Skocz do zawartości
rOgalZory

Dj Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Activision sporo na mnie zarabia w tym kwartale... i wcale mi to nie przeszkadza...

DJ HERO - jedyna gra, ktora potrafi mnie oderwac od MW2...

MISTRZ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim. dzięki ci wielkie Johnny ;)

Obejrzałem 2 filmiki i bez kitu pomogły mi i w końcu mogłem zobaczyć ocb w tej grze....!

Wiecie gdzie można taniej kupić? Na Allegro kosztuje 349zł...

Ile kosztowała wersja + gitara?

Dajcie jakieś konkretne sklepy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim. dzięki ci wielkie Johnny ;)

Obejrzałem 2 filmiki i bez kitu pomogły mi i w końcu mogłem zobaczyć ocb w tej grze....!

Wiecie gdzie można taniej kupić? Na Allegro kosztuje 349zł...

Ile kosztowała wersja + gitara?

Dajcie jakieś konkretne sklepy.

Pozdro

wersja + gitara w gry-online kosztowala dokladnie 349 zł :) ale juz chyba spozniles sie na ta promocje :P wiec wydaje mi sie, ze jezeli kupisz na allegro caly zestawik za ok 350zł to bedzie niezle... patrzac na to ile DJ Hero kosztuje np w Saturnie lub MM....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można taniej kupić? Na Allegro kosztuje 349zł...

Dajcie jakieś konkretne sklepy.

Pozdro

Saturn (Arkadia, Warszawa) - 330,- wersja angielska w opcji faszystowska i francuska

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet taniej niż na Allegro ze względu że mieszkam w WWA to nie ma problemu.

Tylko teraz skąd wziąść te 330zł ;)

Po co ja kupowałem Borderlands'y :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jeśli rozgrzebuje temat Oo, ale chciałem go trochę ożywić ^^.

Czy jest ktoś jeszcze kto czasem grywa w DJ Hero ?

Ponieważ szukam przeciwnika / osoby chetnej do pozaliczania trofeów.

Matrielx <- dodawać do znajomych ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do posiadaczy czy ktoś już grę rejestrował? Bo próbuje wpisać kod i dupa....moge tylko cyfry wpisać <_<

Edytowane przez morfeusz747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z forum?

Ostatnio kupiłem i powiem, że gra jest świetna. Szczególnie jeśli kogoś rajcuje bardziej drapanie płyty niż granie na gitarze. Jedynie jedna rzecz mi nie pasuje. Jak mamy różne tracklisty, gdzie można zdobyć 20 gwiazdek, mamy do wyboru z 5 czy 6 poziomów trudności i jeśli ktoś chce zaliczyć wszystko na full, włącza najniższy poziom i cieszy się maksimum punktów. Trochę głupio. Powinno być tak że na najniższym poziomie można zdobyć najwięcej 10/20 a na najwyższym dopiero komplet. Ja gram na medium'ie lub na hardzie ale jak już wszystko przejdę i będę chciał mieć full gwiazdek to już nie będzie to tak wielkim wyzwaniem.

Jak ktoś chętny to pisać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze tutaj zadzi scratch a nie typowa dj ktora zna sie z chociazby z minimal / ditroit itp duzo rapu spiewanych kawalkow itp ja raczej tego nie kupie to jest adresowane do pewnej grupy ludzi nie dla wszystkich ci co grali w realu to wiedza o czym mowie - to nie jest gra dla nich no chyba ze graja scratch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dotarło do mnie DJ Hero. Pierwsze wrażenia piorunujące. Gra jest świetna, ale wymaga nabrania wprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że też są na tym forum znawcy i maniacy świetnej, genialnej wręcz muzy :) mam grę od tygodnia, i gram tylko w to. Jak czekałem na heavy rain i inne tytuly tak teraz liczy sie tylko dj :) jak tylko moi znajomi zobaczyli rowniez zakupili, w tej chwili sa to juz 4 osoby. Pojedynki dj vs dj czy dj vs gitara - bezcenne :) 99% kawalkow mam juz na 5 gwiazdek, poziom trudnosci medium. Teraz zabieram sie za hard :) owszem, droga zabawka, ale nie pamietam kiedy ostatnio gra, zabawka sprawila mi taka frajde. Remixy sa genialne, polaczenie klasyki z najnowszymi klubowymi hitami. Ktos kto nawet srednio sie zna na muzyce, bedzie znal spora czesc utworow. Swietna do odstresowania sie, czy na domówke. Slucham muzyki, nie tylko ktora kocham ale moge sie nia bawic i miec na nia wplyw. Mam w rece potezne narzedzie, coprawda z plastiku - ale przezycia nie do opisania :) Oczywiscie gra nie dla kazdego, ale wieksza czesc mlodosci spedzilem w klubach i zawsze chcialem byc djem...ahhh, pomarzyc mozna - ale dj hero daje namiastke tego jak to jest byc bogiem klubów :) polecam.

ps. gre mozna grac na splicie , dek w dek, lub online. Mozna grac tez z gitarzystą. Widok dwóch starych koni gibajacych sie i skaczacych po pokoju z instrumentami - bezcenny :D

ps2. niestety nadal jest malo dodatkowych kawalkow na ps storze :( dla porownania do guitar hero kawalkow jest juz kilkaset i wychodza co weekend. Mam nadzieje ze cos sie ruszy w tej materii. Na szczescie 93 unikalne mixy starczaja na bardzo dlugo i wierzcie mi - bedziecie do nich wracac nie raz . dla fanów muzyki klubowej 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na hardzie nie mam tylko tej piosenki co jest 2 razy w setlistach - jest masakryczna, ale ogólnie mój save przepadł, więc robię wszystko od początku na expercie. Cud miód i orzeszki. I wszystkie trofea zdobyte oprócz 10 meczy on-line i wszystkiego na hardzie i expercie na 5 gwiazdek.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co mówicie to ja jestem jakiś miękki. Na medium nie moge w połowie piosenek zrobić pięciu gwiazdek, a co dopiero na Hardzie. :whistling:

Jedyne co mnie denerwuje to scratchowanie "na niebiesko", tak jakoś się strasznie niewygodnie to robi z tym klawiszem.

Kawałki owszem, super i mega. Większość tak wpada w ucho, że już mam soundtrack'i na komputerze. :tongue:

Czy droga? Jeśli brać pod uwagę jakość i poziom zabawy, który jest niesamowity, gra jest taniutka. Poza tym można już dorwać DJ Hero za 250 zł na allegro.

I wszystkim szczerze grę polecam.

PS. Boli mnie już ręka od grania. I na pewno nie prędko ją sprzedam. :laugh:

PS.2. W tych remixach sie zakochałem: - Nothing But You vs. I Can't Stop, Somebody Told Me vs. Pjanoo, Groundhog

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj kciukiem talerz, dobry patent, o wiele wygodniej się gra. Jest chyba nawet wymieniony w tipsach podczas loadingów, więc nawet twórcy zalecają taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, wiem... Wiem to w teorii, jednak gdy już sie za bardzo wczuje zapominam o tym :sleep:

Pozatym nie moge złapać wygodnej pozycji do grania. Mam przed kanapą stolik do kawy na wysokość siedzenia, więc musze grać zgarbiony. A wy gdzie trzymacie kontroler?

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... Wiem to w teorii, jednak gdy już sie za bardzo wczuje zapominam o tym :sleep:

Pozatym nie moge złapać wygodnej pozycji do grania. Mam przed kanapą stolik do kawy na wysokość siedzenia, więc musze grać zgarbiony. A wy gdzie trzymacie kontroler?

Na kolanach :biggrin: Pewnie większość tak robi, ja akurat lepszego pomysłu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolanach :biggrin: Pewnie większość tak robi, ja akurat lepszego pomysłu nie mam.

W sumie też tak próbowałem i grało mi się lepiej niż na tym stoliku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie! Deska do prasowania, najlepszy patent jaki wymyslilem. Idealnie plaska powierzchnia i przewaznie 3 wysokosci do ustawienia. Sprawdza sie perfekcyjnie, nawet dla mojej dziewczyny :)

Ale zwracam sie do was z prosba. Zauwazacie podczas gry na sciecie obrazu? Bardzo rzadko to wystepuje u mnie i kumpla. Dzwiek, wszystko ok, ale obraz potrafi przeskoczyc o klatke, co czeste jest tragiczne w skutkach:/ gdzie timing jest tak wazny. Plyta nowa, bo nawet 2 tygodni nie ma, ani pol rysy czy drobin kurzu, konsola ma ok 2 miesiecy. Tez zauwazacie takie drobne sciecie? Nie wiem czy to normalne czy zglosic sie do empiku. Sek w tym ze jak to zareklamuje? Gra, dzialac dziala, ale bardzo mnei to denerwuje. Nie mam tego nawet jak udowodnic im w sklepie, bo to sie mozna stac po 5 minutach jak i 3 godzinach. Bede bardzo wdzieczny za pomoc i rady

tutaj w/w problem na filmiku jakiegos hiszpana

http://www.youtube.com/watch?v=fHKFJ8cGDHE

1:56, jest offline lag. ludzie radza mu pobawic sie kalibracja w opcjach - wiecie na czym to polega?bo to eweidentnie wina obrazu, dzwiek jest caly czas plynny

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przycinki niestety. Kolega sformatował dysk i już ich nie ma. Też myślałem nad deską do prasowania, ale póki co przy biurku idzie mi całkiem nieźle, więc chyba przy nim pozostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, pomysł z deską jest dość śmieszny, ale spróbuje. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Guitar Hero, jest DJ Hero. Teraz czas na Dishwasher Hero czyli symulator rytmicznego wkładania talerzy do zmywarki:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego śmiać. Przecież oni mają z tego kase. Ja np. Guitar Hero bym nie kupił, gdyż nie lubie takiej muzyki, aż tu prosze - powstało DJ hero.

Teraz nowością jest Band Hero. Granie na perkusji, tylko strasznie drogie. W Media Markcie kosztuje koło 700 zł. Dla mnie cena zaporowa. Za takie pieniądze wole kupić Logitecha G25. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego śmiać. Przecież oni mają z tego kase. Ja np. Guitar Hero bym nie kupił, gdyż nie lubie takiej muzyki, aż tu prosze - powstało DJ hero.

Teraz nowością jest Band Hero. Granie na perkusji, tylko strasznie drogie. W Media Markcie kosztuje koło 700 zł. Dla mnie cena zaporowa. Za takie pieniądze wole kupić Logitecha G25. rolleyes.gif

No Band też jest. Ogólnie nie gustuje w grach tego typu i tez wolałbym G25. Z resztą nie mam miejsca zbyt dużo na takie sprzęty. Już same konsole sporo miejsca zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×