Skocz do zawartości
waldemarpopek

Problem Z Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem i moze bedziesz mogł cos pomoc, otóż moj problem polega na tym, ze konsola zaczyna cztac mi gre, w tym przypadky PES2009 i Gran Turismio Prologue i wszystko działa ale w pewnym momencie, gdy PES- ie wyskakuje okienko PRESS ANY BUTTON nic nie moge zrobic, i nie moge wejsc go menu, podobnie jest z Gran Turismo, natomiast gdy gram w Far Cry`a wszystko działą normalnie prosze o pomoc, ratunku. no a gdy po pewnym czasie wlacza sie filmik w PES naciskam START i dziala, i potem dalej nie moge wejsc do menu, mozecie cos pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie diodki sie swieca na padzie? Swieca sie w odole? Upewnij sie ze pad jest przypisany pod numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIałem podobnie - własnie z Gran Tourismo

Po kilku minutach frustracji okazało się że PAD zalogowany był do konsoli jako "dwójka"

Okazało się że miałem wpiętego w konsolę USB Sticka do BUZZ'erów z gry Quiz TV i to on logował się na 1-szym kanale a Pad automatycznie wskakiwał jako drugie urządzenie.

Może masz podpięty jakiś kontroler albo coś innego co może powowodować zajęcie 1szego kanału ?

Pozdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie po problemie,bo na padzie swiecila mi sie kontrolka nr 3, bo mialem podpiete dwa inne pady z ps2, czyli pewnie jest po problemie, wielkie dzieki za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że pomogliśmy :)

Sądze że moderator może zamknąć temat, Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×