Skocz do zawartości
kotfilon

Ps3site...znikło - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś tydzień temu wchodzę sobie jak co dzień rano na ps3site.pl, a tu nagle wywala, że taka strona nie istnieje i nie da się połączyć. No dobra, może coś robią na stronie, spróbowałem wbić na forum, też nie idzie. W ciągu ostatniego tygodnia codziennie wchodziłem, i to samo. Dziś wpadłem na pomysł, żeby wejść przez internet w komórce...patrzę, weszło...co jest, jestem do tyłu o cały tydzien, no więc wbiłem przez jakąś stronę do zmiany proxy, zalogowałem się i piszę ten temat. Mam komputer podłączony do routera, tak jak 2 inne komputery i PS3, na PS3 też chciałem wejść więc to nie wina mojego komputera. W routerze nic nie grzebałem, więc co się mogło stać?

Proszę o pilną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do swojego dostawcy. Z niewiadomych przyczyn czasami blokują pewne adresy. Ja np. od 3 lat nie mogę wejść na ultima.pl i nic nie pomogły reklamacje. Tak czy siak strona działa bez żadnego problemu z naszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co dzień, wchodząc na ps3site włączam proxy i sprawdzam normalnie...i weszło, więc problem znikł, nie wiem od czego był, ale już mogę normalnie wchodzić.

PS. Wczoraj skręciłem noge w kostce, spuchło do wielkości PS3 i wsadzili mi w gips ^^ Mam teraz czas na katowanie mojego chlebaczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×