Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam co prawda headset ex-02, ale on ma ten sam zaczep, co ex-01 i muszę powiedzieć, że czasem jest niewygodnie. Trzeba przed grą ten zaczep na ucho odpowiednio włożyć i nie powinien uwierać, ale czasem mam wrażenie jakby słabo trzymał się na uchu... Przeważnie dociśnięcie go i pogmeranie mi pomaga. No, ale każdy ma inne uszy, więc trudno coś konkretniej powiedzieć.

No pewnie, każdy ma inne ucho więc hs będzie inaczej leżał.

Np. u mnie z EX-01 nie ma żadnego problemu. Zakładam na uszko i gram. Trzyma się jak głupi.

Czasami jak gram i mocniej ruszę głową to ani drgnie.

Ale jeśli o sam komfort użytkowania to bardzo miły. Posiada gąbkę od strony ucha, więc naprawdę nie czuć go podczas grania, nic nie wchodzi nam do ucha, a słychać wszystko czysto i wyraźnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie głównie chodziło o to, że jest odrobinę niewygodnie, gdy się nosi okulary. Poza tym jest ok.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1328913238[/url]' post='654158']

Dzisiaj pierwszy raz próbowałem podłączyć EX-01, od razu na kabel, poładował się wystarczająco długo, ale próbując instalować zgodnie z instrukcją nie daje rady. Nie mogę go w ogóle włączyć innym sposobem niż na kabel, jednak po odłączeniu od razu dioda gaśnie. Jest punkt w instrukcji "włącz headset, dioda na niebiesko, zarejestruj urządzenie" tylko że trzymam guzik główny 4sekundy - nic. Trzymam dłużej - nic. Korzystając z kabla udało mi się zarejestrować, PS3 wykryło urządzenie, ale korzystać już nie ma sposobu. Jeszcze jedna rzecz - gdy dioda świeci się na mocny, ciemny kolor zielony to jest cicho, ale gdy zmienia się on w jaskrawy odcień, słuchawka zaczyna skrzeczeć/piszczeć. Nie za głośno jednak jest to zauwazalne. Co mogę zrobić? Dlaczego HS nie chce się połączyć bezprzewodowo?

Co mam zrobić jak HS nie chce sie wgl wlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trzymasz włącznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Długo trzymasz włącznik?

Na poczatku probowalem po 4sec. Ale nie dzialalo to probowalem dluzej, potem zobaczylem w instr ze to tylko raz tak sie robilo, i ze sie trzyma sekunde az sie zaswieci dioda, tez nie dzialalo

Edytowane przez ikspee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w zestawie od HS EX-01 powinien byc jakis nadajnik zeby uzywac sluchawki przez BT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, HS ma wbudowany moduł BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, HS ma wbudowany moduł BT.

to ma kto moze jakis pomysl? HS po sparowaniu z ps3(na kablu) po odlaczeniu kabla juz wgl nie chce sie wlaczyc, polaczyc, dioda sie nie swieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma kto moze jakis pomysl? HS po sparowaniu z ps3(na kablu) po odlaczeniu kabla juz wgl nie chce sie wlaczyc, polaczyc, dioda sie nie swieci

To nie jest normalne. Twój HS musi być uszkodzony. Długo go masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości kosztuje 80 - 85 zł.

Bitch please, ja sprzedawałem po 60zł+przesyłka czyli tańszy spokojnie można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne. Twój HS musi być uszkodzony. Długo go masz?

Od tego czwartku, specjalnie zamawiałem w empiku, bo nie mieli. Mozliwe ze w transporcie sie uszkodzil - ich transporcie, odbioralem osobiscie, wiec niemozliwe zeby w samochodzie cos sie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcę podłączyć słuchawki do wyjścia audio z TV, następnie kartą dźwiękową na USB mikrofon. Wyczytałem, że jest taka możliwość i wszystko poprawnie pracuję. Czy orientuję się ktoś czy taka karta jest wystarczająca?

Allegro_1

Wyszukuję innych także lepszych jak znajdę to dopiszę.

EDIT: propozycja druga

alegro_2

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcę podłączyć słuchawki do wyjścia audio z TV, następnie kartą dźwiękową na USB mikrofon. Wyczytałem, że jest taka możliwość i wszystko poprawnie pracuję. Czy orientuję się ktoś czy taka karta jest wystarczająca?

Allegro_1

Wyszukuję innych także lepszych jak znajdę to dopiszę.

Znalazlem identyczna (poza kolorem) i to za zeta :P http://allegro.pl/no...2095837437.html . Sądzę, że wystarczy ale lepiej dać ze 20zl za coś pewniejszego. Coś co przynajmniej ma jakąś firmę.

EDIT: w sumie to widze, że wszystkie to takie badziewia a coś konkretnego to od 80zl się zaczyna. Także ja zaryzykuje i dam te 8zł.

Edytowane przez m4drock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem identyczna (poza kolorem) i to za zeta :P http://allegro.pl/no...2095837437.html . Sądzę, że wystarczy ale lepiej dać ze 20zl za coś pewniejszego. Coś co przynajmniej ma jakąś firmę.

EDIT: w sumie to widze, że wszystkie to takie badziewia a coś konkretnego to od 80zl się zaczyna. Także ja zaryzykuje i dam te 8zł.

Daj znać czy działa, ja niedługo też pewnie którąś wybiorę, to napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach piszą, że Karta dźwiękowa USB + Mikro + PS3 działa. Chyba się zdecyduje i kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra słuchaweczki + mikrofon puszczone przez ten adapter jako headset sa wykrywane i działają. Mam jeszcze pytanko czy np w BF3 da się puścić dźwięk do słuchawek ? Bo wolałbym słyszeć dźwięk w słuchawkach a nie w telewizorze.

EDIT: dobra ogarnąłem - słuchawki pod tv a mic pod ps3.

Edytowane przez m4drock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki headset (najtanszy) moglibyście mi polecić. Byle żeby działał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam szukam słuchawek do PS3 (BF3) i do PC. Chciałbym słyszeć dźwiek z gry w słuchawkach a nie z tv.

Cena do 100 złotych na aukcjach znalazłem następujące:

http://allegro.pl/lo...2117728796.html

http://allegro.pl/lo...2075370948.html

http://allegro.pl/re...2075370180.html

Które wybrać, inne propozycje mile widziane.

Edytowane przez Mencel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Logitechy tylko do czatu...

Z dwóch pozostałych cokolwiek byś nie wybrał - zagra tak samo słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was ogromne pytanie otóż nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat ustawienia "push to talk" i moje pytanie brzmi czy jest możliwość ustawienia takiego klawisza np pod "L3" na kontrolerze, taka opcja byłaby bardzo przydatna ponieważ zależy mi na korzystaniu z mikrofonu.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grze nie ma takiej możliwości w opcjach, to nie da rady. No chyba, że kupisz jakiś headset z takim guzikiem, ale to raczej nie będzie wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam słuchawkę samsung wep185.

PS3 złapało ją i nawet są połączone, ale nie daje to efektu w grze, bo nie słyszę graczy w słuchawce tylko w głośnikach, co jest równoznaczne z tym, że oni mnie też nie słyszą. Jakaś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiadam słuchawkę samsung wep185.

PS3 złapało ją i nawet są połączone, ale nie daje to efektu w grze, bo nie słyszę graczy w słuchawce tylko w głośnikach, co jest równoznaczne z tym, że oni mnie też nie słyszą. Jakaś pomoc?

Ustawienia > Ustawienia akcesoriów > Ustawienia urządzenia audio...

Trzeba zmienić na Twoją słuchawkę...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×