Skocz do zawartości
Ute

Adamek Vs Gołota

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej walce?

Ja osobiście okropnie zawiodłem się na Andrzeju... Mówił, że tyle się przygotowywał i takie tam... Jednak Góral pokazał mu jak powinno się teraz boksować i może wyciągnie z tego jakieś wnioski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota o wiele starszy, wolniejszy od Adamka. Nie utrzymywał tempa, nie dawał rady. Bardzo krótka była ta walka :biggrin:

Obstawiałem, że Adamek wygra. Gołota jest już na to za stary według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mialem nadzieje, ze Golota wygra - w 3 rundzie wydawalo sie, ze jest juz o wiele lepiej, ale niestety - nie udalo sie. Adamek byl od poczatku faworytem. Smieszy mnie tylko to wychwalanie Adamka, jakoby sie w ogole nie bal - bylo przeciez widac (szczegolnie na poczatku) - byl przestraszony jak cholera. I jeszcze ta gleba Andrzeja w pierwszej rundzie... ewidentne popchniecie. No coz - szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiałem na wygraną Adamka w 4-tej rundzie... Pomyliłem się o jedną ;D

Nie da się ukryć że Adamek był zdecydowanie szybszy...

Zgodzę się z Kolegą wyżej... Było widać że się boi...

Ale jak Cysio Ibisz próbował być groźny zapowiadając ich, to myślałem że padnę ze śmiechu... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mialem nadzieje, ze Golota wygra - w 3 rundzie wydawalo sie, ze jest juz o wiele lepiej, ale niestety - nie udalo sie. Adamek byl od poczatku faworytem. Smieszy mnie tylko to wychwalanie Adamka, jakoby sie w ogole nie bal - bylo przeciez widac (szczegolnie na poczatku) - byl przestraszony jak cholera. I jeszcze ta gleba Andrzeja w pierwszej rundzie... ewidentne popchniecie. No coz - szkoda.

Czego Adamek miał się bać? stoczył 120 walk (w tym 110 wygrał) ma spore doświadczenie.

Był o nim reportaż w telewizji gdzie jeden z sędziów (czy ktoś tam) mówił, że Adamek 20min przed walką rozmawiał z żoną co kupić jutro na obiad.

Wiec nie gadać głupot że był worka ziemniaków wystraszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do długości walki - to nie była taka krótka znów - Andrzej raz albo dwa padł szybciej.

Ja osobiście żałuję że Gołota nie wygrał... - ale z tego ci było widać nie miał szans.

A czy to jest normalne w boksie że jak ogłaszają wyniki to stoi sędzie i po jego stronach zawodnicy? Czemu G. kołował obok? Ani gratulacji ani nic. Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego brakuje Gołocie a ma to Adamek? Ducha walki i woli zwycięstwa. Gołota już dawno wypadł z tego sportu, widać było to we wczorajszej walce, był wolny, praktycznie nie zadawał ciosów a jak już zadał to były ślimaczo wolne i sygnalizowane.

johny_85 wiesz dlaczego Gołota kołował, bo mu było wstyd że dostał takie bęcki!

ADAMEK rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje nam czekać aż Adamek stanie do walki w obronie "Złotego pasa Polsatu" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mogli by dłużej powalczyć. Przygotowałem się na 1h, a nie 14min xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek jest zbyt pewny siebie i obawiam się, że jego marzenia o mistrzostwie w wadze ciężkiej mogą się niedługo skończyć. Nie wyobrażam sobie jego walki z którymś z Kliczków albo Wałujewem. Tzn wyobrażam sobie, ale nie wróżę mu zbyt długiego życia w ringu. Z Gołotą, który ma lewą łapkę bardziej i 40 lat na karku nie jest wielką sztuką wygrać. Ambicja nic nie pomoże jak się nie ma warunków fizycznych. To mówiłem ja, 65 kilo żywej wagi i 185cm wzrostu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałujew to taki sam leszcz jak Gołota, nie wiem jak to możliwe że wygrał z Holyfieldem, nic nie pokazał w tamtej walce jak i Gołota we wczorajszej. Kliczko to już inna historia ale nawet oni są do wy******a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest do wy*a, tylko nie każdy jest w stanie wy*ć ;) Wałujew był jako przykład tego, co może czekać Adamka, który jak na pięściarza wagi ciężkiej to mały jest :) IMO pchanie się do wagi ciężkiej jest błędem, za który przyjdzie mu dużo zapłacić, no ale życzę mu dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka sfinalizowana na potrzeby polskiego rynku,Gołota 10 lat młodszy zrobiłby porządek pewnie z Tomkiem.

Wg mnie Adamek jest trochę za niski na wagę ciężką,ktoś powie że Tyson też nie był gigantem ,fakt ale on nie tyle co był szybki a błyskawiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka sfinalizowana na potrzeby polskiego rynku,Gołota 10 lat młodszy zrobiłby porządek pewnie z Tomkiem.

Wg mnie Adamek jest trochę za niski na wagę ciężką,ktoś powie że Tyson też nie był gigantem ,fakt ale on nie tyle co był szybki a błyskawiczny.

Masz trochę racji z tym, że jest niski... jak mu przyjdzie walczyć z vołajewem który ma 2,17m to nie wróżę mu nic dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wzrostem wiążę się też zasięg ramion,wystarczy popatrzeć na braci z Ukrainy w jaki sposób walczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×