Skocz do zawartości
chebawca

Transformator Pod Ps3 Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki transformator według was będzie wystarczający pod ps3 slim wersja USA. O ile dobrze pamiętam ps3 odchudzone pobiera maksymalnie koło 250 W, ale rozumiem że lepiej dla bezpieczeństwa kupić mocniejszy zasilacz. Wyczytałem też że wszystkie ps3 maja uniwersalne zasilacze i jedyne co potrzebuje do grania to przejściówka na wtyczke. Czy to prawda? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez chebawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki transformator według was będzie wystarczający pod ps3 slim. O ile dobrze pamiętam ps3 odchudzone pobiera maksymalnie koło 250 W, ale rozumiem że lepiej dla bezpieczeństwa kupić mocniejszy zasilacz. Wyczytałem też że wszystkie ps3 maja uniwersalne zasilacze i jedyne co potrzebuje do grania to przejściówka na wtyczke. Czy to prawda? Z góry dzięki za pomoc.

Rozumiem ze masz uszkodzonego Slima i chcesz go zrobic??Moim zdaniem nie warto bawic sie w uszkodzone konsole jezeli nie ma sie szerszego pojecia o tym (wiem sam po sobie).

Ale teraz odpowiedz na Twoje pytanie. Z tego co czytalem i rozmawialem z paroma serwisantami to transoformatory do ps3 ciezko dobrac. Sa one zrobione na jakis zmiennych fazach czy cus takiego. Moge sie mylic z tym, bo spcem nie jestem... ale mowie tylko to co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W treści pytania nie napisałem, że konsola jest kupiona w USA i dlatego potrzbuje transformatora. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz w PS3 obsługuje napięcie 110-240V, mowa o wersji FAT.

Masz instrukcję do slima? Na końcu masz dane techniczne i tam będzie pisało jakie napięcie obsługuje transformator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji oficjalnie napisane jest jedynie że 120 V, 60 Hz czyli standard amerykański. Z tego co mi wiadomo to w wersji fat też nie jest napisane że zasilacz jest uniwersalny. Z tego co wstępnie obczaiłem na zachodnich forach slim ma również uniwersalny zasilacz. W tym wypadku potrzebowałbym jedynie przejściówke na wtyczke czy nowy kabel zasilający?

P.s. PROT bo zgodnie z twoją uwagą przeniosłem pytanie do odpowiedniego działu.

Edytowane przez chebawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręc konsole i sprawdz zasilacz czy ma AC 100v/240v jeżeli tak to tylko potrzebna jest przejściówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkop.

Jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć na 100% czy ps3 slim z USA cech2001b obsługuje napięcie 220V??

To dla mnie ważne. Proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×