Skocz do zawartości
Gość andrzejowy

problem z rejestracją w playstation network

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzejowy

Nie mogę się zarejestrować sie w PSN , mimo że mam podłączona konsolę do sieci (działe przeglądarka). przy próbie zalogowania się wyświetla się napis prosze czekać, jak długo możną czekać do jasnej... To samo było gdy próbowałem upgradować. Czy mieliście podobne problemy? Dodam że konsolę mam połączona przez router Wi-Fi. byłbym wdzięczny za pomoc. próbowałem instalowac soft przez karte pamięci ,też nic nie wyszło.  gdzie w ogóle można sprawdzic jaki mam soft, czy  mozna sformatować dysk twardy? Może to głupie pytania, ale byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skonfigurowałeś łącze internetowe ? W ustawieniach konsoli masz network i jakiś kreator. Jeśli z ustawieniami automatycznymi nie zadziała to spróbuj wpisać ręcznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk można formatować bo XMB zapisany jest na pamięci Flash. sprawdz jeszcze w internet conetions test, ( może w ruterze masz poblokowane jakieś porty) co do wersji wchodzisz w settings -> system setings->system information. A przy okazji polecam przed pytaniami odwiedzić

[a href=http://www.ps3forum.pl/faq-playstation-3-t2143.0.html" target="_blank]http://www.ps3forum.pl/faq-playstation-3-t2143.0.html[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejowy

Sorki za zaśmiecanie, wchodziłem na tego posta (FAQ), ale wyświetlały mi się same pytania, dopiero jak się zalogowałem mam odpowiedzi. odnośnie mojego problemu, to może winowajća jest router, który klonuje numer IP komputera , żeby dostawca netu nie rządał ode mnie zapłaty za dodatkowe urządzenie podłączone, czy raczej pogrzebać w ustawieniach. Mam na konsoli soft PS3-453 to chyba staroć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w ruterze ip na sztywno jakie ma puszczać. w ps3 też wpisz ręcznie ip i jako bramę zapodaj ip rutera i dns też ip rutera powinno pomóc.(przypuszczam bo ja mam podłączonego neta przez kompa i tak zrobiłem) a co do wersji to ty chyba sprawdzałeś nazwę systemu a nie wersje) powtarzam settings-> system settings-> system information. chyba że we wcześniejszych wersjach niema tego.  A i odblokuj w ps3 jak i w ruterze portu UPnp- odpowiedzialne za p2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam neta puszczonego przez kompa i dziala swietnie!!!Kto ma Def jam icon zagral bym se przez netka!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam na konsoli soft PS3-453 to chyba staroć?

yyy...Europejskie konsole miały soft 1.60 a teraz jest 1.93 najnowszy - nie wiem czy był taki jak 453

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

453 to numer kodowy softu. Słuchaj a czy ci przypadkiem w czasie updatu nie wyłączyli prądu czy coś, nie miałeś jakiegoś błędu? Mi to wygląda na nie dokończony update... Działa na tyle, żeby działać, ale część rzeczy po prostu leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejowy

Tak sprawdzałem mam wersję 1.93, te 453 to chyba nuemer konsoli czy coś innego. Porty upnp mam odblokowane, dzwoniłem do operatora netu z pytaniem czy nie blokują żadnych portów, twierdził że nie. Jak coś namieszałem w manualu to mi wyskakiwał DNS error (80710102).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejowy

Pomógł mi znajomy informatyk. Tak jak mówiliście wpisaliśmy na sztywno IP i, DNS jeden z tepsy drugi jakiś inny , jak ktoś miałby podobny problem to może się ze mną skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie także mam problem z rejestracją w playstation network.Przy próbie utworzenia konta wyskakuje mi napis:You do not meet the eligibility reqirements for creating an accout.Dodam że przegladarka w konsoli dziala poprawnie.Fajnie jak byście mi pomogli.Pozdrawiam

Ps:Już sobie poradziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy master account muszą być pełnoletni, Ty może nie jesteś i podałeś swoją prawdziwą datę urodzenia. Jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy próbie zalogowania się wyświetla się napis proszę czekać, jak długo możną czekać do jasnej...

U mnie przez mechowski router Asmax'a to codzienność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy chcialem sie zarejerstrowac do PSN wybralem Hiszpanie bo aktualnie mieszkam w hiszpani wpisuje swoj adres e-mail swoje haslo i wyskakuje mi error

The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully

wpisalem swoj poprawny adres kamilus91@interia.pl i nie wiem dlaczego wyskakuje mi blad :/ POMOCY !!!

czy musze sie pierw gdzies zarejerstrowac przez kompa zeby moc korzystac z PSN :> ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konsole od dzis i tez mam taki problem. mam wersję 3.15. przy rejestracji albo przy aktualizacji konsola mi sięjakby zawiesza i nic nie moge zrobić. pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje odkopania tematu z 2007 roku !!!

zgraj sobie najnowsza wersje firmware 3.30 na pena (i z niego konsole zaktualizuj) i wtedy sprobuj zalozyc konst psn, ewentualnie zrob to z poziomu pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×