Skocz do zawartości
Dante

Wypromuj PS3 i PS3Site.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam akcję promowania w Polsce konsoli Playstation 3 jak i naszego site !! Wpisujcie tutaj swoje pomysły, co i jak oraz wasze już zrealizowane plany oraz efekty!

Mój pomysł, który jest w toku:

Z 2 kumplami z klasy drukujemy na papierze samoprzylepnym napisy PLAYSTATION 3 (Oczywiście w oryginalnej czcionce :P) oraz loga PS3Site i zaklejamy nimi całą szkołę, a w przyszłości może i miasto :P Trochę mało "legalne", ale wszystko już jest w toku. Papier załatwiony, trzeba jeszcze zaopatrzyć się w tusz do drukarki (5 kolorów).

Pomysł już zrealizowany :P Na lekcji języka niemieckiego dałem mojej nauczycielce numer "Consoul PS3" czyli coś w rodzaju niemieckiego OPM, oczywiście w pełni po niemiecku :P Miałem go z G|C. Uczyliśmy się tłumaczyć zdania z tego magazynu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

^ ^ podoba mi sie pomysl z naklejkami :)

Moge z kumplami na spodku sprayem napisac PS3site.pl ^ ^

Ale jak mnei zlapia to skladacie sie na kaucje <lol2> a tak na powaznie

Mysle ze jak kazdy da opis na gg z adresem i powiedzmy na fotce czy jakims innym syfie da zdjecie z Padem i podpis ps3site to duzo osob sie zaciekawi i wejdzie na nasza stronke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, żeby i ludzi postronnych zainteresować PS3 :P Tak jak np. reklama Halo 3 na ulicach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na fotce w klanie ps3 (moim i za razem najwiekszym na fotce :)) czesto wspominam o ps3site.pl ;p i tam odsylam po najnowsze newsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na twoją akcję Dante nie zgadzam. Pomysł z malowaniem sprayami po ścianach również odpada. Za to pomysł z fotką - genialny i ten popieram rękoma i nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz  ;) Spray to może i rzeczywiście przeginka, ale ja chyba taki walne z logiem PS3 i napisem "This is living" na centrum handlowym  <uklon> Ale skoro się nie zgadasz, to pozostanę przy naklejkach PS3 :P Pomysł na PS3Site znajdę inny  :-D~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się na żadne nielegalne akcje promujące ps3site.pl/ps3forum.pl - to JA będę później za wasze wybryki musiał odpowiadać - i nie oszczędzę nikogo. Prawdopodobni winowajcy zostaną na tacy podani prokuraturze w przypadku gdyby się do mnie zwróciła.

Howg... powiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w mieście od cholery jest nalepek Legii, Wisły, Orła i innych drużyn :P Ostatnio nawet widziałem kilka z Xboxem 360  <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że te wlepki są tak jakby troszkę mniej "osobowe". Tutaj (w przypadku podania adresu strony) z góry wiadomo by było, że jest to nielegalna akcja konkretnej strony internetowej. Jak myślisz, kto by za taką akcję oberwał? Genialny nastolatek, który je porozklejał, czy ojciec dwójki dzieci, który stworzył tą stronę by można było się zebrać w gronie osób zafascynowanych tym samym tematem. Zostawiam pod twoją rozwagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale arab :P Mi już chodzi o naklejki samej PS3. Powiedziałem, że naklejek z PS3Site nie wylepię, bo przyznaję Ci rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vlepki moim zdaniem to nienajgorszy pomysł (owywiście w umiarze !!!), ale skoro admin nie to nie (fakt faktem, że jego "adres" będzie tam widniał). A vlepki o PS3 imo bardzo good pomysł :D

No ja do rozrostu ps3site jakoś specjalnie się nie przyczyniłem, ale za to do zwiększenia community posiadaczy urządzonek spod znaku SONY jak najbardziej (3 kumpli kupiło PSP ^^, a dwie zupełnie obce osoby w empiku zrezygnowały z zakupu Xklocka [jedna kupiła PS3 w zamian]) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Chciałem to samo napisać ale widzę, że arab mnie uprzedził, za spraye z ps3site.pl on może mieć potem problemy... ja reklamowałem swojego czasu na moim serverze counter-streike'a, co do reszty to mam samych zagranicznych znajomych, a im ciężko czytać polski =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie chcecie coś zrobić, dorzućcie do swoich sygnaturek na innych forach linka do ps3site.pl ;)

I jesio raz, pomysł Psychola z fotką bardzo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

arab właśnie, ze znajomym robie własne forum o tematyce ogólnie, Komputerów, konsol, i ogólnie takie forum dla "Nerd'ów" więc wrzucę tam jakiś butonik (ofc zostaje na forum, nie martwcie się nie odchodzę !)

btw, co do sprayów Playstation 3 jest ok, nikt nie będzie miał problemów =] chyba, że da się złapać.. tylko proszę nie na zabytkach kulturowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja namówiłem 3 osoby do zakupu (wszystkie ps3), a po zakupie tv i zaprezentowaniu Gran turismo w full hd kolejne 3 się zastanawia :) Arab ma racje jeśli chodzi o personalizacje "reklam" i nie ma w co sie to bawić bo może teraz się nie przyczepią ale zawsze się przyczepią później (bo to polska). Najlepiej wypromować w własnym gronie (pantofel zawsze najlepszy). Co do spraya można coś takiego działać z formą np playstation 3 na chodnikach czarnym kolorem np przy wejściach do tramwajów/autobusów. Do tego raczej drogowcy się nie przyczepią  bo i tak zejdzie prędzej czy później (jedna zima i po sprawie), a i w razie co szkodliwość mała. Na murach ani się ważyć bo to już przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.... malowanie sprayem - hahhaha - Arab... to dopiero mlodziez zgotuje marketing Twojej stronce :-)

Dobrze ze nie wpadli na pomysl rozsylania spamu poprzez e-maile - hahhaah - to by bylo dopiero super!

Na powaznie - wlepki na ulicach - radze uwazac - szczegolnie w tramwajach, autobusach, przystankach - beda klopoty jak obkleicie te miejsca!

Malowanie farbami - to jest absolutnie zakazane - oberwie sie wam oraz gospodarzowi! Kary pojda w tysiace i nikomu nie bedzie do smiechu! Odradzam, odradzam!

Dobrym pomyslem jest akcja z avatarami lub stopkami graczy... przeciez wielu z was jest zalogowanych na przeroznych forach. Jedyny klopot polega na tym, ze avatar lub stopka powinny byc takie same dla wszystkich uzytkownikow... w przeciwnym razie zgina w natloku innych.

Ciekawy pomysl z gg i linkiem do strony - nikt nie bedzie sie denerwowal!

Co do innych form reklamy - namawiajcie kolegow na kupno ps3 - reklama "z ust do ust" jest najskuteczniejsza!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pierdyknę na czole tatusa z adres www :D będąc codziennie w metrze londyńskim, na pewno ktoś się skusi na sajta :D wszak tutaj konsol jest kupe i trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuvix

Mi się podoba pomysł z naklejkami i ktoś tu wyżej jeszcze wymienił opisy na gg  8) to co do tego to jestem za :P bo spray może by sie sprawdził ale jak złapią to będzie kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jak kazdy da opis na gg z adresem i powiedzmy na fotce czy jakims innym syfie da zdjecie z Padem i podpis ps3site to duzo osob sie zaciekawi i wejdzie na nasza stronke :)

Tyle ze na fotka.pl fotki z adresami stron www usuwaja jak tylko takowe znajda.

Ale np na gronie nie ma przeciwskazan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamować, reklamować good idea ;d jednak mi osobiście ustawianie opisów na gg nie pasuje, zalatuję tutaj dziećmi neo, a takich nie trawię ;x wyrosłem z tej dziecinady ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zrobic na tył samochodu logo ps3site i adres www.  Sam zajmuję się robieniem naklejek robiłem juz naklejki dla wielu innych for ( coprawda o innej tematyce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Na tegorocznym PGA proponuje rozdawać ulotki ps3site :), ja sam będę rozdawał wlepki własnego portalu więc się nie pisze =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProroK, rozdawaj i te i te ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
ProroK, rozdawaj i te i te ;)

No nie wiem, nie wiem, taki nie przyjemny dla mnie jesteś czasem, torturujesz mnie  <foch> <evil>  ;D

Jak będziemy zamawiać hurtowo (ponoć kolega ma znajomości) i nie wyjdzie bardzo drogo, wydrukuje trochę wlepek ps3site ;) i rozdam w "areach" związanych z konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×