Skocz do zawartości
Dreamotron

Co Robicie Z Grami, Które Przeszliście, Zrobiliście Platynę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kolekcjonuję:) Zdaje sobie sprawę, że jakbym sprzedał gry które przeszedłem, to mógłbym kupić sobie drugie PS3, a jednak kolekcjonuje, bo nigdy nie wiadomo, na jaki tytuł mnie naleci wdanym czasie. Staram się kupować tytuły najlepsze do których zawsze mogę wrócić i nie nudzić się. A jak Wy robicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tytułu... Heavenly Sword, Uncharted i innych świetnych gier nie oddam ;)

Natomiast jakieś NFS ProStreet czy Assassin's Creed albo inne padło gonię w cholerę...

Tzn. Dla mnie 'padło' bo ktoś inny może powiedzieć że ta gra jest dla niego świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonuję:) Zdaje sobie sprawę, że jakbym sprzedał gry które przeszedłem, to mógłbym kupić sobie drugie PS3, a jednak kolekcjonuje, bo nigdy nie wiadomo, na jaki tytuł mnie naleci wdanym czasie. Staram się kupować tytuły najlepsze do których zawsze mogę wrócić i nie nudzić się. A jak Wy robicie ??

Ja robie tak samo choc ostatnio sie zastanawialem czy by nie sprzedac bo do wielu juz pewnie nigdy nie wroce. Ledwie mi starcza czasu na nowe gry a co dopiero na wracanie do starych. Ale jednak mi szkoda :). A kolekcje mam spooora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaje gierki zaraz po przejsciu i kupuje kolejne chyba ze mają dobry multi. Choć zdarzylo się z Unchrtedem ze kupilem go 2 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest świetna, ale wychodzi jej kolejna część za jakiś czas to wymieniam/sprzedaje.

Jak gra jest kiepska - tak samo.

Jak gra jest warta pozostawienia w kolekcji i mi się zbytnio nie znudziła to zostawiam.

Dotychczas mam tylko GTAIV w które czasami gram, Fallout3 żeby mieć RPG'a, LBP platformówka, Killzone - strzelanka. Jestem fanem wyścigów...więc gdzie one? Za kilka dni zamówię DIRT'a 2, a znowu po jakimś czasie Shifta, przejdę na 100% i sprzedam czekając z gotówką na GT5. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam. Tylko i wylacznie. Nawet jesli nie bede w nie gral. Zreszta nie po to kupuje fizyczne kopie zamiast kupic w wersji DD...

Raz tylko myslalem o spredaniu/wymianie GTA4, ale na szczescie mi przeszlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc sobie zostawiam, ale nieprzemyslane zakupy wymieniam/sprzedaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już zakładałem identyczny temat, no ale jeśli już zdublowałeś....

Osobiście sprzedaję grę którą przeszedłem (w trofea się nie bawię)

Zostawiam tylko tę która ma multi, i zapewni mi godziny zabawy w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zostawiam ją na posterunku, zasilając kolekcję i czasami powracając do niej w ramach sentymentu.

Na pewno nie sprzedaję bo jest to wg mnie pozbywanie się części historii jaką przeżyłem dobrze bawiąc przy tej konkretnej grze. Jeśli już coś trafia do mojego koszyka z metką "must-have" to wiadomym jest, iż w nim pozostanie i się nie zestarzeje.

Mówię to oczywiście, jako człowiek którego stać na 'chomikowanie' gier - kiedyś realia zmuszały mnie do rotacji 'biblioteczką tytułów na zbyciu' jeśli chciałem być na bieżąco z nowościami rynkowymi. Na szczęście ten etap mam już za sobą i teraz mogę się cieszyć z powiększającej listy gier na posiadanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry bez multi idą do marketu, gry z multi zostają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gry - część z nich na zawsze trafia do mojej kolekcji, jak np. Uncharted, Heavenly Sword albo Burnout Paradise. Część z nich gdy mi się znudzą trafiają do wymiany - tak było np. z Soul Caliburem. Są też gry z których mam platyny (no dobra, na razie jest jedna) - te wymieniam jeśli nie są aż tak ciekawe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, część zostaje (np. MGS4, nie ma trophy ale co to za gra) a inne tytuły się sprzedaje, z bólem na sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje kazda... tylko wyjatki takie jak Soulcalibur, BLP, PES 9 (ogolnie gry gdzie mozna po grac na 2 z kumplami przy piwku). A przewaznie to kupuje gre, wyciskam z niej pucharki, sprzedaje dalej i zakupuje nowy tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps3 od ok 3 tygodni i dopiero poznaje gry (wydałem już na nie tyle co na slimkę)... ale z całą pewnością zostawię sobie Buzz'a, GTA4, Warhawka, Virtual Tennis, Killzone'a, Motorstorma.

Natomiast gry typu Conan, Heavenly Sword jak tylko przejdę sprzedaje dalej - nie sądzę abym do nich wracał... Tak samo z guitar hero - kupiłem od razu z ps3'em, ale zupełnie mi się nie podoba.

Najlepsze są gry, w które można grać w kilka osób przy piwku - taki Buzz! to rewelacja do tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry ktore leza i sie kurza ida na sprzedaz :] ciezko rozstawac sie z takimi tytualami jak Uncharted, FNR 3, Ninja Gaiden Sigma, ale jaka jest radosc z kolejnej gry zakupionej z kasy ktora sie ma sprzedajac stare :D

Oczywiscie gry multi zawsze na polce sa w pogotowiu jak KZ 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od  gry - niektorych mam ochote sie pozbyc po 10 minutach grania, a niektore pozostana w mojej kolekcji na bardzo dlugi czas.

Z tych, ktore mam na chwile obecna - na pewno nie sprzedam (a raczej na razie nie planuje ;)) LBP i Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także kolekcjonuję swoje gierki. Zupełnie nie potrafię sobie wyobrazić faktu, że mogę się ich pozbyć...no i jakoś mi tak teraz lepiej gdy wiem, że nie jestem odosobniony w moim dziwacznym upodobaniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kolekcjonuję, staram się raczej mądrze kupować gry i często wracam do starszych tytułów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się kolekcjonowac aczkolwiek jeżeli zabraknie kaski na nowe to trzeba jakoś kombinowac ;)

Aczkolwiek serii Uncharted nie sprzedam :D ! Chyba że dopiero z konsolą gdy wyjdzie ps4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam tylko jedną grę (Uncharted 2), ale już wiem, że jej nie sprzedam :) Dodatkowo w drodze do mnie jest CoD:WaW, także niedługo CoD:MW2 i te gry także trafią do kolekcji :D Co będzie dalej, ciężko stwierdzić :D Na pewno nigdy nie sprzedam GT5 i być może GoW3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×