Skocz do zawartości
tuff

Która gra Cie najbardziej wkur%#$ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacja. Przy jakich grach miotacie najbardziej miesem, macie ochote cisnac padem w ekram albo skopac konsole po czym sie na nia odlac ?

(A moze nie macie takich akcji, a ja jestem nie normalny :) - ale nie wierze)

u mnie :

1. Motorstorm - nie wiem dlaczego ale zawsze musze dac dupska podczas ostatniego okrazenia, to zachacze o kamien, albo krzywo wyladuje... masakra!

2. Warhawk - ... kiedyś siostra dziwila sie czamu w nocy siedze, gadam do telewizora i rzucam co chwile "waleczne okrzyki" ...

Tyle narazie =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Tekken gdy przegrywam z AI.... online spoko z ludźmi spoko, jestem w tym dobry i radze sobie lub przegrywam, ale mnie to nie drażni... ALE JAK MI KUR..DE KOMPUTER JUGGLE 5 MINUTOWE strzela których palec przeciętnego człowieka nie potrafiłby wykonać... to mnie naprawdę "jak w tytule"...... jeśli AI wymyśli sobie, że z tobą wygra.. to wygra i nie ma mocnych... oczywiście mówię o botach na ultra hard.

Counter-Strike.. w to też jestem bardzo dobry.. i jak mam bardzo zły dzień, i mnie takie lamki leją..... jeden monitor lcd rozwaliłem pięścią (nie do słownie rozwaliłem, ale została czarna plama wielkości mojej dłoni na zawsze.. (dlatego nie kupuje bez przewodowych mysz i klawiatur do PC ^^)

Tuff, ja też daje często dupy w ostatnim okrążeniu, ale nigdy mnie to nie denerwowało..|

ps: jak miałem 13 lat (zaczynałem przygodę z csem) babcia szału dostawała bo padłem 5 razy i wiązana typu "K... TY .. PIE.... K.... Z.... W D.... RU..." szła i jeszcze waliłem w biurko pięścią ^^ ale oduczyłem się przeklinać i nie mam już takiej nerwówki (wszystko dzięki Ninjitsu, Kenjitsu i moim SENSEI ... ARIGATOU  <uklon> !

Wszystkim polecam tajemnice sztuki ZEN ! =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie klne :) Znaczy sie nie klnelem do czasu :P Ostatnie miechy to duuuuzo zlych przypadkow i w rodzinie i u mnie a do tego teraz troche wiecej picia niz przez osttanie 2 lata wiec jezyk mi sie zaostrzyl no ale z reguly kulturalny jestem :)

Z gierek? Hmm ostatnio Tekken ale OnLine bo klient az przesadzal i mi net chwile zerwal wiec oberwalem w twarz i przegralem przy stanie 2:2 w rundach to az wyszedlem z gry hehe

A pozatym... Motorstorm- ostatnie kolko najgorsze, za bardzo sie wkurzam na tej gierce i nawet nie przeszedlem jej, ba! ja ledwo co ja zaczelem tylko :)

W sumie to tylko tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guardb

A może być gra w która nie grałem;p? jeśli tak to Wiedźmin... wszędzie reklamy tej gry po paręnaście newsów rzygać się już chcę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pieni jak gram w Warhawka s ludźmi obcymi rzecz jasna... a oni zamiast mózgu mają gofra!

Poza tym lubię jak gra wywołuje u mnie emocje... różne... no chyba że jest kiepska... to jedyne co wywołuje to wymioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procz Rainbow 6 Vegas ktory mnie drazni swoimi bugami... to chyba najbardziej klnalem przy Ressistance - tryb hard i zdaje sie przed ostatnia misja.... malo brakowala, zeby nie rzucic padem w LCD-ka - przestrzegam przed tym trybem - mega wymagajacy!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkur%#$ Skate. gdy sa jakies triki gdzie trzeba analogiem wykrecac kombosy lub gdy gram w Skate. online i jakies wacki fartem zdobywaja wiecej pkt ode mnie. Lub res online gdy jakies ruski wpadna graja i dra sie do HS-ow lub inne gry z HS ami gdzie sobie spiewaja lub dziecko placze itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Fifka online jak gram z lamusami pykne 2 gole i zaczynam czytac forum wtedy zawsze 2:2 i w karnych dostaje... :( i fifka też jak gram z bratem zwykle gramy o coś a że poziomy nasze są bardzo podobne jest bardzo ciekawie w końcówce a przez cały mecz Ku... ja pier... co za zje... itd. :D brat nie wytrzymuje cisnienia jak przegra musi w cos solidnie przy@#@!lic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na PS3 jeszcze nie miałem takich hardcorow, napiszę...

# San Andreas (szkoła latania) klawiatura spotkała ścianę, zbierałem śrubki. Wstyd się przyznać, ale moja 3 lata młodsza siostra, przeszła ją za pierwszym razem, grała równocześnie razem ze mną, na zmianę >:(

#HL2 EP1: Misja z windą, na mojej wtedy 6600GT był jakiś bug w grze, w misji gdy Alex jechała windą i spadały fragmenty sufitu, szkło itp, musiałem gravit gunem się obronić. Oczywiście nie widziałem przez grafę, tych elementów, gry nie ukończyłem, mało co monitor nie wyleciał przez okno o_O

#Diablo 2 haha, ostatnia bitwa, 2 myszki poległy, jedna o sciąnę, druga przez otwarte okno. 10 minut pukania się w głowę i już leciałem na przystanek na busa, do sklepu po nową mychę. Diablo połamałem tego samego dnia, wieczorem :D

# Killzone: Liberation: następna misja, po misji z czołgiem, nie mogłem przejść, bo mnie tłukli. Dałem sobie spokój z grą, psp była nowiutka i szkoda mi jej było, ale momentami miałem ją wywalić przez okno pociagu  <evil>

# Halo 3: 95% ukończonej gry, jestem aktualnie w jakimiś obleśnym labiryncie, auto save mam zrobionego w momencie, gdy w magazynku 3 naboje, a w moim kierunku leci ze 20 pajaców. Efekt końcowy... brak jednego pada, dobrze, że w zestawie był drugi. Pad zaliczył chodnik, 20m przed domem... Leciał jak bumerang, ale nie wrócił :/

### Jak coś mi się przypomni to dopiszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

LUDZIE CZASEM RZECZYWIŚCIE MAJĄ 48cc81d3769cef54.jpg ZAMIAST MÓZGU O_o to właśnie ludzie mnie najbardziej drażnią w grach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok narobiłeś mi smaku. Chyba wyciągnę gofrownicę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe, mnie kilka lat temu Crash Bandicoot na PS2 w levelu gdzie się kierowało Coco, a wokół była woda... Rzucałem padem i klnąłem na cały home ^^. A teraz to ostatnia gra, która mnie w****a to chyba Halo 3, jak na Legendary musiałem kilkadziesiąt razy powtarzać level z Floods...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro wkurza mnie Motorstorm gdzie w końcowych wyścigach jest koszmarny ścisk, a ja jadę motocyklem przeciwko samochodom i buggy. Udaje mi się wyjść na prowadzenie, końcówka wyścigu a tutaj wjeżdża mi jakiś kolos w tył i koniec marzeń o zwycięstwie.

Niektóre poziomy w Crashu Bandicoot'cie są koszmarnie trudne i traciłem na nich po kilkanaście żyć w jednym miejscu. No ale jaka satysfakcja po ukończeniu.

Richard Burns Rally - na początku rajdy kończone na pierwszym OSie, ale to była pozytywna frustracja bo uczy pokory na drodze. A satysfakcja jak płynnie pokonuje się OS na którym poprzednio co chwila wypadało się z drogi jest nieporównywalna do żadnej innej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ostre z was swiry :D (bez obrazy :))

Ja sie przewaznie wyzywam na poduszce xD bo wiem ze jak cos glupiego kopne lub uderze to pozniej bede mial gula ze cos "spsulem" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza Motorstorm i jak mnie zdenerwuje to odkładam pada i idę do sklepu kupić gumy do żucia i żuje tak długo aż sie uspokoję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem się spokojny, ale pamiętam jak kiedyś za czasów amigi pół podwórka u mnie siedziało i graliśmy w kick-offa. Po przegranych joysticki robiły po kopach 360 stopni na kablach (ale się nie psuły!  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy stuntman Ignition. wywaliłem ja po godzinie grania i nigdy więcej u mnie na dysku nie zagości :) totalna parodia grania :) Nie ma to nic wspólnego z przyjemnością ...

Ps. Do tego nie trzyma stałego framerate, co u mnie grę przekreśla definitywnie (wybredny jestem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Motor Storm jak się gra Buggy i cię motocyklista zepchnie np na kamień (o potęgo nie powinno być takiej sytuacji)

2.kiedyś w PES 6 jak w ostatnich minutach moi gracze przestawali umieć grać zawsze odbierali im piłke itp itd.

3. Zarazem najlepszy w całej historii Half-life i najgorszy. Czekanie na winde w Episode 1 w podziemiach i cię atakuje chmara zombie, praktycznie niemożliwe do przejścia na Hardzie, ale jak wsiądziesz do windy to taki dumny że hej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurza Motorstorm i jak mnie zdenerwuje to odkładam pada i idę do sklepu kupić gumy do żucia i żuje tak długo aż sie uspokoję :P

;D

Pamiętaj, że nadmierne spożywanie gumy do życia może mieć efekty przeczyszczające  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;D

Pamiętaj, że nadmierne spożywanie gumy do życia może mieć efekty przeczyszczające  ;)

Spoks na mnie to przeczyszczanie nie działa kiedyś zjadłem 3 paczki mentosów miętowych i tylko trochę mnie brzuch bolał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Motorstorm - nie wiem dlaczego ale zawsze musze dac dupska podczas ostatniego okrazenia, to zachacze o kamien, albo krzywo wyladuje... masakra!

Heh, to podobnie jak u mnie z tym motorstormem - poprostu gra nie dla mnie. W resistance gdyby nie tryb co-op i granie z ziomkiem i browarami - to tez bym nie gral, jakas biedna ta gra dla mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że to jakiś chwyt Sony, masowe wk!%*&!nie graczy w tym Motorstormie, bo jednak człowiek ma ochote w... coś przez okno, gdy za 4 razem przy ostatnim zakręcie rozsmaruje się na jakimś głazie  ;D

warnban.gifWulgarny język

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaje mi się że to jakiś chwyt Sony, masowe wk!%*&!nie graczy w tym Motorstormie, bo jednak człowiek ma ochote w... coś przez okno, gdy za 4 razem przy ostatnim zakręcie rozsmaruje się na jakimś głazie  ;D

Wywal, wywal, wywal ;x zobaczysz jaka ulga :D ja tak wywaliłem 2 tygodnie temu pada od x360 leciał jak bumerang, ale nie wrócił o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czemu już nie wrócił??  ;D Jestem pewien, że SA wraca  8) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×