Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

WLASNIE OD TEGO TO JEST? Chyba nie sadzisz ze ludzie wchodza na forum zeby czytac post pod postem "jaki tv za xxx?" gdzie za xxx wstawiasz stosowna sume, ostatnio z tendencja spadkowa. Ludzie juz chca kupowac tv w cenie termosu. Ale widac tobie idea forum jest zupelnie obca, jezeli twierdzisz ze forum jest do pisania powtarzajacych sie postow, a nizeli do czytania tego co poprzednicy juz napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE OD TEGO TO JEST? Chyba nie sadzisz ze ludzie wchodza na forum zeby czytac post pod postem "jaki tv za xxx?" gdzie za xxx wstawiasz stosowna sume, ostatnio z tendencja spadkowa. Ludzie juz chca kupowac tv w cenie termosu. Ale widac tobie idea forum jest zupelnie obca, jezeli twierdzisz ze forum jest do pisania powtarzajacych sie postow, a nizeli do czytania tego co poprzednicy juz napisali.

Chciało by Ci się czytać cały temat żeby się dowiedzieć jaki Tv najlepiej kupić do np. 2000zł?

Czy nie łatwiej jest napisać te je****e krótkie pytanie? JAKI TV DO 2000zł?

Jakiś user by mu odpisał,a on by już więcej nikomu nie truł du*y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie telewizor mający 32 cale. Cena max 1900 zł. Początkowo spodobał mi się LG 32 LF2510 Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że fajnie byłoby zakupić telewizor firmy Sony, no ale wiadomo jakie są tego koszta... Tak więc marka nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytac 2 moze 3 ostatnie strony watku i mamy wszystko jak na tacy. Nie trzeba sledzic dziesiatek stron, na ktorych z reszta i tak wszystko sie powtarza. I jest to tez jeden z czynnikow zniechecajacy forumowiczow do czytania - na kazdej stronie powtarza sie jedno i to samo pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej przeczytałem jakieś 10 stron wstecz i nie znalazłem odpowiedzi... dlatego zadałem konkretne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałem Ci już i napisałem jaki tv, lecz niestety "qgar" skasował mój post :/

On chyba lubi uprzykrzać ludzią życie.

Edytowane przez qgar
oznajmiam wszem i wobec ze zadnych postow nie kasowalem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij może tutaj

Też byłem przez moment zainteresowany tym TV jako drugim w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po selekcji do wyboru zostały mi następujące telewizory:

SONY KDL32V5500

SONY KDL32S5600

PHILIPS 32PFL5604

Co o nich sądzicie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Może być prywatna wiadomość.

Philips- widziałem jego możliwości po podłączeniu do PS3. :) obraz świetny, nic dodać nic ująć.

Jeśli go wybierzesz, będziesz bardzo zadowolony.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phillipsa bym chciał ale 100hz (bo jest chyba jeszcze lepsze niż w Sony i Samsungu) i do filmów oraz TV bo do gier bym się bał z oczywistego powodu który nie każdemu przeszkadza a według niektórych nawet nie istnieje.

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po selekcji do wyboru zostały mi następujące telewizory:

SONY KDL32V5500

SONY KDL32S5600

PHILIPS 32PFL5604

Co o nich sądzicie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Może być prywatna wiadomość.

Kdl32S5600 jest akurat w promocji w mm, sam sie nad nim zastanawialem, ale czas reakcji 8ms to chyba troche za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jakie jest oprocentowanie w Media Markt? 30x0% to zwykła ściema, ale dokładnego oprocentowania nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jakie jest oprocentowanie w Media Markt? 30x0% to zwykła ściema, ale dokładnego oprocentowania nie znam.

A sprawdzałeś raty 0% w Rtv Euro Agd? Tam są raty "prawie" zero procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Oczywiście w RTV Euro AGD przy zakupie ratalnym ukryte jest oprocentowanie w wysokości 0,9%.

Chcąc kupić telewizor za 2000 zł na 20 rat zapłacę około 2400 zł. Tak wyglądają u nas raty bez oprocentowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w MM będzie na pewno większe oprocentowanie.

2 lata temu ojciec wziął tam na raty kino domowe.

Kosztowało one 1999zł.(Chyba Sony).

No i po podliczeni miesięcznej raty w domu okazało się

że ojciec nie spłaca 1999zł tylko 2700zł. Zonk taki.

Co się okazało że te super raty zero procent tyle

wyniosły oraz jakieś ubezpieczenie które ojcu wcisnęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dziś prosze o pomoc i rade jaki TV/Monitor wybrać. Musi spełaniać kilka warunków:

-Do 2800zł

-Funkcje monitora (D-sub, Pc)

-Fajny obrazik na konsoli.

Moja propozycja to:

LG 42LH4000

Samsung LE40B530

Prosze naprawde o pomoc ;( są to dla mnie nie małe pieniądze a chce pocieszyć sie Telewizorkiem pare dobrych lat=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dziś prosze o pomoc i rade jaki TV/Monitor wybrać. Musi spełaniać kilka warunków:

-Do 2800zł

-Funkcje monitora (D-sub, Pc)

-Fajny obrazik na konsoli.

Moja propozycja to:

LG 42LH4000

Samsung LE40B530

Prosze naprawde o pomoc ;( są to dla mnie nie małe pieniądze a chce pocieszyć sie Telewizorkiem pare dobrych lat=]

Bierz Samsunga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kdl32S5600 jest akurat w promocji w mm, sam sie nad nim zastanawialem, ale czas reakcji 8ms to chyba troche za duzo

Ja mam ten TV i nie ma żadnych smug, wszystko działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w MM będzie na pewno większe oprocentowanie. 2 lata temu ojciec wziął tam na raty kino domowe. Kosztowało one 1999zł.(Chyba Sony).

No i po podliczeni miesięcznej raty w domu okazało się że ojciec nie spłaca 1999zł tylko 2700zł. Zonk taki.

Co się okazało że te super raty zero procent tyle wyniosły oraz jakieś ubezpieczenie które ojcu wcisnęli.

2 lata na rynku usług finansowych to przepaść... Więc nie byłbym taki kategoryczny w opiniach.

Tu masz w miarę aktualne zestawienie i tutaj okraszone komentarzem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ps3 na raty z MM i są raty 0% bez żadnych ukrytych opłat, jedyny dodatkowy koszt to ubezpieczenie, które zostało mi zaproponowane i sobie je wykupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×