Skocz do zawartości
szymon

Ps3 W Aucie

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Chciałbym sobie do swojego autka włożyć ps3 myślałem zeby dać je do bagaznika i obić gąbką żeby można było grać w czasie jazdy!

I pytanie takie czy na ekraniku 9-12" zamontowanym tam gdzie jest zasłona na oczy kierowcy i pasażera taka wysówana zasłona jest to pokazane na tej 4 fotce http://www.allegro.pl/item773904999_promocja_next_base_1102_z_dvd_tv_usb_sd_mp3_divx.html  czy na tym ekraniku co wam wysłałem nie będzie rozmazany obraz? i czy normalnie da się podłączyć bo te telewizorki są bez hd!

i czy da się jednego ps3 podłączyc na takie 4 monitorki bo chciałem jeszcze zamonować w zagłówkach lub 2 z przdu i taki z tyłu http://www.allegro.pl/item777475849_nvox_monitor_podsufitowy_lcd_19_tv_fm_ir_fv.html proszę o pomoc!

Chodzi oto ze ps3 ma więcej gier i zarąbiste pady! z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

- jaki to samochod?

- jaki jest twoj kolor skory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kupujesz dysk ssd i wsadzasz do PS3. Następnie sprawdzasz napięcie "gniazdka" w aucie. Następnie sprawdzasz czy da się to podpiąć pod akumulator. Kupujesz ekranik i już. Jeżeli ma być obraz na więcej niż jednym ekranie, to nie wiem co robić, ale za pewne potrzebny będzie jakiś rozdzielacz. Na pewno się da. Polecam kupienie vana / autobusu i kupić sobie jakiś większy rozmiar TV :-].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli cię to tak bardzo interesuje jest to audi a4 b7 2.0tdi 2007 bez skóry:P jest to welur! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gniazdku zapalniczki jest przeważnie 12V. Możliwe że Audi ma w bagażniku przetwornicę 12VDC na 230VAC pytanie tylko o jej moc. Jeżeli nie ma przetwornicy to musi kupić odpowiednią tzn. o odpowiedniej mocy. Pytanie tylko czy będzie w stanie z gniazdka zapalniczki pobrać moc potrzebną do zasilania konsoli + TV. U mnie w aucie jest ograniczenie do 180W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obić gąbką żeby można było grać w czasie jazdy!

No nie wiem cvzy to dobry pomysł... A wentylacja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem cvzy to dobry pomysł... A wentylacja??

Z tym kolorem skóry to chyba chodziło o twój nie samochodu :thumbsup: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to podesłać Kill'owi żeby do Bash'a wrzucił ;D

Na tak wielkim ekranie szczególnie wygodnie będzie grało się na multi podejrzewam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to lekko czarno widzę, z dyskiem pół biedy bo jak już ktoś wcześniej wspomniał można włożyć SSD, ale chłodzenie - obłożysz czymś i będzie się dusić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wg. to moim zdaniem jeśli starannie zrealizujesz swój projekt to będzie to wybornie wyglądało. Na Tuning Show z 2 lata temu widziałem w aucie konsole ps2 slim, zamontowana byłą nie w bagażniku lecz z przodu, 3 telewizory - 2 zagłówki, 1 w miejscu radia.

A tu pokaże Ci jakiś ot, przypadkowy link z googli - http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/09/audiovox-vod10ps2001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo tak sumie niewiem czy nie dać jednego tv tak jak na fotce z tyłu z 15-19" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jak na fotce, jeden a duży TV :)

A konsolę może do schowka jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford Transit 1.6 silnik z tyłu 40' Sony BRAVIA FULL HD 1920x1080 i kanapa. Tyle w temacie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle - przesada :/ Nie oglądaj więcej MTV...

P.S --> A ja mam dylemat, bo organizuje sobie "maj słit sixtin" i nie wiem czy rodzice mają mi kupić "wajpera" czy "mustanga" :D buhahaha

Edytowane przez nowakmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam przesada. Po pierwsze musisz mieć jednostkę sterującą z wejściem AUX, a najlepiej stację multimedialną. Monitor minimum z 7 cali. Kupujesz porządną przetwornicę. Pleja najlepiej wsadzić pod siedzenie pasażera (większość osób stosuje taki patent). Jednostkę multimedialną powinieneś dostać już w cenie PS3, jeśli dobrze pamiętam JVC mniej więcej tyle kosztują. Jeżeli zdecydujesz się jednak pójść w coś lepszego, czyli Alpine, to szykuj się na większy wydatek w przypadku nowego sprzętu. Natomiast przy opcji pozostania przy obecnym sprzęcie grającym zrobienie wejścia AUX w rozgarniętym serwisie car audio będzie kosztować minimum 200 PLN.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×