.

Jednak co tu gadać, jak ktoś lubi arkanoida, to nie zawiedzie się na grze. Fakt, nie jest za długa, ale zabawa z gry + genialna ścieżka w tle sprawiają, że nie będziecie żałować ani grosza za tą grę :) Czasami włączam tą grę, żeby tylko posłuchać utworów. Autorzy naprawdę się postarali.

Edytowane przez Patricko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę polecam każdemu. Wyśmienity soundtrack, którego łączna długość to około 90 minut. Jest do przesłuchania na oficjalnej stronie gry shattergame.com

Soundtrack może być tak samo kultowy jak ten z Reza.

Gra nie jest trudna jeśli używa się Continue. W grze zdobyłem już 100% trofeów.

Moje rekordy:

Story Mode - ponad 380 baniek, bodajże 67 miejsce w Liderbordach.

Boss Rush - czas: 8 minut i 23 sekundy, obecnie 22 miejsce w Liderbordach

W Bonus Mode jeszcze planuję poprawić wynik, aby wejść też do pierwszej setki.

Taki mały lansik ;)

Mój psn id to ACZ_pl

I jeszcze taka informacja. Koleś, który ma pierwsze miejsce w liderbordach ma czas 4 min. i 49 sek. To jakiś cheater (lub trafiły mu się raz po raz jakieś glitche). Ten czas jest niemożliwy do uzyskania, bo większość bossów nie odsłania się od razu na atak (z wyjątkiem 2 pierwszych), a czas przecież non stop leci.

Edytowane przez ACZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę polecam każdemu. Wyśmienity soundtrack, którego łączna długość to około 90 minut. Jest do przesłuchania na oficjalnej stronie gry shattergame.com

Soundtrack może być tak samo kultowy jak ten z Reza.

Gra nie jest trudna jeśli używa się Continue. W grze zdobyłem już 100% trofeów.

Moje rekordy:

Story Mode - ponad 380 baniek, bodajże 67 miejsce w Liderbordach.

Boss Rush - czas: 8 minut i 23 sekundy, obecnie 22 miejsce w Liderbordach

W Bonus Mode jeszcze planuję poprawić wynik, aby wejść też do pierwszej setki.

Taki mały lansik ;)

Mój psn id to ACZ_pl

I jeszcze taka informacja. Koleś, który ma pierwsze miejsce w liderbordach ma czas 4 min. i 49 sek. To jakiś cheater (lub trafiły mu się raz po raz jakieś glitche). Ten czas jest niemożliwy do uzyskania, bo większość bossów nie odsłania się od razu na atak (z wyjątkiem 2 pierwszych), a czas przecież non stop leci.

Gratuluję 100%. Mi też nie dużo brakuje i męczę się z Boss Rushem. Masz jakąś skuteczną taktykę na tego gostka co trzeba ssać (jak to brzmi :P) żeby odsłonił słaby punkt ? Bo to przez niego zawsze czas mam zwalony :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję 100%. Mi też nie dużo brakuje i męczę się z Boss Rushem. Masz jakąś skuteczną taktykę na tego gostka co trzeba ssać (jak to brzmi :P ) żeby odsłonił słaby punkt ? Bo to przez niego zawsze czas mam zwalony :sad:

No on jest wkurzający, jak dla mnie jest to najgorszy boss i bardzo często mi zawalił czasówkę.

Tu masz filmik gdzie koleś robi trophy za boss rush w 8,5 minuty. Zauważ, że boss Death Blossom padł po około 8 sekundach. To bug, czasami się zdarza, mi się jeszcze nie przytrafił.

Jak zdobyłem to trophy to miałem czas 9 min. i 56 sek., czyli na styk się załapałem. Po 2 dniach siadłem znowu i dopiero padł mi ten dobry rekord. Trzeba się przy tym trophy namęczyć, ale jak nabierzesz wprawy to potem w tych 10 minutach z łatwością się zmieścisz. Też początkowo myślałem, że twórcy na głowę upadli, że tak mało czasu dali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na PSS pojawił się soundtrack z tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soundtrack jak i cała gra bardzo dobra męcze właśnie boss rusha jest ciężko wiele zależy od zwykłego farta ale próbuję dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, jest teraz dostępna w plusie za free, ale po ściągnięciu działa jako trial godzinny, a jest full teraz;/ A kiedyś grałem w triala, też z plusa;p Ponowne ściągnięcie nie rozwiązało problemu, skasowałem też wszystkie pliki z save itp. Co mogę jeszcze zrobić, żeby działało??:P bo format mi się nie uśmiecha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazales problem ? mam to samo.

Mam problem z tą grą, jest teraz dostępna w plusie za free, ale po ściągnięciu działa jako trial godzinny, a jest full teraz;/ A kiedyś grałem w triala, też z plusa;p Ponowne ściągnięcie nie rozwiązało problemu, skasowałem też wszystkie pliki z save itp. Co mogę jeszcze zrobić, żeby działało??:P bo format mi się nie uśmiecha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony do dzisiaj tego nie naprawilo wiec mozecie sobie darowac olewaja nas trzeba sie przyzwyczaic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. :tongue: Od wczoraj już wszystko działa. Trzeba usunąć grę z dysku i następnie pobrać ją jeszcze raz z PS STORE. Mi też ona w styczniu nie działała. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×