Skocz do zawartości
kill

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po demie i muszę stwierdzić że jest to najlepszy symulator lotniczy wydany na PS3!

Troszeczkę się bałem co wyniknie po przeniesieniu IL2 z PC na PS3 że zrobi się z tego typowy arcade typu HAWX, ale rosjanie stanęli na wysokości zadania i przygotowali naprawdę świetny, ze znakomitym trybem lotu, świetną grafiki, oprawą audio, efektami pogodowymi, z realistycznym trybem uszkodzeń.

Premiera poczatek wrzesnia :thumbsup:

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boska! Grafika, udźwiękowienie i zabawa. Szkoda tylko, że mam ogromne problemy na poziomie simulator bo na okrągło się rozbijam, ale nawet na arcade ta gra daje mnóstwo zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow polacy chwalą Rosyjski wyrób coś podobnego :) . A gdzie idioci co się na okrągło drą KATYŃ KATYŃ KATYŃ KATYŃ!!! ?? Dzisiaj w nocy ściągam demko, wersja na PC była super już nie mogę się doczekać :D .

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś porządny symulator na ps3.Dla fanów latania pozycja obowiązkowa. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dla mnie bomba! fizyka, grafika, model zniszczeń na najwyższym poziomie! tylko szkoda ze takie krótkie to demko :)

must have!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra jak zwykle Rosjanie pokazali na co ich stać :D. Czegoś takiego właśnie mi brakowało! Gdyby Jeszce mój joystick Logitecha działał to po prostu cudnie będzie :), później sprawdzę.

Na pewno kupie ta grą, jak wy to mówcie MUST HAVE :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra jak zwykle Rosjanie pokazali na co ich stać :D . Czegoś takiego właśnie mi brakowało! Gdyby Jeszce mój joystick Logitecha działał to po prostu cudnie będzie :) , później sprawdzę.

Na pewno kupie ta grą, jak wy to mówcie MUST HAVE :) .

Potwierdzam, gra rewelacyjna, ale poczekam z kupnem, aż obniżą trochę cenę.

Mój joystick od PC Logitech Attack 3 działa rewelacyjnie, nawet przepustnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zlozylem pre-ordera, gra wychodzi jutro :) . Demko wypasione, dawno sobie tak fajnie nie polatalem. A realistyczny tryb juz faktycznie wymaga sprawnego operowania samolotem. Zajelo mi troche czasu ratowanie sie z opadania.

Wie ktos czy sa jakies specjalne joysticki do latania kompatybilne z PS3 ktorych tez mozna uzyc z ta gra?

EDIT:

Potwierdzam, gra rewelacyjna, ale poczekam z kupnem, aż obniżą trochę cenę.

Mój joystick od PC Logitech Attack 3 działa rewelacyjnie, nawet przepustnica.

Nie zauwazylem :)

Moglbys napisac cos wiecej o tym Joysticku? Jest w pelni kompatybilny z PS3? Jak masz poustawiane przyciski do tej gry? Jedna reka sie gra?

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order złożony, mam nadzieje że jutro bądź w sobotę przekonam się co reprezentuje pełna wersja.

Liczę że to nie będzie gra typu Blazing Angels tylko że będzie miała coś wspólnego z historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglbys napisac cos wiecej o tym Joysticku? Jest w pelni kompatybilny z PS3? Jak masz poustawiane przyciski do tej gry? Jedna reka sie gra?

Joystick kupiłem specjalnie do PC, do gry IŁ-2 Sturmovik :biggrin: , jakiś rok temu, nie myślałem nawet wtedy o PS3. Kupiłem go w Avansie, jedyny jaki był.

Joy nie ma przyssawek, ale jest na tyle ciężki, że nie odrywa się od podłoża. W demie Sturmovika sprawuje się świetnie, nie definiowałem przycisków,

więc nie mogłem grać jedną ręką. Przycisk strzału z działka był w podstawie. Jednak gra joyem ma swoje ograniczenia. Na padzie można jedną gałką samolot skierować w lewo

lub w prawo, a beczkę zrobić drugą gałką. W joyu można tylko skręcić. Bardzo płynnie działa przepustnica. Jednak raczej będę grał padem, bo beczka, jak każdy pilot wie, to ważny manewr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joystick kupiłem specjalnie do PC, do gry IŁ-2 Sturmovik :biggrin: , jakiś rok temu, nie myślałem nawet wtedy o PS3. Kupiłem go w Avansie, jedyny jaki był.

Joy nie ma przyssawek, ale jest na tyle ciężki, że nie odrywa się od podłoża. W demie Sturmovika sprawuje się świetnie, nie definiowałem przycisków,

więc nie mogłem grać jedną ręką. Przycisk strzału z działka był w podstawie. Jednak gra joyem ma swoje ograniczenia. Na padzie można jedną gałką samolot skierować w lewo

lub w prawo, a beczkę zrobić drugą gałką. W joyu można tylko skręcić. Bardzo płynnie działa przepustnica. Jednak raczej będę grał padem, bo beczka, jak każdy pilot wie, to ważny manewr.

ja mam joystick ktory kupilem takze do sturmovika na pc, dziala wszystko, moge robic nawet beczki poniewaz raczke joysticka mozna skrecac i wtedy odpowiada to 2galce analogowej, jest tylko 1problem, mam strasznie poprzekrecane klawisze, strzal gdzies na dole itd... w menu sa opcje ale to nic nie daje poniewaz w kazdej z nich jest wszystko poprzestawiane i zle sie gra, moze w calej wersji bedzie opcja konfigurowania dowolnie klawiszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jestem po demie i jestem pod sporym wrażeniem!!!!! Grałem sobie na arcade ale i tak było sporo radochy z grania, fakt czasami szybkośc animacji lekko spada ale naszczęście aż tak bardzo to nie przeszkadza. Grafa niezła uszkodzenia jeszcze lepsze szkoda tylko że cena taka a nie inna:) już miałem ją dzisiaj w ręku ale odpuściłem, poczekam może kolega używaną z anglii przywiezie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest wypasiona. Swietny klimat. Spoooro gralem w Blazing Angels i Sturmovik jest bardzo podobna gra ale tez duuuzo bardziej rozwinieta. Klimat ten sam, historia bardzo podobna i na poziomie trudnosci Arcade gra sie niemal tak samo jak w BA. Ale juz na Realistic sie trzeba napocic niezle. Juz sie nie lata jak latawcem tylko sie trzeba skupic zeby maszyne utrzymac w powietrzu, a co dopiero zestrzelic samolot. Wtedy dopiero jest frajda z wygranego pojedynku. Grafika jest swietna. Teren, drzewa i lasy, miasta, budynki wygladaja bardzo realistycznie. Chmury sa swietne, zmiana pory dnia i pogody. Wyglada to naprawde realistycznie. Moze faktycznie czasem cos przytnie czy tam plynnosc traci ale nie jest to jakims wielikim problemem i nawet zrozumiale biorac pod uwage detale terenu i jego fotorealizm. Dobra robote robi oswietlenie. W Blazing bylo takie sztuczne, blyszczace. A tutaj jest takie jasne i realistyczne i czasami to wyglada jak naprawde przez okno z samolotu. Biale klify Dover sa jak prawdziwe o zachodzie slonca :).

Polecam gierke bo jest naprawde dobra.

PS: Ja w ogole zaplacilem za nia 3 funty :). Wczoraj zlozylem preordera bo cena na amazon nagle spadla z 40 na 27 funtow i to jeszcze przed premiera, a akurat dostalem voucher warty 24 funty na amazon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ćwir:) Joy do tego to Saitek AVIATOR. Jest wersja dla PS3/PC i działa bosko, jest dla niego profil w grze. Pozdrowionka i do zobaczenia w multi Sturmovika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem paczkę dostałem, póki co na razie gram w turtoriala ale gra naprawdę świetna.

Pewnie w online się spotkamy.

Jak coś to dodawać do listy - kicarz

Edytowane przez kicarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem paczkę dostałem, póki co na razie gram w turtoriala ale gra naprawdę świetna.

Pewnie w online się spotkamy.

Jak coś to dodawać do listy - kicarz

Czy w grze są trofea?

Jeśli tak, to czy możesz podać jakieś przykładowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze są trofea?

Jeśli tak, to czy możesz podać jakieś przykładowe.

Chociażby te z mojego profilu(podpisu)

A tak na boku: to każda gra wydana od 1 stycznia 2009 musi zawierać trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby te z mojego profilu(podpisu)

A tak na boku: to każda gra wydana od 1 stycznia 2009 musi zawierać trofea

Dzięki

Zamówię u kumpla w Anglii, bo ceny u nas powalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blazing angels się całą delegację w zagrywałem na Wii. Kumpel wziął projektor, po palenie do holandii mieliśmy bliziuto. Bite dwa tygodnie lataliśmy LOL jeśli ta gra jest lepsza to kupuję w ciemno. BTW jak to możliwe, że nic nie było o niej słychać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blazing angels się całą delegację w zagrywałem na Wii. Kumpel wziął projektor, po palenie do holandii mieliśmy bliziuto. Bite dwa tygodnie lataliśmy LOL jeśli ta gra jest lepsza to kupuję w ciemno. BTW jak to możliwe, że nic nie było o niej słychać ?

Jak duzo ciupales w Blazing Angels to Sturmovik kupuj w ciemno stary nawet sie nie zastanawiaj. Gwarantuje Ci ze sie bardzo spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grając na poziomie realistic bądź simulator można się nieźle napocić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grając na poziomie realistic bądź simulator można się nieźle napocić :wink:

Na realistic dobra rada (od kolegi BAAPA) - zmniejszyc czulosc lotek do ok 50-60%. Bo samolot wpada w wiraz najczesciej przez zbyt gwaltowne ruchy. Poza tym im pozniej i lepsze samoloty tym latwiej sie lata bo maja lepsza sterownosc i silniki. Bo pierwsza misja w Rosji i pierwszy tam samolocik (Lavochkin chyba) to tak rzech ze czasami mi silnik w nim gasl przy ostrzejszych manewrach i amba wtedy bo juz nie odpalisz :). I bombowce mi uciekaly bo za wolno latal :). Ale z drugiej strony wieksza satysfakcja jak sie takim czyms wygra pojedynek. Potem jak juz sa mocne fury (Mustangi etc) to sie juz latwo nimi steruje. Oczywiscie przy celowaniu i strzelaniu sie trzeba troche naprodukowac ale samo latanie juz jest git.

Simulator to juz jest masakra. 10 minut szukalem samolotu ktory mialem zestrzelic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na realistic dobra rada (od kolegi BAAPA) - zmniejszyc czulosc lotek do ok 50-60%. Bo samolot wpada w wiraz najczesciej przez zbyt gwaltowne ruchy. Poza tym im pozniej i lepsze samoloty tym latwiej sie lata bo maja lepsza sterownosc i silniki. Bo pierwsza misja w Rosji i pierwszy tam samolocik (Lavochkin chyba) to tak rzech ze czasami mi silnik w nim gasl przy ostrzejszych manewrach i amba wtedy bo juz nie odpalisz :). I bombowce mi uciekaly bo za wolno latal :). Ale z drugiej strony wieksza satysfakcja jak sie takim czyms wygra pojedynek. Potem jak juz sa mocne fury (Mustangi etc) to sie juz latwo nimi steruje. Oczywiscie przy celowaniu i strzelaniu sie trzeba troche naprodukowac ale samo latanie juz jest git.

Simulator to juz jest masakra. 10 minut szukalem samolotu ktory mialem zestrzelic :)

Po odpaleniu misji na "symulatorze" zrozumiałem czemu pilot musi mieć sokoli wzrok :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×