Skocz do zawartości
szycha91

Chcę Oddać Ps3, Czy Jest Taka Możliwość?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W dniu dzisiejszym zakupiłem we wrocławskim Saturnie PS3. Długo zastanawiałem się nad Xbox`em a PS3, ale ostatecznie mój kumpel przekonał mnie do PS3. Żałuję tego, bo teraz jednak żadnej z moich znajomych nie ma PS3 , a jak wiadomo gry kosztują. A XBOX`a ma kilka osób w moim otoczeniu.

Zwracam się więc z pytaniem: Czy jest możliwość zwrotu PS3 lub wymiany na Xbox`a?

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W dniu dzisiejszym zakupiłem we wrocławskim Saturnie PS3. Długo zastanawiałem się nad Xbox`em a PS3, ale ostatecznie mój kumpel przekonał mnie do PS3. Żałuję tego, bo teraz jednak żadnej z moich znajomych nie ma PS3 , a jak wiadomo gry kosztują. A XBOX`a ma kilka osób w moim otoczeniu.

Zwracam się więc z pytaniem: Czy jest możliwość zwrotu PS3 lub wymiany na Xbox`a?

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc ;)

Był by ratunek, gdybyś zakupu dokonał w internetowym sklepie - masz wtedy prawo zwrócić towar w ciągu 10 dni (oczywiście w nienaruszonym stanie). Pozostaje sprzedaż na Allegro, forum lub wymiana konsoli na Xbox'a, ale z jakąś osobą. No chyba że jest inna możliwość - z chęcią się dowiem.

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W dniu dzisiejszym zakupiłem we wrocławskim Saturnie PS3. Długo zastanawiałem się nad Xbox`em a PS3, ale ostatecznie mój kumpel przekonał mnie do PS3. Żałuję tego, bo teraz jednak żadnej z moich znajomych nie ma PS3 , a jak wiadomo gry kosztują. A XBOX`a ma kilka osób w moim otoczeniu.

Zwracam się więc z pytaniem: Czy jest możliwość zwrotu PS3 lub wymiany na Xbox`a?

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc ;)

w sumie skoro dzis kupiles ps'a mozesz go spokojnie oddac do sklepu jesli jest w stanie nie naruszonym (0 rys itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od 21 lat. Tylko dzieci myślą, że Xbox jest lepsiejsi bo kumple na dzielni go mają i gry za cenę czystego dvd. Temat do śmieci i kolega szycha też.

Skończyło się sranie po kątach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×