Skocz do zawartości
Gość Rauko

Monitor LCD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rauko

Witam.

Głowie się nad jedną rzeczą, a może ktoś ma już coś takiego i mi odpowie.

Chodzi o to, że jeżeli zakupię monitor LCD 2032BW i on ma VGA + DVI (HDCP) to jak pod VGA podłącze PC, a pod DVI - PS3 to który obraz będzie wyświetlany?? Z PC czy PS3???

Czy może to się da jakoś przełączać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim monitorze jest taki przycisk "Source" i on pozwala mi wybrać źródło obrazu. Na tym tez prawdopodobnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kopiłem super monitorek 20" LG panorama z wbudowanym tunerem telewizyjnym

wyjściem dvi, component,vga ,euro wejściem,s-video, Wejście audio LR, Wejście audio LR ,Wejście antenowe RF,  z pilotem, telegazetą z wbudowanymi głośnikami

Na pilocie wybieram sobie z czego chce oglądać sygnał Np mam załączonego kompa nie niewyłączając go, przechodzę na component gdzie mam podłączone ps3, obraz jest suuper. Można tez oglądać tv, nie mając załączonego kompa i tak samo PS3 Ogólnie oglądasz co chcesz , a zmieniasz tylko  na pilocie z czego teraz bierze monitor sygnał Tv ma telegazetę  a do euro wejścia można sobie tez podłączyć  np satelite czy wideo  Za monitor dałem 1200zł oto fotki http://www.mironet.cz/fotoadd/M208W_Front.JPG

http://www.mironet.cz/fotoadd/M208W_Back.JPG  Dzięki czarnej kolorystyce swietnie kaponuje się z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Nie lubię LCD - LG.

Stanowczo wolę Samsunga.

Zakupiłem ten monitorek i faktycznie jest przycisk Source :) - wszystko działa bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor 16:9 ?? To jakiś ewenement  :D

EDIT:

To jest 16:10... Rozdziałka 1680x1050  mówi sama za siebie. Kolejną porażką tego monitora jest to, że wejścia Component, RGB nie są wejściami w jego przypadku "stałymi", pochodzą one od wbudowanego tunera HD TV, co niestety w porównaniu do prawdziwych HD TV wiąże się z niewielką utratą jakości. No i w końcu to jednak LG....

W zamian tego polecam Samsunga 206BW. Podłączyć można przez DVI do PS3. Proporcje i rozdziałka niestety jak w LG, ale jednak to Samsung, a poza tym jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×