Skocz do zawartości
e1n

Brutal Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukamy z kolegą 2 chętnych osób do potyczki w Brutal Legend.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do pogrania w Brutal legend na zdobywanie trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gry nie przeszedłem (mało czasu puki co) ale jak tylko skoncze to chetnie obadam multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gry nie przeszedłem (mało czasu puki co) ale jak tylko skoncze to chetnie obadam multi

Multik naprawdę wymiata, jak skończysz singla to odezwij się na PSN, moj nick e1n85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do gry online, ale grę kupiłem dopiero dzisiaj więc ją troche przykatuje:) jakby co to dodac do znajomych PSN ID: SzopenDSK w trofea online też bym się pobawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ktoś chętny do gry zapraszam PSN id PanPalec

Edytowane przez PanPalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki problem. Trofeum Conqueror chyba. 50 zwycięstw online. Sposób jest opisany na ps3trophies dot org. Trzeba zgromadzić kilka osósb w czacie i naraz wyszukiwać przeciwników aż w końcu trafimy na znajomego. A potem juz wiadaomo raz on wygrywa raz Ty. Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy to zapraszać SzopenDSK i pisać. Najcięższe trofeum w grze. Jeżeli ktoś ma jakiś sposób to też pisać:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram online i pozdobywam trofea !

pisac PSN ID: Paniczowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem od razu po premierze(jedna z lepszych w jakie grałem...), poszukuje ludzi chętnych do potyczek dawać do znajomych w psn nick xzdunx, oprócz kz2 jest to jedyna w tej chwili gra warta do ogrania w multi:) pozdrawiam i chętnych zapraszam.Ci co dali nicki niech się przygotują na add. dzis po 21:P

Edytowane przez xzdunx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ktoś chętny na puchary w Brutal niech podbija ID BednarPL !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętni do multi w brutal legend pisać: PSN: pancho1677

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz osoby do zdobycia pucharków online w Brutal Legend . Moje PSid : LuRrr10 pisać cały czas jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Widzę, że wątek od dawna nie ruszono , jestem chętny na nabijanie trofików online. Mogę odwdzięczyć się pomocą w grach online które posiadam. PZDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Widzę, że wątek od dawna nie ruszono , jestem chętny na nabijanie trofików online. Mogę odwdzięczyć się pomocą w grach online które posiadam. PZDR :)

Wysłałam Ci zaproszenie. Chętnie pozdobywam z Tobą trofea z multi - sama ich nie mam (wygrany 1 mecz, 10 i 50). Posiadam jedynie trofeum "Six Degrees of Schafer" - które może Cię zainteresować ;)

Edytowane przez Luthien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, dziś wieczorem przyjmę zapro i trzeba się ustawić na nabijanie tych wygranych 50 walk, swoją drogą fajnie że masz ten trofik (Six Degrees of Schafer), ponoć nie jest wcale tak łatwo znaleść kogoś kto już to nabił :) będziemy działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak się cieszę :) Platyna w tej grze spędza mi sen z powiek. Daj znać tylko kiedy masz czas, ja tam raczej jakiś planów większych nie mam. W dniu dzisiejszym nie będzie mnie tylko przy konsoli między 19 - 21 (wieczorny bieg). Poza tymi godzinami jestem dostępna. 

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest jeszcze chętny w powbijaniu trofików w multi? Lub czy ma czas i ochotę mi pomóc? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×