Skocz do zawartości
Adolf

Symulator Ataku Na Westerplatte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ wcześniejszy temat został zamknięty ze względu na moje nazwisko (urodziłem się w Austrii stąd ten zbieg okoliczności) zakładam nowy temat.

Dalej poszukuje dobrego symulatora ataku na westerplatte, jest mi bardzo potrzebny, ponieważ 1 września musimy być z chłopakami już na miejscu, a doskonała strategia jest naprawde niezbędna. Myślimy również o zaproszeniu zespołu Tokio Hotel (to powinno powalić połowe przeciwników), ale postaramy się bez tego obejść bo sami nie znosimy ww zespołu. Dlatego proszę was podajcie tytuł odpowiedniego programu, bądźcie ludźmi co wy byście zrobili na naszym miejscu gdybyście musieli słuchać tej muzyki ( na dodatek na żywo)

Pozdrawiam wszystkich Niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... niech admin da całkowitego bana bo to nie ma sensu tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo, ale tutaj się gra Polaczkami :confused:

Przyda się, lecz najważniejszy jest symulator ATAKU nie obrony.

Pozatym szukam gier na PS3 bo jestem fanboyem.

Hail :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w swoich planach masz zamiar dać jakiegoś inflirtratora w poslkie szeregi, to jak najbardziej możesz użyć tej gry wcielając się w zdradziecką postać w polskich oddziałach. Myślę, że jeśli da się przerobić grę z PS3 na gre na PC to i w drugą stronę też się da. Z odpaleniem gry komórkowej na PCcie nie powinno być problemów. Twoi rządowi informatycy powinni sobie z tym poradzić.

Powodzenia i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno panowie z Cyclone B software pisza symulator holokaustu, sa juz zapisy na beta testy, takze to z pewnoscia cos dla ciebie. a tak poza tym to trafiles chyba na zle forum gosciu, i cos mi sie wydaje ze dlugo userem tu nie pobedziesz. proponuje wydziabac sobie na klacie swastyke, i na czole wielkie BKR, jednym słowem żal.de

i jeszcze pytanko, znasz moze jakis fajny symulator bitwy pod Grunwaldem? tylko taki z dobra fizyka i grafika, i zeby skill polakow i litwinow byl lepszy zeby ograniczyc straty w ludziach??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×