Skocz do zawartości
chmuraIV

Sciaganie Dodatkow, Patchow

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze powiedzcie mi, jak mozna sciagac rozne patche do gier ?? Wystarczy odpalic gre i ona automatycznie bedzie informowala mnie czy sa jakies dodatki itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz połączenie z internetem to informacja o dostępnym uaktualnieniu sama Ci wyskoczy przy włączaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch to "łatka" do gry która powinna eliminowac ewentualne bugi, badz cos usprawniac (rzadko kiedy wnosi cos nowego) i sciaga sie ja automatycznie przy wlaczaniu gry, oczywiście zostaniesz zapytany: "znaleziono nowa wersje sciagnac i zainstaloac?" mniej wiecej ;P Natomiast dodatki to juz inna sprawa i sciaga sie je z PSS i sa to np: nowe mapy, bronie, trasy, pojazdy itp. ktore najcześciej niestety sa platne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha , to super. Dziekuje bardzo za informacje ;)

A jeszcze jedno pytanko, czy na ps3 tez co jakis czas czysci sie system z tzw. smieci internetowych ... czy cos ?? tak jak to sie robi w windowsie... ??

jezeli tak to prosze o info gdzie i co nalezy usuwac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie ma czegos takiego, jedynie to chyba mozesz czyscic zakladki ktore wczesniej sobie zapisales no i wiadomosci ofkors :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna rzecz, jak moge usunac gry ktore sa w zakladce download chart ... czy jakos tak... chcialem sobie demko sciagnac, ale jak zobaczylem ze zajmuje az 800mb to zrezygniowalem i teraz nie wiem jak to usunac z tamtad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieweim nigdy tego nie robilem ale pewnie podswietlasz to co chcesz usunac naciskasz trójkąt ==> delete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieweim nigdy tego nie robilem ale pewnie podswietlasz to co chcesz usunac naciskasz trójkąt ==> delete

no niestety nuie da sie tego tak zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej no to naciśnij trójkąt i cancel...

Cały ten temat to jakaś żałość. Nie bójcie się eksperymentować z opcjami. Użyjcie rączek i główki. I słownika języka angielskiego. Polskiego zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×