Skocz do zawartości
tomek123

Uwaga Na Nowy Firmware 3.0 !

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA NA NOWY FIRMWARE !!!

PS 3 mam od ok 2miesiecy , wczesniej zero problemów.

Dziś po aktualizacji Konsola cały czas mi sie wiesza ;/ ;/ ;/

Najpierw podczas gry w Uncharted ( zacieło podczas gry ) Po resecie zawiesił sie na kilka minut system .

W tej chwili podczas wczytywania sie gry konsola wiesza sie na amen ;/

Dodam ze cała instalacja nowego firmware-u odbyła sie prawidłowo ( bez zadnych akcji typu ,, brak prądu '' )

Totalnie jestem wsciekły ;/

Poradzcie co zrobić z tym fantem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś spaprałeś. Ja mam wszystko dobrze. Masz 60GB ? Jeżeli tak, to moja teoria się sprawdza. Sony nowymi softami zabija stare modele :woot:

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś spaprałeś. Ja mam wszystko dobrze. Masz 60GB ? Jeżeli tak, to moja teoria się sprawdza. Sony nowymi softami zabija stare modele :lol:

Mam ps3 80gb. Podczas instalacji nowego firmware-u niezabardzo jest co ,, spaprać ''

Soft sie pobrał , zainstalował , konsola sie zrestartowała to wszystko.

Edytowane przez tomek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może poza tym użytkownik "spaprać" podczas instalacji softu ? Chyba on sam się instaluje bez żadnej ingerencji użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak mogło coś się zepsuć ? Magia ? Mam również 80GB i na luzie zainstalowałem nowy soft. Od czego to może zależeć ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE podczas aktualizacji nowego FW może się coś popsuć,niezależnie czy jest to wersja 2.40 czy 3.0.

Ktoś może mieć poprostu pecha.Proszę nie siać paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już tak z poprzednimi wersja FW. Trzeba by przejrzeć starsze wątki. Jest tam mowa o zrobieniu restartu (czy jak go tam zwał) starszego systemu i pewnie wtedy spróbować jeszcze raz. Ewentualnie nowy sprzęt to dzwonie do Sony i pytam o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak mogło coś się zepsuć ? Magia ? Mam również 80GB i na luzie zainstalowałem nowy soft. Od czego to może zależeć ? ...

Nie wiem od czego to zależy . U mnie soft również zainstalowal sie bezproblemowo , co nie zmienia faktu że przed aktualizacją wszystko było idealnie , a teraz niejest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też padła konsola. Mam dokładnie to samo co kolega wyżej. Konsola nie może wystartować i zapala się żółta dioda. I na pewno nic nie spaprałem - w ogóle nie wchodzi to w rachubę. Mam konsolę 40gb. Wie ktoś jak Sony reaguje na takie usterki bo to ewidentnie ich wina. Dodam że konsolę zakupiłem w centrum sony ale niestety gwarancja się już skończyła. Nie mam zamiaru ładować kolejne 1,5 tysiąca w trzecią już konsolę sony bo to już przesada. Wiem, że podobne problemy czasami były przy poprzednich updetach i proszę o jakąs radę osoby które miały ten sam problem (chodzi mi głównie o reklamację). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy wypuszczeniu nowego firmwaeru pojawia się temat o popsuciu PS3.

Ludzie, nowy soft nie psuje konsoli.

Skopać się coś zawsze może, ale nie przez nowy soft.

Jak soft jest wadliwy to Sony to go naprawi.

Edytowane przez Kiziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recovery menu -> Restore file system. Nie będzie ci się wieszać konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopać się coś zawsze może, ale nie przez nowy soft.

Jak soft jest wadliwy to Sony to go naprawi.

Skoro chodziła mu konsola normalnie a po ściągnięciu nowego softa się wiesza to oznacza ze soft powoduje to

a jeśli Sony nie obejmuje naprawy bo konsola się popsuła przez ich nowy soft to jest to ewidentnie kretynizm z ich strony :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie recovery menu odpada. Gdy wprzytrzymuję przycisk power od razu włącza się żółta dioda i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo O.o OO oO mi też podczas gry w Uncharted się zwiesiło i musiałem konsole wyłączać także po update FW do 3.0  0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×