Skocz do zawartości
Gość pupel

Czy to mozliwe a moze to sciema czy udalo sie zmodyfikowac PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra xD spokoj nie klucic sie xD Gry sa drogie i kazdy to wie ;)

Na Konsole wydac 2400 mi nie bylo szkoda ale zeby dac 250 za plyte mi jest szkoda bo konsola bedzie u mnei pare lat a gre przejde z 4/5 dni tylko zmarnuje czas potem ja odloze na puleczke albo sprzedam na allegro tracac 100. Dla mnie gra powina byc taka zeby grac grac przechodzic 10x na wszystkie sposoby i bawic sie w nia godznami :) a nie ze kupie przejde i papa :/ jak ktos zarabia 5 000 to niech sobie kupuje gry po to zeby przejsc raz i odlozyc na polke

Możesz grę kupić na ebayu za 180-150 z przesyłką , pograć i sprzedać w Polsce na allegro z zyskiem. Ja kupiłem niedawno NGS za mniej niż 130 z przesyłką.

Trzeba tylko trochę poszukać i pogłówkować. Piracenie to najprostsza droga dla śmierdzących, leniwych obiboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu to samo ;-) ile jeszcze będzie takich dyskusji?  :)

W każdym razie piracenie to faktycznie trochę pójście na łatwiznę.

Życie jest brutalne, jeśli cię nie stać to albo kradniesz albo robisz coś żeby cię było stać. Narzekamy że w Polsce jest źle - granice są otwarte, jesteśmy w Unii. Narzekamy że mało zarabiamy - nikt nikomu nie broni zarabiać więcej - tylko trzeba chcieć i działać (w Polsce dużo ludzi chce mieć kasę ale bardzo mało z nich ma ochotę i motywację podjąć działania żeby tę kasę mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo - wlasnie pokazales to alternatywne wyjscie... tylko dlaczego musi byc tak trudno zarabiac godziwe pieniadze w Polsce? ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

w USA.. z wykształceniem średnim możesz zarabiać 6-10 tyś zł.. jak się średnio postarasz.. w Polsce z wykształceniem średnim nie znajdziesz pracy.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

W UK bez wyksztalcenia sie znajdzie prace fizyczna za 3000zl i w tym masz mieszkanie na koszt firmy u ktorej robisz oczywiscie na czarno ;) Polska to syf nie ma co sie oszukiwac a unia dala ze mamy lepsze buraki i drozszy cukier ;) nic nowosci nie widac ;)

Moze za pare lat jak polowa mlodych polakow wyjedzie do UK,US itp ktos to zauwazy i zmieni cos w naszym kaczogrodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×