Skocz do zawartości
Gość yOyO-

Reklamy Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yOyO-

<a href=http://youtube.com/watch?v=uQnh7k09XBo>Reklama TV</a>

Tą widział chyba każdy.

Będąc w zeszłym tygodniu w Poznaniu, znalazłem coś takiego:

<a href=http://galeria.zolnowski.pl/halo3-1.jpg>Halo 3 (1)</a>

<a href=http://galeria.zolnowski.pl/halo3-2.jpg>Halo 3 (2)</a>

Reklama TV bardzo ciekawa, natomiast reklama na ulicach Poznania uważam, że jest dość kontrowersyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciąga uwagę, nie tylko zainteresowanych grami - to jedyna zaleta takiej reklamy. Dla mnie zły pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama na ulicach świetna. Najwyższy czas, żeby gry staly się w Polsce tak ważnym medium jak w Japonii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo3 gniecie, ale w dupę na razie dostaję, bo się przerzucić z sisaxisa nie mogę na cegle 360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najwyższy czas, żeby gry stały się w Polsce tak ważnym medium jak w Japonii!

Całkowicie popieram. Ludzie w Polsce ciągle myślą że gry to takie głupie gierki gdzie się skacze jakimś ludzikiem  :/ Tymczasem są to przecież ogromne projekty przy których pracuje sztab ludzi, a wpływ z gier w tamtym roku był ponoć większy niż z filmów na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo3 zarobiło 170 baniek zielonych, jeśli się nie mylę w ciągu 1 doby :o co oznacza, że przebiło wszystko, co zostało stworzone przez człowieka w branży audio-video :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Halo3 zarobiło 170 baniek zielonych, jeśli się nie mylę w ciągu 1 doby :o co oznacza, że przebiło wszystko, co zostało stworzone przez człowieka w branży audio-video :o

Wcale się nie dziwie.

Halo 3 jest ewidentnym must have dla posiadaczy X360 tak jak GT5 dla PS3, jeżeli ich jest ok 11 mln a halo 3 kosztuje 40 funtów np w Amazon com. 1$= około 2 funtów to 170 ml $ = około 85 mln funtów. 85 mln podzielone na 40 funtów daje mniej więcej 2 mln 215 tyś sztuk sprzedanych czyli 20 % użytkowników ma Halo 3.

Wszystko oczywiście jest OKOŁO nie są to dokładne wyliczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy taki must have :P grafika taka lekko cukierkowa i kolorowa :D właśnie ciupę z Gears of War, to jest must have :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Ja gram, z single-player jestem średnio zadowolony (fabuła suuper, grafika taka sobie, cała reszta świetna) co do multi, trzyma poziom HALO :) czyli najs, a co do reklamy imo jest świetna =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy to miała być kontrowersyjna i wywołać jak najwięcej szumu i zwrócić uwage wszystkich którzy to zobaczą... co do gry to jak zobaczyłem to wielkie HALO w empiku to parsknąłem śmiechem ...tragedia . Obok konsoli kręcił się jakiś łupieżasty wypłosz obwieszony smyczami xboxa360, i sie mnie pyta czy chce coś wiedzieć więcej na temat Halo 3, to sie go pytam czemu na telewizorze 16:9 jest obcięty obraz i wyświetlany w formacie 4:3 , to mi powiedział ze tu nie umie ustawic ale ze ma w domu i wyglada duzo lepiej na jego telewizorze.

W kazdym razie w empiku wyglądało jak halo1. - prazyznaje ze nie grałem wiec nie wiem jak z grywalnością..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak

A czy w ogole to tak reklamowane Halo 3 jest takie wspaniale?

Hmm... Szczerze mowiac to ja nie wiem dlaczego tak wspaniale noty za grafike pojawiaja sie przy tym tytule. Widzialem single i multi w empiku (akcja) i moje wrazenie jest takie, ze to nie jest (dla mnie!) nic nadzwyczajnego. Graficznie ten tytul to jest tak na middle-gen (nic wiecej, a juz na pewno nie next). O grywalnosci nie wiem nic, wiec pozostawiam komentarz na ten temat innym osobom, ktore chocby liznely ten tytul w gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chociażby Warhawk jest Halo killerem. Grafika jest niesamowita, a przy tym klarowna. A gameplay wciąga, oj wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Grafika w Halo 3 jest na poziomie, hmm... Niższym niż Gear of War... ale wszystko rekompensuje multi :P Bez XBL Gold nawet nie dotykajcie tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×