Skocz do zawartości
Emir

H.a.w.x.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie bym porobił wszystkie trofea online jeśli jest ktoś chętny proszę pisać, mam kamerke zatem kamerka albo headaset mile widziany. Mam dużo czasu więc nie będzie problemu z ustawieniem się na konkretną godzinę, pisać na PSN - ID: biz_snd albo na gg: 2742438 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym porobił wszystkie trofea online jeśli jest ktoś chętny proszę pisać, mam kamerke zatem kamerka albo headaset mile widziany. Mam dużo czasu więc nie będzie problemu z ustawieniem się na konkretną godzinę, pisać na PSN - ID: biz_snd albo na gg: 2742438 pozdro

Poszedł invite. Pisałem do Ciebie na gg w tej sprawie dwa razy chyba, ale bez odpowiedzi. Akurat potrzebujemy trzeciej osoby do boostowania trofeów, więc będzie optymalnie z Tobą. Wszyscy mamy headsety, ale przez fakt, że nie można gadać między zawodnikami przeciwnych drużyn potrzebny będzie skype, albo przynajmniej gg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jest ktos chetny do boostowanie trophies w HAWX ?? jesli tak to piszcie na PSN id RAFA_POLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat i poszukuje osób chętnych do gry dodawajcie do znajomych z adnotacją HAWX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Gracie jeszcze w Hawx`a na online??? Jak tak to chętnie się dołączę jak by co to piszcie do mnie na PSN albo odrazu możecie wysyłać zaproszenie tylko z adnotacją H.A.W.X, a tak przy okazji boostuje ktoś trofea w hawx`sie bo zostały mi tylko Ambush i sitting duck a nie mogę się z tym uporać, a druga sprawa, że hawx 2 się zbliża wielkimi krokami i pasowało by załatwić sprawę z pucharkami bo jak wszyscy onnlinowcy przerzucą się na 2, to znalezienie kogoś do boostowania będzie nie mal nie możliwe. Jak by co czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Gracie jeszcze w Hawx`a na online??? Jak tak to chętnie się dołączę jak by co to piszcie do mnie na PSN albo odrazu możecie wysyłać zaproszenie tylko z adnotacją H.A.W.X, a tak przy okazji boostuje ktoś trofea w hawx`sie bo zostały mi tylko Ambush i sitting duck a nie mogę się z tym uporać, a druga sprawa, że hawx 2 się zbliża wielkimi krokami i pasowało by załatwić sprawę z pucharkami bo jak wszyscy onnlinowcy przerzucą się na 2, to znalezienie kogoś do boostowania będzie nie mal nie możliwe. Jak by co czekam na odpowiedz.

Witam mam problem z wykonaniem wyzwania NAJLEPSZY KUMPEL w rywalizacji czy mógłby ktoś mi pomóc z góry dziękuje. Jestem chętny do boostowania jak i wykonywania wyzwań i trofeów.

:biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wykonaniem wyzwania NAJLEPSZY KUMPEL w rywalizacji czy mógłby ktoś mi pomóc z góry dziękuje. Jestem chętny do boostowania jak i wykonywania wyzwań i trofeów.

:biggrin:.

szukam graczy w HAWX do zdobycia General Air Force - moj nick hawx : KEPI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat i poszukuje osób chętnych do gry dodawajcie do znajomych z adnotacją HAWX

ja jestem chętny gram codziennie mój nick hawx KEPI, można razem szybko miec najwyższą rangę Szukaj wiecej ludzi to będzie to bardzo szybkie a warto miec General Air Force

pozdrawiam kepi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×