Skocz do zawartości
Marchew

Shoutbox

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to właściwe forum, ale lepszego miejsca nie widzę.

Gdzie nasze krzyczące pudełko i dlaczego go nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dobre jak każde inne. IMHO ;)

Bo to jest haniebne, żeby odebrać główny atut tego forum, czyli nieśmiertelna 'wymienialnia poglądów' jaką był SB.

Apeluję z tego miejsca do pana Administratora Dr. Araba - przywróć nam "wrzeszczadełko" - obiecujemy, że nie będziemy tam już przeklinać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie wyrabia. Niestety ale takie zabawki strasznie żrą.

Może jakiś oficjalny czat na Skype'ie? :P

Bo IRCa to ja nie chcę. Zresztą był kiedyś...

Albo zrzuta na nowy serw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek panowie i panie. Abyśmy mogli sobie rozmawiać swobodnie w większych grupach, a nie jakieś gg czy tlen. Było tak dobrze. I jak teraz się zgadać rano na papieroska przy kawie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie, ale jakby tego Shoutboxa odchudzić jakoś?

Przecież tam zawsze Ci sami siedzieli, nie było tego dużo, archiwum można uciąć, byleby się pogadać dało. No, kurde baląs nie ma gdzie przykurwić, znaczy się przykląć trochę, z kim wieczorem piwka się napić i do kogo rano pokląć przy kawie.

Edytowane przez spider
ostrzeżenie - regulamin, par. II, pkt 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wielka szkoda że SB zniknął ;/

Fajnie wieczorem było wejść i pogadać w szerszym gronie, no ale zapewne wystąpiły jakieś problemy techniczne (serwer jak ktoś tam wyżej powiedział) i trzeba to zrozumieć. Może kiedyś jeszcze wróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdybyście tak wycięli historię, albo wstawili po prostu czat?

Czemu zwykłe fora na PHPBB wyrabiają z SB bez jakichś super serwerów? O,o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie brakuje tego pudeleczka (a jestem tu od niedawna dopiero a juz sie uzleznilem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że dla części z nas ankieta Shoutbox albo forum mogłaby przynieść zadziwiające rezultaty, które by się wcale niektórym nie spodobały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Lodek jako top SB spamer apaluje o przywolanie naszego pudla z powrotem .... Wiele osob z tego nie korzystalo ale zawsze wchodziles i byla stala ekipa :) Moze dostaniemy jakiegos czata ?? Skype, IRC moze nie miec takiego klimatu jak nam dawal SB .. ktory mialem odpalony praktycznie non stop....

Edytowane przez Lodecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy jak wiecie pozwalają nam utrzymać forum i nie zmuszać was do płacenia za subskrypcje itp (dzięki temu dział blackmarket jest dostępny dla każdego a nie tylko dla garstki wybrańców).

Co do shoutboxa - definitywnie wyleciał - niestety nie sprawdza się. Do pieniaczy co to mówią że na większych forach funkcjonuje - a i owszem, tylko większe fora obsługuje nie jedna maszyna, a 2-3 (a nawet i cztery). Zamiast shoutboxa, proponowałbym zorganizować się (jak już ktoś proponował w temacie) albo na IRCu, albo na polchacie - różnica niewielka względem użyteczności, ale ogromna dla serwera który nas obsługuje.

Rozważamy jeszcze jedną opcję - także wstrzymajcie się z komentarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymujemy sie i pomyslcie o czyms bo naprawde fajna sprawa ... fajnie sie gadalo, mozna bylo sie zgadac na jakas partie w gre online itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab - nie sprawdza się to nienajszczęśliwsze określenie na coś, o co użytkownicy proszą z powrotem, bo jakby się nie sprawdzało to nikt by nawet nie zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab - nie sprawdza się to nienajszczęśliwsze określenie na coś, o co użytkownicy proszą z powrotem, bo jakby się nie sprawdzało to nikt by nawet nie zauważył.

Nie sprawdza się od strony serwera - nie twierdzę, że od strony użytkownika. Pracujemy nad czymś co rozwiąże te problemy.

Nie sprawdza się od strony serwera - nie twierdzę, że od strony użytkownika. Pracujemy nad czymś co rozwiąże te problemy.

Na górze strony znajdziecie link do chata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam taki błąd przy próbie połączenia:

[17:26] Blad : Closing Link: xxxxxxxxxxxxxxxxx (You are not authorized to use this server)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam taki błąd przy próbie połączenia:

[17:26] Blad : Closing Link: xxxxxxxxxxxxxxxxx (You are not authorized to use this server)

Juz poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×