Skocz do zawartości
rOgalZory

Dj Hero

Rekomendowane odpowiedzi

UK retailer ShopTo has told Eurogamer that DJ Hero carries a suggested retail price of GBP 107.99. That came directly from Activision, we were told.

ShopTo snips that to GBP 94.85, for the game plus DJ turntable peripheral. It's a significant mark-up on the GBP 70 that Guitar Hero plus peripheral launched at here.

Frustratingly, DJ Hero will only cost Americans 120 dollars, according to GameStop - which translates to around GBP 73.

HMV, which offers DJ Hero for GBP 99.99, told Eurogamer it is "going with its own price on this". Other local retailers are yet to wade in.

eurogamer.net

wie ktoś coś więcej o premierze tego cudeńka? :) Choć mój sprzet stoi zakurzony bo kupilem PS3 to połączyć te 2 rzeczy to bedzie miodzio :)

djhero.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/DJ_Hero

Edytowane przez kill
Przeniosłem temat do działu Gry. Planowana premiera to 27 pażdziernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w internecie informacji o premierze DJ HERO i wyszło na to, że będzie ona 27 października. :biggrin: :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista utworów

-2Pac - “All Eyez On Me” vs. The Aranbee Pop Orchestra - “Bittersweet Symphony (Instrumental)”

-50 Cent - “Disco Inferno” vs. David Bowie - “Let’s Dance”

-50 Cent - “Disco Inferno” vs. InDeep - “Last Night A DJ Saved My Life”

-Afrika Bambaataa - “Zulu Nation Throwdown” vs. Freedom Express - “Get Down”

-Beastie Boys - “Here’s A Little Somethin’ For Ya” vs. DJ Shadow - “The Number Song (2009 Version)” (Produced and mixed by DJ Shadow)

-Beastie Boys - “Intergalactic” vs. Blondie - “Rapture”

-Beastie Boys - “Lee Majors Come Again” vs. Daft Punk - “Da Funk” (Produced and mixed by Cut Chemist)

-Beck - “Where It’s At” vs. DJ Shadow - “Six Days (Remix ft. Mos Def)”

-Bell Biv DeVoe - “Poison” Beat Juggle

-Bell Biv DeVoe - “Poison” vs. Beastie Boys - “Intergalactic” (Produced and mixed by DJ AM)

-Bell Biv DeVoe - “Poison” vs. Cameo - “Word Up!”

-Benny Benassi - “Satisfaction” vs. Tiësto - “Elements Of Life”

-Billy Squier - “The Big Beat” vs. N.E.R.D. - “Lapdance” (DJ-Guitar mix)

-Black Eyed Peas - “Boom Boom Pow” vs. Benny Benassi - “Satisfaction”

-Bobby “Blue” Bland - “Ain’t No Love In The Heart Of The City” vs. 2Pac - “How Do You Want It”

-Bobby “Blue” Bland - “Ain’t No Love In The Heart Of The City” vs. Connie Price & The Keystones - “Fuzz And Them”

-Boogie Down Productions - “Jack Of Spades” vs. David Bowie - “Let’s Dance” (Produced and mixed by DJ Shadow)

-Chuck Brown & The Soul Searchers - “Bustin’ Loose” vs. The Zombies - “Time Of The Season” (Produced and mixed by DJ Shadow)

-Chuck Brown & The Soul Searchers - “Bustin’ Loose” vs. Young MC - “Bust A Move”

-Common - “Universal Mind Control (U.M.C.)” vs. Masta Ace - “Jeep A** Gutter (Aaron LaCrate & -Debonair Samir RMX)” (Produced and mixed by The Scratch Perverts)

-Cypress Hill - “Insane In The Brain” vs. Classics IV - “Spooky”

-Cypress Hill - “Insane In The Brain” vs. David Axelrod - “The Edge”

-Daft Punk - “Around The World” vs. Young MC - “Bust A Move”

-Daft Punk - “Da Funk” vs. N.A.S.A. - “Strange Enough ft. Karen O, ODB & Fatlip”

-Daft Punk - “Megamix 1”

-Daft Punk - “Megamix 2”

-Daft Punk - “Robot Rock” vs. Hashim - “Al Naafyish (The Soul)” (Produced and mixed by The Scratch Perverts)

-Daft Punk - “Robot Rock” vs. Queen - “We Will Rock You”

-Daft Punk - “Short Circuit” vs. Boogie Down Productions - “Jack Of Spades”

-Daft Punk - “Technologic” vs. Gary Numan - “Cars”

-Daft Punk - “Television Rules the Nation” vs. No Doubt - “Hella Good”

-David Axelrod - “The Edge” vs. Eric B. & Rakim - “Eric B. Is President”

-Dizzee Rascal - “Fix Up, Look Sharp” vs. DJ Shadow - “Organ Donor (Extended Overhaul)”

-Dizzee Rascal - “Fix Up, Look Sharp” vs. Justice - “Genesis”

-DJ Shadow - “Six Days (Remix ft. Mos Def)” vs. D-Code - “Annie’s Horn”

-Eminem - “My Name Is” vs. Beck - “Loser”

-Fedde Le Grand - “Put Your Hands Up For Detroit” vs. Sandy Rivera and David Penn - “I Can’t Stop (David Penn Remix)”

-Foo Fighters - “Monkey Wrench” vs. Beastie Boys - “Sabotage” (DJ-Guitar mix)

-Foreigner - “Juke Box Hero” vs. DJ Z-Trip ft. Murs - “DJ Hero” (Produced and mixed by DJ Z-Trip)

-Foreigner - “Juke Box Hero” vs. DJ Z-Trip ft. Murs - “DJ Hero” (DJ-Guitar mix, produced and mixed by DJ Z-Trip)

-Gang Starr - “Just To Get A Rep” vs. Mobb Deep - “Shook Ones, Pt 2” (Produced and mixed by J. Period)

-Gorillaz - “Feel Good Inc.” vs. Blondie - “Atomic”

-Grandmaster Flash’s - “Boom” vs. “Tap” (Produced and mixed by Grandmaster Flash)

-Grandmaster Flash, DJ Kool, DJ Demo - “Here Comes My DJ” vs. Gary Numan - “Cars” (Produced and mixed by Grandmaster Flash)

-Gwen Stefani - “Hollaback Girl” vs. Gorillaz - “Feel Good Inc.”

-Gwen Stefani - “Hollaback Girl” vs. InDeep “Last Night A DJ Saved My Life” (Produced and mixed by DJ AM)

-Gwen Stefani - “Hollaback Girl” vs. Rick James - “Give It To Me”

-Herbie Hancock - “Rockit” Beat Juggle

-Herbie Hancock - “Rockit” vs. N.E.R.D. - “Lapdance” (Produced and mixed by Grandmaster Flash)

-InDeep - “Last Night A DJ Saved My Life” vs. Cameo - “Word Up!”

-Jackson 5 - “I Want You Back” vs. Gang Starr - “Just To Get A Rep” (Produced and mixed by DJ Yoda)

-Jackson 5 - “I Want You Back” vs. Third Eye Blind - “Semi-Charmed Life” (DJ-Guitar mix)

-Jackson 5 - “I Want You Back” vs. Third Eye Blind - “Semi-Charmed Life”

-JAY-Z feat. Pharrell - “Change Clothes” vs. 2Pac - “All Eyez on Me”

-JAY-Z - “Izzo (H.O.V.A.)” vs. Eminem - “My Name Is”

-JAY-Z - “Izzo (H.O.V.A.)” vs. Jackson 5 - “I Want You Back”

-JAY-Z - “Excuse Me Miss” vs. Rick James - “Give It To Me”

-Jean Knight - “Mr. Big Stuff” vs. Masta Ace - “Born To Roll”

-Jurassic 5 - “Jayou” vs. Billy Squier - “The Big Beat”

-Jurassic 5 - “Jayou” vs. Herbie Hancock - “Rockit”

-Kid Cudi - “Day ‘N’ Nite” vs. Black Eyed Peas - “Boom Boom Pow”

-Kool Moe Dee - “How Ya Like Me Now” vs. Reel 2 Real featuring The Mad Stuntman - “I Like To Move It”

-Little Richard - “Tutti Frutti” vs. Shlomo - “Beats” (Produced and mixed by DJ Yoda)

-M.I.A. - “Paper Planes” vs. Eric B. & Rakim - “Eric B. Is President” (Produced and mixed by The Scratch Perverts)

-M.I.A. - “Paper Planes” vs. Wale - “Lookin’ At Me”

-Marvin Gaye - “I Heard It Through The Grapevine” vs. David Bowie - “Let’s Dance”

-Marvin Gaye - “I Heard It Through The Grapevine” vs. Gorillaz - “Feel Good Inc.”

-Motörhead - “Ace Of Spades” vs. Noisia - “Groundhog” (DJ-Guitar mix)

-N.A.S.A. - “Strange Enough ft. Karen O, ODB & Fatlip” vs. Isaac Hayes - “Theme From Shaft”

-Noisia - “Groundhog” Beat Juggle (Produced and mixed by The Scratch Perverts)

-Paul van Dyk - “Nothing But You” vs. Sandy Rivera and David Penn - “I Can’t Stop (David Penn Remix)”

-Public Enemy - “Shut ‘Em Down” vs. Beck - “Where It’s At”

-Public Enemy ft. Zakk Wylde - “Bring The Noise 20XX” vs. Justice - “Genesis” (Produced and mixed by DJ Z-Trip)

-Public Enemy featuring Zakk Wylde - “Bring The Noise 20XX” (DJ-Guitar mix)

-Q-Tip - “Good Thang” vs. Billy Squier - “The Big Beat” (Produced and mixed by J. Period)

-Queen - “Another One Bites The Dust” vs. Beastie Boys - “Brass Monkey” (Produced and mixed by DJ Z-Trip)

-Queen - “Another One Bites The Dust” vs. Daft Punk - “Da Funk”

-Rihanna - “Disturbia” vs. Kid Sister - “Control”

-Rihanna - “Disturbia” vs. The Killers - “Somebody Told Me” (DJ-Guitar mix)

-Rihanna - “Disturbia” vs. The Trammps - “Disco Inferno”

-Shlomo - “Beats” vs. Billy Squier - “The Big Beat”

-Street Sweeper Social Club - “Fight! Smash! Win!” vs. Beastie Boys - “Intergalactic” (DJ-Guitar mix)

-Tears For Fears - “Shout” vs. DJ Shadow - “Six Days (Remix ft. Mos Def)”

-Tears For Fears - “Shout” vs. Eric B. & Rakim - “Eric B. Is President” (Produced and mixed by DJ Jazzy Jeff)

-Tears For Fears - “Shout” vs. Eric Prydz - “Pjanoo”

-The Aranbee Pop Orchestra - “Bittersweet Symphony (Instrumental)” vs. LL Cool J - “Rock The Bells” (Produced and mixed by DJ Jazzy Jeff)

-The Scratch Perverts Beats and Pieces (Produced and mixed by The Scratch Perverts)

-The Killers - “Somebody Told Me” vs. Eric Prydz - “Pjanoo”

-Vanilla Ice - “Ice Ice Baby” vs. MC Hammer - “U Can’t Touch This”

-Vanilla Ice - “Ice Ice Baby” vs. Paula Abdul - “Straight Up”

-Wale - “Lookin’ At Me” vs. Black Eyed Peas ft. Tippa Irie - “Hey Mama”

-Weezer - “Beverly Hills” vs. Evidence, The Alchemist, Aceyalone, Rakaa & 88 Keys - “Fresh Rhymes -And Videotape” (DJ-Guitar mix)

-Wild Cherry - “Play That Funky Music” vs. Gang Starr - “Just To Get A Rep” (DJ-Guitar mix)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I say DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMNNNNNNNNNN!!! :D

Co za ZAJEBISTA lista kawalkow! Mam chyba z 10 jak nie wiecej na winylu :). Az normalnie moze zmienie zdanie i sie skusze na ten sprzet!

Ktos kto to skladal ma mistrzowski gust!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem za bardzo w dj temacie, ale rzeczywiście lista imponująca. Chociaż sama idea tej gry wygląda jak dla mnie słabo. Masz trzy guziczki i winyl i jakiś przesuwak, nie wygląda na zbyt złożone. Chyba że ktoś wie więcej o gameplayu i mógłby się podzielić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem za bardzo w dj temacie, ale rzeczywiście lista imponująca. Chociaż sama idea tej gry wygląda jak dla mnie słabo. Masz trzy guziczki i winyl i jakiś przesuwak, nie wygląda na zbyt złożone. Chyba że ktoś wie więcej o gameplayu i mógłby się podzielić;)

Tu sa filmiki http://djhero.com/media

Te nizej z tutorialami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto to skladal ma mistrzowski gust!

Z tego, co słyszałem ta lista to dzieło DJ Shadowa...

Plus za Daft Punk i Queen, ale miałem cichą (i to bardzo, bo to w sumie prawie niemożliwe) nadzieję na Venetian Snares, ale to byłby chyba za duży hardkor... Może jak złamią, to się pogra na customach na X360, razem z DJ Sharpnel...

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już podkreślałem setlista jest po prostu wspaniała. Niemniej jednak gra się chyba za dobrze nie przyjmie. Nie jest może droga (ok. 120$ gra wraz z turntable), ale moim zdaniem sama idea nie przekonuje. Czy ktoś z tego forum w ogóle planuje nabycie tej pozycji? Ja bym ją ominął szerokim łukiem, gdyby nie setlista...a tak ciągle się zastanawiam...

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. lista bardzo imponująca.

Największy plus chyba za Daft Punk, najlepszy zespół jaki istnieje na tej ziemi.

Podobno cena gry + urządzenia ma wynosić koło 310zł, czyli nie aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, ja kupuję i na dniach wpłacam kasę ultimie. U nich 369 zł + przesyłka, na allegro taniej o 10-15 zł ale nie ta pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, ja kupuję i na dniach wpłacam kasę ultimie. U nich 369 zł + przesyłka, na allegro taniej o 10-15 zł ale nie ta pewność.

wlasnie dzisiaj mialem okazje zobaczyc i po mixowac na zywo w sklepie .troszke jestem rozczarowany na zywo jest maly ten kontroler i wyglada jak plastikowa zabawka! ale granie jest ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, ja kupuję i na dniach wpłacam kasę ultimie. U nich 369 zł + przesyłka, na allegro taniej o 10-15 zł ale nie ta pewność.

To troche przeplaciles http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1978&k=dj-hero-kontroler-dj-a 309zł + koszty przesylki :P Ogolnie wlasnie zauwazylem ze na gry-online dodali gramy z dj hero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche przeplaciles http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1978&k=dj-hero-kontroler-dj-a 309zł + koszty przesylki :P Ogolnie wlasnie zauwazylem ze na gry-online dodali gramy z dj hero ;)

Trudno się mówi ;)

Ważne że ja już gram, a premiera jutro. Wszystko dzięki zasłudze Ultimy ;)

Więcej na temat gry postaram się napisać w weekend jak ochłonę bo w tym momencie jestem strasznie zajarany i niechciałbym być nieobiektywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN hamerykański: 9.0 - ochy i achy.

IGN australijski 7.0 - że przecież dj'ka to fristajl a tu mamy tylko kolejną 'wsiskankę'

... ale najbardziej i tak pogięło angoli bo dali 9.3 :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem owego wytworu, powiem że przypadło mi do gustu. Wcześniej grałem w amplitude na ps2 i zagrywałem się niesamowicie. Guitar hero ominął mnie szerokim łukiem gdyż nie jestem zapalonym rokowcem, ale podobno właśnie i takich ludzi potrafił wciągnąć. Na dj gra się przyjemnie, numery są kozackie. Pięć stopni trudności daje niezłą frajdę, beginer- nieważne jaki przycisk wciśniesz tylko trzeba to zrobić w odpowiedni momencie, easy- już trzeba mieć na uwadze 3 ścieżki, dochodzi scratch i efekt. Medium - najbardziej teraz odpowiedni dla mnie, trzeba jeszcze przechodzić faderem (suwakiem) na prawo i lewo. Jeśli są to w wolnym tempie numery to nie jest trudno, lecz jak poleci coś szybszego to można się pogubić. W późniejszych stopniach jeszcze dochodzi inny typ scratchu i ruch suwakiem, moim zdaniem trzeba mieć naprawdę podzielną uwagę. A, są również kooperacje z gitarą z "GH".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sie mocno zastanawiam nad kupnem :) ale chcialbym poznac jeszcze jakies wieksze recenzje naszych forumowiczow :P bo takie wypowiedzi recenzentow do mnie nie trafiaja :D wole spytac sie brata polaka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki taborecik który zmienia się ze skrzyneczki to chyba w jakiejś specjalnej edycji.

A co do niezdecydowanych to najlepiej jeszcze pooglądać jutuba i poszukać pełnych kawałków żeby móc się wczuć.

Kilka utworów które mną pozamiatały:

Orchestra Bittersweet Symphony vs LL Cool J Rock The Bells

http://www.youtube.com/watch?v=wWH8kSntWY0

DJ Shadow Six Days Remix ft Mos Def vs D Code Annie's Horn

http://www.youtube.com/watch?v=ggmE1FzrKV4

Public Enemy ft Zakk wylde - Bring The Noise 20XX vs Justice - Genesis

http://www.youtube.com/watch?v=vMdJTB51Kz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi rękę męczy ta którą trzymam na płycie, to jest ból tego patentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi rękę męczy ta którą trzymam na płycie, to jest ból tego patentu.

Żeby poznać prawdziwy ból trzeba pograć w GH :D

Ja trzymam kciuk na decku, ręka mi nie ucieka i palce jakoś same chodzą, no ale nie gram z rzędu jakoś długo i robię przerwy na peta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wlasnie udalo mi sie zamowic jeszcze Dj Hero + gitarka gratis w gry-online :) mam nadzieje, ze nie bede zalowal :D jak cos to sprzedam Dj i zamienie na Guitar Hero lub Rock Band :D to sa plusy gitarki do kompletu gratis :P

ok pogralem sobie dzisiaj z 4h i... ta gra jest ZAJEBISTA :) jak na razie to moje jedyne refleksje, ktorymi moge sie z wami podzielic :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos leworęczny kto ma gre?zastanawiam sie nad zakupem ale niewiem jak sie gra leworęcznym...czy jest tak jak w guitar hero ze jest odwrocone sterowanie dla leworęcznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontroler jest i dla prawo jak i leworęcznych bo podzielony jest na 2 części.

Można sobie odpiąć decka od crosfadera i innych przycisków i przełożyć na drugą stronę :)

Zresztą mój kumpel jest leworęczny a grał sobie na standardowych ustawieniach które są niby dla praworęcznych i nie narzekał ani przez chwilę.

EDIT:

Na fotach widać to najlepiej:

dsc00129qv.th.jpg

dsc00130df.th.jpg

Edytowane przez Yohnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×