Skocz do zawartości
kill

Sacred 2 Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3trophi...angel/trophies/

Wyczuwam nosem platynę, chociaż na oko trzeba poświęcić na nią jakieś 150-200 godzin. Nie ma jednak żadnego zbyt wymagającego pucharka. Problem jest tylko jeden. Założyć Armor Seta. Jak macie jakieś konkretne pytania co i jak to służę pomocą.

Grę sprzedałem więc nie pożyczę już nikomu seta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram już Shawdow Wariorrem jakieś 90 godzin mam 85lvl i nie mam jeszcze pełnego seta, żeby założyć.. Strasznie trudno jest skompletować. Jak widziałem części setów wylatują z różnych potworków, nie tylko z głównych bossów, mam rację? A może na Platinium będzie lepiej, ale narazie ciężko mi się na nim gra..sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ci mogę podpowiedzieć, to że mi leciało najwięcej na pustyni oraz w jaskini przed skorpionem i z samego Bossa też czasami. Otwieraj w tej jaskini skrzynie i sarkofagi! Miałem 120% szans na znalezienie valuables. Robiłem takie kółko na Free Worldzie, na Platinum:

Kryształ--> Dżungla (też sporo dropów) dojście do tego latającego Bossa-->Pustynia dojście do Skorpiona--> Ośmiornica (czy co to tam było)---> Smok

I tak w kółko, zrobione, save nowa gra, kółeczko. Przy około 120 godzinie uzbierałem cały 9 częściowy set. Takie farmienie dobrze też rozwija postać. Z Mentorami dwa kółka i lvl. Dookoła tych ruin w dżungli latają takie ryby-demony. Dają od cholery expa. Z wypitym mentorem dostawałem po 9999. Warto tam zawsze chwile pobiegać.

Podpowiem jeszcze, że bez wymasterowanej na 65 lvl. Constitution nie ma co biegać na Platinum imo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za info..thumbsup.gif

Jak tam idzie kompletowanie setow? Podobno duzo setowych rzeczy leci z orkow w "orkowej jaskini" :biggrin: w internecie jest sporo opisow gdzie kompletowac sety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×