Skocz do zawartości
ONE

Legends of WrestleMania

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz zamiast wklejać ogładki, to trailery z yt sie pokazuje ? :)

Co do samej gry to nie jest zbyt ciekawa, demko jest naprawdę słabe, postacie ruszają się jak jakieś prawdziwe robokopy czy inne :o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie BARZDO podoba ! Przywolala wspomnienia z nastu lat temu gdy na satelicie ogladalem wlasnie wrestling i te postacie ktore sa w tej grze wlasnie nimi sie zachwycalem lata temu. Takze mi ten wrestling pasuje o wiele wiele bardziej niz te Smackdowny czy UFC. System walki jest bardzo prosty takze nawet osoby nie specjalnie wdrazone w bijatyki sobie poradza ;) Nawet moja kobitka polubila ta gre ;) Mozliwosci grania w Temach po dwoch, walki po za ringiem, w klatkach oraz Royal Rumble wchodzacych na ring ! Oraz mozliwosc przezycia (bicia) sie w historycznych walkach z mistrzostw Wrestlemanii i wstawki filmowe pokauzjace jak to kiedys bylo (np. pamietna walka HULKA HOGANA vs ANDRE The GIANT !). No dla mnie gierka ktora kupilem odrazu po zakupie konsoli i raczej nie sprzedam ;P Chociaz PLATYNKA juz zrobiona na niej ;> Ale przez sentymetn do tych starych lat WWF Zostawie ja dla siebie bo rozrywka jest naprawde wporzadku ;) No ale wiadomo jeden woli taka bijatylke inny Tekkena inny jeszcze cos.. Dla mnie ten WRESTLING ZAJEFAJNY ! KTos chetny na gre online ? ;>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie żałosne pytanie. Co znaczy ''groggy'' i jak zrobić Chain Grapple? (w jakiej pozycji musi być przeciwnik przy Chain Grapple)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie żałosne pytanie. Co znaczy ''groggy'' i jak zrobić Chain Grapple? (w jakiej pozycji musi być przeciwnik przy Chain Grapple)

groggy jest wtedy jak przeciwnik jest oszolomiony ze sie tak kolysze. a CHAIN GRAPPLE jak pamietam to te rzucanie przy ktorych sa takie wstawki filmowe i musisz wciskac pokazane na ekranie klawisze szybciej niz przeciwnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×