Skocz do zawartości
kobieta_konsolowa

Prawda O Was

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze ***** zarzadzaja ta strona bo jak ktos pisze prawde na jakis temat i wyraza prawdziwa opinie to juz nalezyt taka osobe usunac. Jak w naszym rzadzie! ***** z was konkretne. Chcecie wiedziec co inni mysla o waszym forum a i tak usuwacie takie tematy/posty:down:. Jak za okupacji...

Edytowane przez cwir
Uspokoj sie koles i napisz o co Ci chodzi a nie bluzgaj na lewo i prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cipki zarzadzaja ta strona bo jak ktos pisze prawde na jakis temat i wyraza prawdziwa opinie to juz nalezyt taka osobe usunac. Jak w naszym rzadzie! Cipki z was konkretne. Chcecie wiedziec co inni mysla o waszym forum a i tak usuwacie takie tematy/posty:down:. Jak za okupacji...

Jak są bezsensowne i nie do tematu do to na pewno są usuwane...

Temat pisany pod wpływem emocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ochłonąłeś, przestań tupać nóżką, weź głęboki oddech i rozwiń swoją wypowiedź o jakieś szczegóły przedstawiające sedno sprawy bo chyba nie każdy rozumie o co Ci chodzi....

Ja osobiście jestem ciekawa co mogło byc powodem tak szaleńczego wybuchu złości.

A "cip... cip..." to do kury kolego.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać konkrety lepiej pobluzgać... Kolejny odpadowy post. Polecam wiadro zimnej wody dla ochłody i opisanie konkretnie o co chodzi :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ***** zarzadzaja ta strona bo jak ktos pisze prawde na jakis temat i wyraza prawdziwa opinie to juz nalezyt taka osobe usunac. Jak w naszym rzadzie! ***** z was konkretne. Chcecie wiedziec co inni mysla o waszym forum a i tak usuwacie takie tematy/posty:down:. Jak za okupacji...

Jak twoja partnerka używała tego konta to wykazywała się dużą kulturą osobistą i dobrymi manierami. Tym bardziej dziwię się, że odstąpiła ci swoje konto. Jeśli warunki panujące na tej stronie ci nie odpowiadają to przecież nikt na siłę nikogo tu nie trzyma. Zacznij się stosować do Zasad Forum i jak cie wczoraj poprosiłem wyluzuj. Bo mi średnio zależy byś w każdym temacie uzewnętrzniał swoją złość i gniew do każdego i wszystkiego. Jeśli się tak nie stanie... cóż, pożegnamy się szybciej niż myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×