Skocz do zawartości
Gość Masta88

LCD do Ps3 do 2 500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masta88

Przymierzam się do kupna LCD, tv ma służyć głównie do grania w PS3

Musi :

-być Hd (Hdready jak najbardziej)

-26-32 cale

-nie smużyć przy grach ani programach sportowych

-kolor czarny ma byc czarny

Proszę o wypowiedzenie się osób jeśli mają taki tv w takiej cenie.

Możecie też napisać co sądzicie o potencjalnych kandydatach:

Mirai DTL-632V200

Panasonic TX-32LE7P

Panasonic TX-32LX60P

Panasonic TX-26LE7P

Sharp LC-26SA1E

Panasonic TX-26LX60

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo dobry temat ja wlasnie tez jestem na kupnie LCD do swojego pokoju i zastanawiam sie nad SONY KDL 32 U 2530 kosztuje w sklepach internetowych okolo 2500zl i do takiej wlasnie ceny chce kupic co myslicie o tym telewizorze ? z tego co czytalem to w tej cenie jeden z lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Też bym brał z internetowych sklepów ale musiałbym być pewien że nie będzie smużenia i że żaden pixel nie jest wypalony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym brał z internetowych sklepów ale musiałbym być pewien że nie będzie smużenia i że żaden pixel nie jest wypalony...

no tak ! ja dlatego patrze żeby taki sklep internetowy był z mojego miasta Krakowa bo można odebrać osobiście i jak są jakieś problemy to można bez problemu wymienić , oddać na gware itd. (a parę takich sklepów dobrych akurat jest u mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panasonic TX-32LE7P - mam ten i jestem z niego bardzo zadowolony. Czasami pojawiają się kwadaty (brzuch Nariko w niektórych cut scenkach, Tequila i jego kurtka w Stranglehold...) Ale zdarza sie to bardzo sporadycznie. Nie wiem czego jest to wina. U kumpla na lepszym Samsungu nie widać tego aż tak bardzo... Jednak poza tym nie zauważylem nic do czego można sie przyczepic:) Z czystym sumieniem POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Super bo ten panas kosztuje 2200 zł :D ale te kwadraty tzn co? Zauważyłeś smużenie? W grach? Lub przy oglądaniu meczu? Jak możesz proszę Cię sprawdź to dla mnie. dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo dobry temat ja wlasnie tez jestem na kupnie LCD do swojego pokoju i zastanawiam sie nad SONY KDL 32 U 2530 kosztuje w sklepach internetowych okolo 2500zl i do takiej wlasnie ceny chce kupic co myslicie o tym telewizorze ? z tego co czytalem to w tej cenie jeden z lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę samodzielnie o to sie nie martw ! chce tylko usłyszeć oceny i uwagi użytkowników tego telewizora a takie są bardzo ważne przynajmniej jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo dobry temat ja wlasnie tez jestem na kupnie LCD do swojego pokoju i zastanawiam sie nad SONY KDL 32 U 2530 kosztuje w sklepach internetowych okolo 2500zl i do takiej wlasnie ceny chce kupic co myslicie o tym telewizorze ? z tego co czytalem to w tej cenie jeden z lepszych

Cze.

Za taką samą kasę powinieneś wyrwać Bravię  z serii KDL-S.Trzy klasy wyższy model,rewelacyjny panel S-PVA,Bravia Engine(w modelu U tylko Bravia)Widziałem ją podłączoną do PS3-rewelka.Seria U to taka "marketowa" wersja.Pozdro.

P.S. sorki za poprzedniego posta,poszedł sam cytat,bez mojej rady,taki mały błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Witam uprzejmie

Uważam, że za 2100 ten Samsung, który napisałem powyżej jest idealny, nie ma żadnych z nim problemów, a gierki wyglądają przepięknie, no i prezentuje się z PS3, jakby były do siebie stworzone. Naprawdę warto. Mam takie 3 TV w rodzinie, jeden 40" i dwa 32", zero awaryjności. Polecam. Mam do niego kompa podłączonego, PS3, odtwarzacz DVD, kablówkę z UPC. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego, nawet obraz z kablówki robi wrażenie mimo słabego sygnału. Jest taki tani, ponieważ już są nowsze modele, a sprzedają to, co zostało na magazynach.

8ms :/ testowałeś w np meczach piłkarskich? Może kupie bundeslige w hd i nie może być kichy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Nie oglądam TV na tym tv tylko gry z ps3 i ewentualnie bundesliga w hd z n po hdmi... Czytałem opinie o tym Tv i nie podchodzi mi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Jeśli ktoś chce kupić FULL HD, to 46, prawdziwie 1080p nie dostaniesz na mniejszym tv, a co do pytania.. hm te małe 32 samsungi HD READY są baardzo dobre ;) sam kupiłem taki mamuśce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

dokładnie minimum 40, ale tak jak napisałem, ludzkie oko prawdziwe 1080p zobaczy dopiero na 46 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

ja full hd bym kupil na projektorze inaczej nie widze sensu... A teraz potrzebuje coś do małego pokoju ale musi byc hd :p Dobrze ze venet jest zadowolony ja dziś widziałem i kurde czarny to jakiś filoetowy tam... Pewnie mieli tak zjebanie ustawione... Nawet ps3 mieli podlaczone pod malego samsunga za 2300 zł ale nic nie mozna bylo zrobic tylko menu jaki bezsens szook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wracajac do mojego Panasonica... smurzenia nie bylo. A te kwadraty... hmmm dziwna sytuacja ale np w Demo Heavenly widzialem kwadraty, tak jakby nie bylo lekkiego rozmycia. A w wersji pelnej tego nie ma u mnie:) ALe prawdopodobnie to sa moje wygorowane wymagania i widze cos co jest normalne, a ja zwracam na to zbyt wielka uwage. Nie wiem jak teraz cenowo sie ma ten model do innych, ale SAMSUNG to SAMSUNG. kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak myślicie o ile spadną ceny powiedzmy hd-ready 32 cale do stycznia 2008 ?

Też mam zamiar kupić ale dopiero w tym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Jak myślicie o ile spadną ceny powiedzmy hd-ready 32 cale do stycznia 2008 ?

Też mam zamiar kupić ale dopiero w tym terminie.

Z Tysiąca miej na pewno zapłacisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy w tej cenie ?

spytaj na HDforum, też ci go polecą. Mam i sprawuje się kosmicznie pięknie :) ideał, kupiłem go w Agito 3 miesiące temu o 200zł drożej niż jest teraz.

Nie brał bym nic innego niż samsung :) miałem już 5 telewizorów LCD, od panasonic i 2 sony. To obecnie (moje zdanie) najlepszy wybór za taką cene.

i niech mi ktoś powie że ten nie pasuje wizualnie do ps3 :D idealnie wyglądają razem, ładnie łączy się srebrny akcent w konsoli z TV

http://www.agito.pl/Telewizory_LCD/Samsung...098.html?bid=39

LE32S81B.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za 1900 kupiłem TV hd ready 32 cale firmy Mirai i sie świetnie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za ta cene chyba byloby ciezko cos lepszego dorwac :)

Powinienes byc zadowolony o ile nie masz zbyt wysokich oczekiwan i przyjmiesz na klate jak mezczyzna, ze nie bedzie to jednak wygladalo tak jak na TVkach za 4-5k :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Mam jeden jak kupowalem byl warty 7k... Ale to plazma więc nie ma co porównywać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

A co sadzicie o samsung LE26R82B ? Szczegolnie chodzi mi o 26" bo 32" za duzy. Lub jakies inne do 2.5k , ten samsung kosztuje okolo 2,2-2,3k

Ma 2x hdmi co jest dla mnie wazne (jeden hdmi nagrywarka , drugie hdmi ps3) , matryca 8ms czyli standard , wejscie rgb dla kompa dosc istotne  ,tryb gracza , kontrast 1:5000 , no i ten wyglad  8)

49098_sams_122_893lo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Polecam MIRAI ... Samsung jest powolny (czas reakcji 8 ms) a MIRAI 6.5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×