Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Pimp my PS3 HDD ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robo

To nie wiem... może powiedz gdzie mieszkasz, to poszukamy jakiegoś sklepu komputerowego w Twojej okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze kolega dowcipniś (;

ale tak składa się ze ja pracuje w sklepie komputerowym, a takiego kabelka po prostu nie ma...

w hurtowni się pytałem serwisantów się pytałem i nikt nie słyszał o takim kabelku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo dla tego ktory napisze mi jak przeconvertowac NTFS'a spowrotem na fata (chodzi tu o zewnetrzny dysk sata). Z Poziomu windowsa sie nie da. Pod linksem pewnie by sie dlalo ale nie wiem zabardzo jakiego programu uzyc. Gpart odpada. No i nie chodzi mi o metode format c: ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viggie, jakis partition manager wchodzi jedynie w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety PM nie pojdzie. System twierdzi ze dysk jest w tym momencie w uzytku i nie moze przeprowadzic operacji. Poza tym denerwuje mnie ten program bo ile razy go nie urochomie tyle razy miesza mi on w ustawieniach Grub Loadera >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor
Piwo dla tego ktory napisze mi jak przeconvertowac NTFS'a spowrotem na fata (chodzi tu o zewnetrzny dysk sata). Z Poziomu windowsa sie nie da. Pod linksem pewnie by sie dlalo ale nie wiem zabardzo jakiego programu uzyc. Gpart odpada. No i nie chodzi mi o metode format c: ;-)

Wygooglaj fat32format - pisałem już o tym na forum.

Piję żywca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A moze by tak zewnętrzny "Pimping" połączony z dodatkowym dyskiem. Mysle ze to dalo by sie zrobic prawie wogole nieingerujac w obudowe orginalnego ps3 . Troche nawet porysowalem ale projekt caly czas w beta fazie .  Miala to byc jakby zewnetrzna skóra ps3 z dodatkowym zasilaczem i kieszenią na dysk (ok 300 GB)  . Ja osobiscie nie przepadam za okrąagłosciami w sprzecie elektronicznym z tąd ta prosta  forma Piszcie co sadzicie o pomysle.

bf2.jpg

bf1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dysk 60 GB pasuje. Chciałym żeby Sony wydało w przyszłosci przjesciówke z Kabla Satelitarnego do USB i programik , Wtedy kazdy by miał dekoder HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p00h
A moze by tak zewnętrzny "Pimping" połączony z dodatkowym dyskiem. Mysle ze to dalo by sie zrobic prawie wogole nieingerujac w obudowe orginalnego ps3 . Troche nawet porysowalem ale projekt caly czas w beta fazie .  Miala to byc jakby zewnetrzna skóra ps3 z dodatkowym zasilaczem i kieszenią na dysk (ok 300 GB)  . Ja osobiscie nie przepadam za okrąagłosciami w sprzecie elektronicznym z tąd ta prosta  forma Piszcie co sadzicie o pomysle.

Niezła grafa - w szczególności podświetlane logo ;)

można by próbować w takie opakowanie jeszcze włożyć jakieś chłodzenie sensowne... i zintegrować z przodu konwertery akcesoriów PS2/PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

Jakby coś takiego spadło na nogę to płaskostopie do końca życia :D

Projekt fajny, pewnie włożyłeś niemało pracy z czego wnioskuję, że to lubisz. Jednak mi krągłości w pełni odpowiadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie cierpiałem jak to w pracy robiłem heheh  , no fakt swoja wagę to by już miało  :D  ale na wersje flat jeszcze za wczesniej hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

raczej nie , wszystkie otywory wentylacyjne PS3 zostaja otwarte (czyt . powtórzone), należało by jedynie odizolowac jakoś dodatkowy zasilacz do dysku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś skromne chłodzenie cieczą.? ; p

bo jak w ps3 się włącza 3 bieg, to hałasuje z lekka, więc może dzięki temu coś by to zaradziło (:

ale i tak gratki za rysunki i idee... (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

JA też w najbliższym czasie zaniose Ps3 do serwisu aby mój part go przerobił ;) ale biore 350gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz później co z partycjami (np. linuxa) itd. Walnij jakąs recke. jestem ciekaw rezultatów  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×