Skocz do zawartości
sowa

gra psx na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, bo mam psx'a który chodzi idealnie, tylko ma jeden feler, karta pamięci nie działa gdy pad jest podłączony. to znaczy, ze albo to, albo to. działa mi aktualnie tylko crash bandicoot 3(jedyna nie porysowana) i moje pytanie brzmi: czy to możliwe żeby przez tą grę nie działało zapisywanie?

czy taka gra będzie bezpiecznie chodziła na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jak nie działą zapisywanie to albo masz karte zwalona albo port a co do Grania w gry z

PSX na PS3 no to tylko na konsoli z dyskiem 60 gb :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na 60gb? nie będzie działało na 80gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PSX DZIALAJA NA KAZDEJ WERSJI ps3. Jedynie gry z PS2 dzialaja na wersji 60GB!!!

Oj przepraszam za mój błąd :fool: :sad:

poprawie się teraz jeśli będziesz grał w Crasha na swojej konsoli to nie powinno być problemów żadnych i jeszcze

raz przepraszam za pomyłkę

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. lece odpalać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość stworzenia sobie karty pamięci dla psx na dysku ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale na 80 gb mam opcje stworzenia karty z ps2. czy aby na pewno chodza tylko na 60 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz starszą wersje 80GB z usa ? To drugi model na którym odpalisz gry z ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ps3 80gb z pakietu dość świeżego bo z infamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ps3 80gb z pakietu dość świeżego bo z infamous.

No to nie odpalisz

121cyfb.jpg

proszę tutaj masz rozpiskę widać czarno na białym 60 gb :P na tej konsoli odpalisz gry z ps2

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja tworzenia kart pamięci z PS2 jest na każdej wersji konsoli, ale to wszystko - po prostu nie będą robić dwóch rodzai FW

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jeszcze leprze ps3 niż 80gb? i czemu 20gb ma opcje grania w gry ps2 a 80gb nie? coś tu nie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jeszcze leprze ps3 niż 80gb? i czemu 20gb ma opcje grania w gry ps2 a 80gb nie? coś tu nie gra

Tak jak myślałeś ze jesteś pro bo masz 80GB konsole to sie mylisz;] Sa też 160GB.

Dlaczego 20GB odpala ? Jakbyś poczytal daty wydania to byś wiedział że 20GB to była tańsza wersja 60GB.

A dlaczego 80GB nie ma tej możliwości ? Bo nie jest to konsola pro :D Kosztuje tylko 1.5k, jak bys kupil za 2.5k kilka lat temu to bys mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach, jaki ty inteligentny i przyjemny. temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość dysku w PS3 nie ma nic do rzeczy co do jej "lepszości". Na początku były dwie wersje, obie z emulacją PS2 - wersja bardziej pro 60GB z błyskotkami i wersja "budżetowa" 20GB bez błyskotek. Potem nadeszło wielkie zrównanie z ziemią i nastała era 40tek, które już emulacji nie miały. Potem zaczęły się pojawiać potomkinie - 80 i 160, które różniły się tylko tym, że miały większe dyski i DualShocka3 w zestawie. W międzyczasie za daleką wodą (czyt. USA) była 80 NTSC - nadal 4 USB, nadal emulacja, ale zniknęła szybko, tak jak się pojawiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie do obeznanych w tym temacie... posiadam PS3, zakupiłem wczoraj poprzez PlayStation Store grę, która nosi nazwę Crash Team Racing (coś jak Crash Bandicoot, tylko, że wyścigi) a jest to gra z PSX (pierwszej części PS) - ALE, nie mogę jej zapisać, gdyż wyświetla się, iż brak Memory Card 1, a do PS3 z tego co wiem, nie można wsadzić karty pamięci z PSX, gdyż nie ma takiego gniazda. Czy to oznacza, że nie będę mógł grać w tą grę? Nie da rady jej w jakikolwiek sposób INNY zapisać? Proszę o szczere i prawidłowe odpowiedzi, gdyż martwi mnie to.

Edytowane przez MrCriminal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie do obeznanych w tym temacie... posiadam PS3, zakupiłem wczoraj poprzez PlayStation Store grę, która nosi nazwę Crash Team Racing (coś jak Crash Bandicoot, tylko, że wyścigi) a jest to gra z PSX (pierwszej części PS) - ALE, nie mogę jej zapisać, gdyż wyświetla się, iż brak Memory Card 1, a do PS3 z tego co wiem, nie można wsadzić karty pamięci z PSX, gdyż nie ma takiego gniazda. Czy to oznacza, że nie będę mógł grać w tą grę? Nie da rady jej w jakikolwiek sposób INNY zapisać? Proszę o szczere i prawidłowe odpowiedzi, gdyż martwi mnie to.

Musisz stworzyć wirtualną kartę pamięci PSone. Na tej zakładce gdzie masz gry jedziesz na górę i tam masz opcje: "create virtual memory card"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Torba. ; )) Wystarczyło takie coś, widzisz. Wszystko działa, gry się zapisują, wystarczyło 10 sekund roboty, stworzyć wirtualną kartę. Jeszcze raz, dzięki. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×