Skocz do zawartości
kill

Przechodzenie Gier Na Czas. Speed Runy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest Wam znana ta strona. W każdym razie ostatnio pojawiło się kilka gier na PS3. Niektóre filmy robią wrażenie. Fallout 3 w 30 minut? Spox. Każdy speed run można zassać i obejrzeć. Polecam również gry z PSX i PS2! Final VII w 7 godzin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, imponujace, tylko ze, takie granie mimo wszystko mija sie z celem moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, imponujace, tylko ze, takie granie mimo wszystko mija sie z celem moim zdaniem :)

Wiesz to zależy od podejścia. Już nie pamiętam w jakiej grze, chyba w Finalu, gość się przygotowywał do tego speedruna przez rok. Opracowywał każdy ruch, strategie itd. Polecam poczytać zawsze opis grającego. Jak dla mnie to jest prawdziwe oddanie się grze. Ostateczne poświęcenie. Bo trzeba być masterem, prawdziwym wyjadaczem w danym tytule żeby coś takiego osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zobaczyłem temat tego newsa, to odrazu przypomniał mi się artykuł z CDA, jak jeszcze PeCeciarzem byłem :teehee: Biję pokłony dla tych ludzi. Oni to uznają jako rozrywkę w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate II w 41 minut? Tron Bhaala w 36 minut? Nie. To jest bluźnierstwo, by grać w RPG-i na czas. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny taki filmik jaki kiedyś widziałem to mario w 5 minut :D chętnie obejrze, dzięki za stronke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×