Skocz do zawartości
Efru

Wypasione ceny PS3. Czyżby oszust?

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzcie co znalazłem http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12478563&gr_id=9

Czy tylko mi wydaje się że to jakiś oszukaniec który po wpłacie pieniędzy an konto rozpłynie się w powietrzu??

Jakoś nikt u niego nie kupuje więc pewni każdy tak samo myśli. Ostatnio u niego 80 GB była po 1100 zł a teraz taka przecena??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sprzecior sprowadzony z reich'u. moze to konsolki po regeneracj, one tez sprzedawane sa jako nowe. az trudno w to uwierzyc. ale tzrba byc ostrożnym bo koles chce wplate na konto, i nie ma mozliwosci zakupu za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nigdzie nie pisze, że sprzedaje konsolę. Jest specyfikacja techniczna PS3, a w zawartości zestawu już nie pisze, że w jego skład wchodzi konsola. To tak jak ktoś kiedyś sprzedał zdjęcie X360 za 1000zł :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym był na etapie zakupu to na pewno bym nie ryzykował. Takie rzeczy to tylko w erze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś może podjechać do Legnicy i sprawdzić. Oczywiście jeśli mieszka blisko. Ale moim zdaniem to fake PS3 60GB za 800zł? Dobre Dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musi być fake. Konsole mogą być używane lub ze zniszczoną obudową. W końcu z wystaw sklepowych.

Sam nie tak dawno widziałem konsolę 60GB w Tesco, nówka, nieotworzona, stała obok 40-tek i 80-tek (w cenie 80-tki).

A gwarancje może daje swoją, nieoficjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 60ki to fake na 100% bo w specyfikacji gosci napisal ze 60gb ma 2xusb. ja osobiscie takiego modelu nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że przed chwilą poszło 6 sztuk, w tym 5 z 60mb. W najbliższym czasie dowiemy się czy to fake czy nie. :rolleyes: .

@Up,

Tak, oby to był znak niemieckiej wyprzedaży :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że przed chwilą poszło 6 sztuk, w tym 5 z 60mb. W najbliższym czasie dowiemy się czy to fake czy nie. :rolleyes: .

@Up,

Tak, oby to był znak niemieckiej wyprzedaży :biggrin: .

60mb? Tuż to jakaś super uboga wersja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ughm my bad :P 60GB*. Być może faktycznie niemieckie sklepy przygotowują się do przyjęcia Slima, pozbywając się konsol z wystaw :rolleyes:

Edit: właśnie poszły wszystkie 60tki.

Osobiście bym nie zaryzykował by kupić konsole od tego użytkownika.

Edytowane przez Casparii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. smierdzi wałem tak ze az tu w Londynie czuc. gosc ma dwadziescia pare komentarzy i nie wysyla za pobraniem. ktos kto mu zaplaci jest KRETYNEM i zasluguje na to zeby stracic te 800 zl. wtedy sie nauczy na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gadacie, trzeba było zgłosić uwagę do allegro :). Trzeba będzie śledzić ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gadacie, trzeba było zgłosić uwagę do allegro :) . Trzeba będzie śledzić ten wątek.

Jak zgłosisz to oni nic nie zrobią bo nie mają podstaw sądzić że to oszust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, już kiedyś była taka akcja i jednak aukcja zniknęła zanim się skończyła a koleś miał zablokowane konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie ma nic do sprzedania, wałek na 99% ach Ci ludzie zawsze i wszędzie patrzą jak Cie wyj...ć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem dzisiaj te aukcje. 10 konsol zostało sprzedanych(4x40GB - 699zł, 6x60GB - 799zł), dlatego nic nie ma pod tym linkiem, jeśli ktoś chce to mogę zapodać link do samej aukcji konsoli (zapisałem do obserwowanych). Za to po wyprzedaniu (w 4h) wszystkich 60 i 40, koleś wycofał (zakończył aukcje) 2 z 2 PS3 80GB, co akurat dla mnie czymś śmierdzi.

Jak pojawią się nowe komentarze kontrahentów tego sprzedającego to dam znać jak się to skończyło :rolleyes: .

Edytowane przez Casparii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do kolesia napisałem na Allegro z zapytaniem dlaczego w zestawieniu nie ma konsoli. Ciekawe czy odpisze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam taka zasade nie kupuje nic za wiecej niz 150-200zl od goscia ktory nie ma 100 komentarzy pozytywnych a drogie rzeczy tylko od pewnych sprzedawcow a najlepiej w sklepie

Edytowane przez Lodecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, że koleś faktycznie sprzedawał te konsole. Ma już 3x pozytywy od osób które kupiły ps3 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, na początku wszyscy nie wierzą, od razu oszust i w ogóle, a później jest wielkie żałowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkich podstaw do bezgranicznego zaufania ten sprzedający nie dawał moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×