Skocz do zawartości
rafauPL

Łańcuszki Psn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko dostajecie czasami dziwne wiadomości od ziomków z psn ?? Ostatnio dostałem message o tym że psn ma być płatne i jeżeli wyślesz to do wszystkich znajomych to nie będzie. Było też coś o Modern Warfare 2 coś o wersji beta ale już nie pamiętam.Wiem że to głupi łańcuszek tylko po co to komu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"O MAJ GOD" nie sądziłem że łańcuchy dotarły już do PSN :)

Szczerze jestem zawsze SIGNED IN i na szczęście jeszcze mi się łańcuszek nie przytrafił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście jeszcze nie dostałem, ale zaczynasz mnie przerażać. A propos po co to komu...po to samo co głupie łańcuszki w każdym innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus widac sie nudzi :)

niedlugo dostaniemy wiadomosc o tresci "jak nie wyslesz 435bjvhgc345b4b5j do 10 osob to padnie laser w konsoli" itp.

normalnie glupota ludzka nie zna granic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć przypadkowych ludzi we friendsach, których się nie zna. Też tak kiedyś z automatu przyjmowałem zapy, ale ostatnio za namową Tomisiora pojechałem równo jakieś 60 nicków. I szybko się wczytuje i nikt nie marudzi. Polecam taką opcję.

Aha nie odsyłacie tego spamu, bo stajecie się spamerami a zo to grozi ban na PSN. Już kilku dostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja dostalem juz pare razy lancuszek, jeszcze ten a Beta MW2 mogl byc do przelkniecia, ale ten z HALO3 na PS3 rozlozyl mnie na lopatki XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz dostalem to gowno to nie wiedzialem o co kaman i wyslalem dalej... Otzrymalem tyle zjeb, ze juz nawet lancuszek z komunii przestalem nosic hehe... Ale nie kasuje (jeszcze) tych, ktorzy mi to wysylaja. To ze do mnie przychodzi to po raz enty nie oznacza, ze ktos nie jest w podobnej sytuacji jak ja gdy dostalem to po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem już pare razy różne łańcuszki, narazie nie reaguje ale jeśli się będzie powielać, to usunę trochę ludzi przypadkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... i stało się. Również do PSN dotarła ta gówniana naszo-klasowo fotkowo gadu "gadowa" moda na łańcuszki. Nie odpisuję po prostu na te gówna, ale ubolewam że PS3 nie obroniło się przed tym.... kolejne osoby rozsyłające ten spam będą eliminowane z mojej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem z tym stycznosc i nie tak jak mowi kill od kogos z listy tylko jakies przypadkowego kolesia. moze wyczailm mnei na jakims serverze. nie wiem. poszlo d o kosza momentalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z lekka statystyczne :D

Ilu macie znajomych dodanych w konsoli ?

I czy doadajecie ludzi których nie znacie, a np: graliście z nimi on-line w coś tam i się fajnie grało lub z innych powodów

U mnie mam w sumie oszałamiającą liczbę 4 znajomych z czego 2 to moi bracia, a kolejna dwójka to koledzy, generalnie niewiele jednak wiem dokładnie czego się po nich spodziewać :D

Kiedyś po premierze LBP grałem on-line z dwójką wydawać się mogło fajnych ludzi i w sumie dodali mi się do znajomych. Po paru tygodniach stwierdziłem że to jakieś NOLIFE'y i ich wywaliłem .. generalnie to nie było godziny abym po włączeniu konsoli nie widział ich jako on-line i grających w LBP, nie ważne czy to była 12 w południe 19 wieczorem czy 3 w nocy, oni po prostu zawsze grali i za każdym razem jak ja sam włączałem konsole to od razu do mnie MESSAGE: "PLAY LBP !!!!"

.... zaczeli mnie z lekka przerażać i meczyc :)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś około 100, bo niedawno musiałem usunąć kogoś żeby dodać kolegę. Generalnie w wolnej chwili planuję zrobić porządek i wywalić ludzi którzy nie logowali się od miesięcy, a także tych z którymi mam niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć przypadkowych ludzi we friendsach, których się nie zna. Też tak kiedyś z automatu przyjmowałem zapy, ale ostatnio za namową Tomisiora pojechałem równo jakieś 60 nicków. I szybko się wczytuje i nikt nie marudzi. Polecam taką opcję.

Aha nie odsyłacie tego spamu, bo stajecie się spamerami a zo to grozi ban na PSN. Już kilku dostało.

Taa.. i skasowałeś mnie! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś około 100, [...]

Wow :) Szacun ... pojechało trochę naszą-klasą :) bez urazy,

No w sumie to fakt jeden jest ;) Czas na porządki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM jest właśnie w tym że ostatnio otrzymuje te zasrane łańcuszki od ludzi których NIE MAM nawet NA LIŚCIE!! znajomych upominam że jeśli będą mi dalej przesyłać te shity to ich zblokuje, nieznajomych blokuje z miejsca i daje to efekt bo dostaje ich coraz mniej. polecam tą metodę wszystkim, powinna być opcja w PSN - Report żeby zgłaszać takich idiotów jako spamerów, z drugiej strony jednak jest wiele dzieciaków czy też ćwierć mózgów ktorzy wierzą w te łańcuszki i rozsyłając je myślą że robią coś pozytywnego..

paranoja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM jest właśnie w tym że ostatnio otrzymuje te zasrane łańcuszki od ludzi których NIE MAM nawet NA LIŚCIE!! znajomych upominam że jeśli będą mi dalej przesyłać te shity to ich zblokuje, nieznajomych blokuje z miejsca i daje to efekt bo dostaje ich coraz mniej. polecam tą metodę wszystkim, powinna być opcja w PSN - Report żeby zgłaszać takich idiotów jako spamerów, z drugiej strony jednak jest wiele dzieciaków czy też ćwierć mózgów ktorzy wierzą w te łańcuszki i rozsyłając je myślą że robią coś pozytywnego..

paranoja!

Popieram w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszki BYŁY, SĄ i BĘDĄ więc nie ma co się denerwować tylko zignorować to.

Większość ludzi którzy dostaną łańcuszek myśli sobie "eee to i tak nie prawda, ale NA WSZELKI wypadek wyśle 200 osobom" no i rozsyłają to jak dzieci neo. Nic na to nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem taki lancuszek od jakiegos ziomka z listy i od razu go z niej usunalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jakiś miesiąc temu dostałem łańcuszek o darmowych kluczach do Halo 3 i Left 4 Dead :rofl: ,a w tym miesiącu już 3 kolejne o płatnym PSN,kluczach do MW2 i o doładowaniu konta w PSS :P.Dziwne jest to,że 3 z 4 wiadomości dostałem od nieznajomych,a friendsowi który mi wysłał jedną spokojnie wytłumaczyłem,że to łańcuszki głupoty są.Niedługo będzie można oceniać konta PSN coś ala wasza-klasa.pl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nie dlugo zrobia nam śledzika na psn :D

mam nadzieje ze sony wezmie sie za tych co to rozsylaja w duzych ilosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze sony wezmie sie za tych co to rozsylaja w duzych ilosciach

albo niech zaczną od źródła czyli pierwszej osobie która to wymyśliła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by się raban zrobił, że Sony czyta prywatną korespondencję i powstałyby zaraz łańcuszki protestacyjne :pardon: A samego zjawiska i tak nie da się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by się raban zrobił, że Sony czyta prywatną korespondencję i powstałyby zaraz łańcuszki protestacyjne :pardon: A samego zjawiska i tak nie da się powstrzymać...

czyli że kółko się zamyka :teehee: czyli jak do tej pory usuwać spamerów samemu ich blokować, raczej SONY wiadomości do swoich użytkowników poprzez PSN nie wysyła tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×