Skocz do zawartości
TheMichal

World Rally Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może macie ochotę zorganizować mały turniej w WRC Demo??

Na naszym forum temu GTPL już się ścigamy umilając sobie czas do premiery GT5

Jeśli ktoś już jezdził to niech śmiało podaje czas :)

Pozdro.

na Finlandii 3'34 (PAD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w tej chwili jezdzimy Focusem na Keni

www.gt5.amiga.pl sprawdz.

podaj bezpośredni link do tematu, bo nie mogę odnaleźć u was na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde naogladalem sie na stronie www.wrc.com filmikow z rajdu francji i odrazu gram w demo hehe i podoba mi sie corz bardziej :) szkoda ze w demo niema trasy asfaltowej by oblukac jakie zachowanie aut w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czytającym użytkownikiem, ale postanowiłem w końcu napisać, bo jak czytam niektóre komentarze to mnie nosi.

Gra jest bardzo dobra, mogłaby być lepsza, ale jest warta kupienia. Demo to podstawa. Piszecie o złym sterowaniu, że nie można jechać bokiem itd. Pograjcie 2-3 godziny z wyłączonymi pomocami, pobawcie się ustawieniami, bo auto na nie reaguje i dopiero się wypowiadajcie. Dla mnie gra jest na dobrym poziomie, jazda bokiem to kwestia prędkości i złamania auta przed zakrętem, wymaga wprawy, ale można się nauczyć i ogień. Zgadzam się natomiast jeśli chodzi o dźwięk, powinien być bardziej realistyczny, ale z końcową oceną trzeba poczekać na finalny produkt.

Zobaczcie na forum z linka wyżej jakie koledzy kręcą czasy, jakoś nie narzekają.

Mam pytanie, chcę kupić kierownicę, bo na padzie nie można przeskoczyć na wyższy poziom dokładności :) Jaką kierownicę polecacie do WRC i F1? Dodam, że chciałbym kupić coś do 200zł, nie stać mnie na drogie logitechy G25/27, wolę kupić grę. Pytanie jakie kierownice będą działały biorąc pod uwagę ostatni update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czytającym użytkownikiem, ale postanowiłem w końcu napisać, bo jak czytam niektóre komentarze to mnie nosi.

Gra jest bardzo dobra, mogłaby być lepsza, ale jest warta kupienia. Demo to podstawa. Piszecie o złym sterowaniu, że nie można jechać bokiem itd. Pograjcie 2-3 godziny z wyłączonymi pomocami, pobawcie się ustawieniami, bo auto na nie reaguje i dopiero się wypowiadajcie. Dla mnie gra jest na dobrym poziomie, jazda bokiem to kwestia prędkości i złamania auta przed zakrętem, wymaga wprawy, ale można się nauczyć i ogień. Zgadzam się natomiast jeśli chodzi o dźwięk, powinien być bardziej realistyczny, ale z końcową oceną trzeba poczekać na finalny produkt.

Zobaczcie na forum z linka wyżej jakie koledzy kręcą czasy, jakoś nie narzekają.

Mam pytanie, chcę kupić kierownicę, bo na padzie nie można przeskoczyć na wyższy poziom dokładności :) Jaką kierownicę polecacie do WRC i F1? Dodam, że chciałbym kupić coś do 200zł, nie stać mnie na drogie logitechy G25/27, wolę kupić grę. Pytanie jakie kierownice będą działały biorąc pod uwagę ostatni update.

do 200 zł to nic dobrego nie kupisz

ja mam Logitech Driving Force GT za 450 zł (kupiłem na spółę z wujkiem więc dałem 225 zł i tobie też radzę tak zrobić)

kierownica jest świetna i nadaje się zarówno do WRC jak i do F1 i wyścigów typu NFS Shift i RD Grid

a no i pod PC też działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uwielbiam gry rajdowe (cenię sobie w szczególności grę Rally Championship, V-Rally 2 oraz Colin McRae 2005). Grając w demo Dirt 2 odniosłem wrażenie, że to jedno wielka kupa z beznadziejnym zręcznościowym modelem jazdy, gdzie pojazd jakby płynnie skręcał sobie jak w Ridge Racer :pardon:

Za to w grze WRC mamy naprawdę bardzo dobry model jazdy. Z pewnością hardcorowi wyjadacze Richard Burns Rally będą zdegustowani, z drugiej zaś strony freestajlowcy grający w takie rajdy jak : Colin McRae 2005 czy Rally Xtreme na pewno będą uszczęśliwieni.

Graficznie prezentuje się przeciętnie, jakby z okresu roku 2005 roku. Sam model zniszczeń jest świetny, choć porównywalny z Colin McRae 2005 (trzeba wiele razy uderzać w cokolwiek, natrudzić się długo, by pojazd poważnie uszkodzić).

Ogólnie grę polecam wszystkim fanom rajdowych szaleństw ze względu na świetną (według mnie) grywalność i płynącej z tego wielkiej przyjemności jazdy. W zasadzie jest to pierwsza gra rajdowa na konsole PS3, która oferuje tak dobry model jadzy :) Pozdrawiam ;p

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry podchodze mega sceptycznie, poki co przerzucam ja na 2011 rok. Cos mi w niej brakuje, nie mowie o samej grafice, ale jakos nie ma tych emocji jak sie oglada prawdziwe WRC.. Inaczej gra wyglada w rzeczywistosci niz na tych reckach/gameplay'ach?

btw, Ci goscie z tvgry robia z siebie jakich bogow skilla kierownicy, zawsze sie podnieca typek ze jedzie na max ustawieniach pod wzgledem ai, zamiast zachecic to mnie zniecheca do gier, grania i w ogole zycia, by nie stac sie jak on..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast zachecic to mnie zniecheca do gier, grania i w ogole zycia, by nie stac sie jak on..

Nie mogę...padłem ze śmiechu po tym tekście XD

Sorki za offtop, ale musiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę...padłem ze śmiechu po tym tekście XD

Sorki za offtop, ale musiałem :)

hehe dobre

a czy ktoś już ma pełną wersję WRC ???? może się podzieli wrażeniami ??

ja grę będę miał prawdopodobnie w przyszłym tygodniu

już zamówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie co tam dzisiaj na PSS się pojawiło nowego...a tam paczka z grupą B do gry WRC za 18zł...

Eeee...yyy...to Grupy B normalnie nie ma w grze ?! Bo jak nie to chyba ktoś sobie tutaj jaja robi normalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ba ja to jestem już w takiej desperacji że zamierzam kupić WRC, doładowanie do PSS i kupić dodatek group b :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników pełnej wersji WRC. Ściągnąłem wczoraj demko tej gry i zastanawiam sie czy w pełnej wersji można sterować strzałkami na padzie. Na demo nie ma możliwości zmiany analoga na przyciski a wolał bym pośmigać na przyciskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników pełnej wersji WRC. Ściągnąłem wczoraj demko tej gry i zastanawiam sie czy w pełnej wersji można sterować strzałkami na padzie. Na demo nie ma możliwości zmiany analoga na przyciski a wolał bym pośmigać na przyciskach

Można zmienić , ale nie widzę za bardzo w tym sensu...

A tak to pełna wersja bardzo mile mnie zaskoczyła, gra jest dokładnie taka jaką chciałem - przypominają mi się czasy pierwszych Colinów...

Dosyć wymagająca, będzie dużo do masterowania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć w demku,ale jakoś dziwnie mi się jeździ(kiera DFGT). pewnie nie dobrałem dobrych ustawień. Może ktos kto jeździ na kierze i mu sie dobrze steruje autkiem, wrzuciłby swoje ustawienia.

Widzę,że nikt nie chce się podzielic swoimi ustawieniami,ale nie wiem czy to nie wynika z faktu,że w demie nie ma możliwości ustawienia parametrów działania kierownicy(chodzi mi np. o dead zone kierownicy i pedału hamulca). Chyba nie mozna tego ustawić w demie,chyba że źle szukałem?.

Czy w takim razie pełna wersja oferuje taką mozliwośc?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wczoraj gierka doszła na poczatek oska C2R2 fajna zabawa ale nie moge nigdzie znaleść jaka jest pogoda na danym odcinku wie Ktos gdzie to sie znajduje?jesli dobrze pamietam w starym Wrc była taka mozliwosc sprawdzenia pogody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na ZAVVI (angielski sklepik) WRC jest w promocji dzisiaj za 89zł z przesyłką już.

Rzecz jasna nówka w folii. Ja już sobie zamówiłem. Miałem tam jeszcze 10% zniżki także za nówkę płacę tyle co u nas jeszcze długo nie zapłaciłbym.

Kto się zastanawiał to warto, bo promocja trwa tylko dzisiaj.

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/wrc-world-rally-championship/10232715.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczka z WRC. Jako, że jestem fanem rajdów to wiadome było, że prędzej czy później skuszę się na tą grę. Podoba mi się w niej model jazdy. Auta nie driftują sztucznie przy każdym skręcie, żeby wprowadzić auto w poślizg trzeba użyć gazu i ręcznego. Szkoda, że nie dodali aut z poprzedniej dekady, np. 206tki, 207, Fabii WRC, starszych wersji Lancerów i Subaru. Denerwujące jest także to, że na PC auta grupy B były w standardzie, a na PS3 trzeba dodatkowo za nie zapłacić. Innym minusem jest to, że przy mijaniu niektórych przeszkód na trasie (np. kamieni) czasami uderzamy w niej choć minimalnie je mijamy. Trzeba uważać na te błędy przy ścinaniu zakrętów i bliskim pokonywaniu przeszkód. Trochę też za szybko gra wraca nas na trasę, gdy z niej wyjedziemy, Pomimo jednak tego gra się bardzo przyjemnie i polecam każdemu kto lubi samochodówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gra na kierownicy innej niż Logitech DF GT G25 G27? Chciałbym od święta pograć w WRC i F1, ale wystarczy mi tania kierownica do tych dwóch gier. GT5 mnie nie interesuje.

Czy DF bez GT będzie działać? w sklepach się nie znają i twierdzą, że wszystkie kierownice będą działały, bo maja napis PS3 :P, żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zależy co rozumiemy poprzez działanie z Ps3 :) Jak łażenie po XMB przy pomocy kierownicy to tak, wszystkie powinny działać :P Gorzej jak chodzi już o granie.

Co do Twojego pytania, to kupuj DFGT, świetna kierownica, w zupełności wystarczając dla kogoś kto siedzi 24/h nad samochodówkami.

G25 obecnie prawie nie do dostania, a G27 za droga jak na granie tylko na konsoli.

Także bierz DFGT i się nie zastanawiaj. Każdy kto ma powie Ci, że to świetna kierownica. No i masz pewność, że ta kiera będzie działać z większością samochodówek teraz i w przyszłości.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem DFGT kiera sama w sobie super, ale...

Czy w pełnej wersji WRC jest możliwość ustawienia siły forcefeedback? w demie nie mogę tego zmienić (zmniejszyć) i tak po prostu nie da się grać i nie piszcie mi, że to jest realistyczne zachowanie bo nie jest. Na F1 na pc zmiana forcefeedback jest w menu i gra się super, niestety w wrc kiera za mocno odbija, jak kiedyś miałem auto bez wspomagania to się tak nie umęczyłem jak po kenii :)

Edytowane przez airjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety WRC i wsparcie kierownicy jest tak ubogie, że aż woła o pomstę do nieba. Sam aż myślę, żeby na padzie grać, bo na kierownicy po prostu jest jakaś parodia a nie gra.

Mam wrażenie jakbym grał w jakiś symulator czołgów zamiast samochodów WRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×