Skocz do zawartości
rozzz

Mam problem z połączeniem się z serwerami warhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z połączeniem się z serwerami warhawk. To znaczy udało mi się połączyc ze dwa trzy razy i mnie wyrzuca po skończonej grze jak czekam na nastepna. A próba połączenia to z godzinkę mi schodzi aż uda mi się połączyć z kimkolwiek...Grałem w motorstrom i wszystko chodziło jak należy tak samo w resisatas.

Mam siec osiedlowa bezprzewodowo iantena podloczona jest do routera a nastepnie jest rozdzielona switch a następnie kabelkiem do ps3 i do dwóch PC.W Internet Connection Test wyskakuje mi ze nie mam UPnP a net type3.

I teraz moje pytania:

1.Czy musze mieć oddzielny adres ip dla ps3 żeby to nie było problemów??

2.Czy może sony to naprawi i nie będę musiał nic kombinować? Próbowałem ominąć switcha, ale nic nie daje połączenie bezpośrednio do ps3.

3.Ma ktoś rozwiązanie tego problemu. Odrazu zaznaczam ze wszystko chodzi problem się zaczął od warhawk.

4.Czy ktos ma tez type 3 i mu chodzi bez problemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wywala Cie tylko w tej grze? Czy rozlacza Cie czesto z netem i czy sa to rozlaczenia w rownych odstepach czasu (takze poza ta konkretna gra).

Przyczyn moze byc wiele, ja ostatnio mialem problem z SSID (czyli odkryciem nazwy sieci wi-fi dla wszystkich urzadzen). Po wlaczeniu opcji CREATE A CLOSED NETWORK (siec zamknieta czyli logowanie wymaga procz hasla podania konkretnej nazwy sieci wi-fi, zeby sie polaczyc) wszystko wrocilo do normy.

Ustawilem jeszcze tylko Group Key Timeout na max (bo przedtem mialem ustawione na 5 min i konsola w rownych odstepach czasowych rozlaczala sie z siecia i po chwili laczyla sie na nowo). Teraz chodzi wszystko elegancko - nadmieniam, ze problemy przyszly z nowym Firmware, przedtem wszystko bylo ustawione domyslnie i konsola dzialala.

Ostatnia przyczyna (chociaz to raczej chodzi o HS-y) moze byc status NAT-3. Czyli twoj dostep do netu blokuja porty komunikacyjne konsoli. Zeby wszystko dzialalo po podlaczeniu do sieci konsola powinna wyswietlac info iz dziala w NAT-1 lub NAT-2.

Aby rozwiazac problem (przy WIFI) - ustaw zabezpieczenie sieci na WPA2, zaloz 8-mio znakowe haslo i ustaw stale IP dla konsoli (jesli masz kabel, to tylko ustawiasz IP stale). Nastepnie w swoim routerze/modemie internetowym odblokuj porty dla desygnowanego IP swojej konsoli( porty to: 3658, 5223, 3478 - 3479). Po restarcie wszystko powinno byc cacy. Jesli nadal masz problemy - poszukaj w google... wpisz "NAT3 PS3" na bank znajdziesz jakis tutorial ktory poprowadzi za raczke!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wywala mnie tylko z warhawka i to nie caly czas np dzisiaj udało mi sie pograc z godzinne ale rano na razie nie próbowalem,czyli najlepiej ustawic oddzielne ip dla konsoli.To musze pociagnoc kabelek prosto od rutera pomijając swicha.Tylko nie wiem jak z tymi portami bede musiał zadzwonić do obsługi mojej sieci.Dzięki za odpowiedz mam nadzieje ze sie z tym uporam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×