Skocz do zawartości
Dante

Wypromuj PS3 i PS3Site.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze coś takiego mi się nasunęło na myśl ;d dobry sajt nie potrzebuje reklamy, wystarczy google i jesteśmy na 1 lub 2 miejscu w zależności od kolejności słów "forum" i "ps3" konkurencja jest do dupy jak dla mnie pod względem designe, kolor czarny i granatowy woła o pomstę do niema. Treści nie oceniam, bo jest nieczytelna ;x chodzi mi o to, że ludzi nie trzeba reklamować tego sajta i podawać wszędzie adresów. Jest google i tam jest wszystko wystarczy mieć IQ na poziomie +1 i każdy zainteresowany znajdzie Naszego saita. Jeśli jest inaczej, to chyba problem nie leży w tym, że trudno do niego dotrzeć. Sam gdy kupiłem PS3 forum odnalazłem w 1.5 sec i zostałem. Ludzie na pewno widzieli to forum nie raz, czy posiadają konsolę czy nie. Pytanie chyba należy postawić odwrotnie, co należy zrobić, aby ludzie odwiedzający tą stronę zechcieli zostać na dłużej. Moim zdaniem to właśnie problem leży tutaj, zwracałem już delikatną uwagę na brak życia na forum, prócz shoutboxa ofkorz ;> Pozostawiam do przemyślenia ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po statystykach nie mogę się z tobą zgodzić (w kwestii tego, czy forum żyje czy nie). Dziennie mamy ponad 120 nowych postów. Jak na 800 zarejestrowanych osób, nie jest to liczba oszałamiająca, ale też nie jest tak źle, jakby się mogło wydawać. A i cały czas nas przybywa, stąd nie mogę się nie zgodzić z pierwszą tezą, że tak na prawdę... dodatkowej reklamy nie potrzebujemy (a tym bardziej takiej, która mogłaby nam zaszkodzić).

Niniejszym wątek zamykam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×