Skocz do zawartości
PROT

Głupie Posty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyliście, że nagle to forum zalewa fala głupich postów.

Czy tylko mi sie tak zdaje ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś odosobniony w tym stwierdzeniu. Niestety, taka tendencja się nasiliła, że trudno się czasami ogarnąć w gąszczu tandetnych postów, a sam moderator Kill nie wyrobi ze wszystkim. Daleko nie szukać - FIFA 10 temat zaliczył usunięcie bagatela 37 bzdurnych postów (!) Oprócz tego osoby jak BrianPL (chyba ten ma juz bana), czy KnodrPL wiodą prym w spamowaniu wg mnie, zarzucając tematy lamerskimi odpowiedziami niczym dzieci po elektrowstrząsach. Niestety na tym polega forum. Jeśli chcemy by nie zaliczyło ono dno i zniżyło się poziomem do komentarzy pod niusami na onecie, mody muszą być bardziej aktywne, a sami userzy wyczuleni na wszelkie przejawy głupoty.

Ja rozumiem, że czasami trzeba odejść od zmysłów, żeby nie zwariować - niestety niektórym to odejście tak się podoba, że zapominają drogi powrotnej do rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie... Ktoś zadaje pytanie, jedna osoba mu odpisze i za kilka minut fala takich samych, nic nie wnoszących postów... Wkurzające to jest. Tak samo byle by być w top użytkowników - pisanie głupich postów aby mieć ten jeden więcej.

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh tam... nic na takich nie rozgarniętych nie poradzimy, więc wg. mnie najlepiej takim szybko odpowiedzieć, zanim założą 10 takich samych tematów ;)

Ale denerwuje mnie coś innego (tak samo jak Rafixa) - jedna osoba odpowiada, a za nią 10 pisze to samo, ubierając odpowiedź w inne słowa... porażka :yucky:

P.S Swoją drogą ten temat też za mądry nie jest, bo nic na to nie poradzimy :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat też mądrością po gałach nie wali....

już nie mogę się doczekać jak przyjdzie kill i zawali jakiegoś fail gifa... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sowa

Temat jest w dziale Offtopic a założyłem go bo byc może komus wpadnie do głowy jakis pomysł jak unormowć forum

Codzienie wchodzi ktos i zadaje te same pytania na które ktoś wcześniej odpowiedział

Takich samych pytan są dziesiątki i odpowiedzi także

Nikt nie korzysta z opcji szukaj tylko od razu zakłada nowy temat

Ciągle tylko pomocy,help, co mam zrobić itp..

Gdzieś widziałem na forum temat "Najczęściej zadawane pytania" i są w nim równiez odpowiedzi. Tu tez coś można w tym stylu zrobić

Każdy użytkownik za nim zada pytanie po prostu sprawdzi czy nie ma tam czego szuka

Korzyści z tego są też takie, że wszystko jest w jednym miejscu

Dla przykładu ile jest takich pytań i odpowiedzi typu

Jak uzyskać dostęp PlayStation Recovery Menu:

Wyłącz PlayStation 3.

Przytrzymaj przycisk zasilania; System ponownie włączy i wyłączy się.

Kiedy system został zamknięty, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.

Po usłyszeniu dwóch sygnałów, zdejmij palec z przycisku włączenia.

Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.

Pojawi się Recovery Menu

Ile jest takich odpowiedzi 100 a moze i 200-cie i jeszcze wiecej będzie

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, nie zauważyłem że to w dziale offtopic.

powinno być faq albo coś w ten deseń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spko ! macie jakies prozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast odpowiadać odsyłać na faq? no nie wiem... albo zrobić nakaz czytania faq a jak ktoś zada takie pytanie to ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×