Skocz do zawartości
Gość

Kamizelka dla graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

1193046187_769114.jpeg

"Urządzenie o nazwie „3rd Space” zadebiutuje w USA w listopadzie. Wyceniono je na 189 dolarów i zostanie dołączone do gry „Call of Duty”.

...Pozwoli ona odczuwać zmiany ciśnienia podczas gry w symulatory lotu oraz uderzenia w czasie wyścigów samochodowych."

Ciekawostka , zawsze chciałem aby rozwijali właśnie gry w stronę odczuć fizycznych  , no i proszę coś tam sie rodzi w tych szalonych głowach  8)

Słyszał ktoś coś więcej na ten temat ?

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_4647.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko, że czytałem, że to jednak nie jest takie fajne, bo to boli jak dostaniesz. Ale za to jest uczucie w grze, że musisz przetrwać, bo oberwiesz ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że czytałem, że to jednak nie jest takie fajne, bo to boli jak dostaniesz. Ale za to jest uczucie w grze, że musisz przetrwać, bo oberwiesz ;].

Kurde... juz chce ja miec :D i poczuc na wlasnym ciele jak dostaje serie kulek w klatke piersiowa :D i to mi wtedy wystarczy na caly tydzien grania :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to będzie działać z PS3, czy tylko PC? Bo jeżeli do PS3, to biorę w ciemno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowinka, która w rzeczywistości nie będzie niczym ciekawych, cena odpycha. Minie jeszcze kilka lat zanim Nasze granie przeniesie się w inny wymiar, google, kombinezony, rekawice. Jeszcze nie teraz, jeszcze nie ta kamizelka, ja bym nie kupił, strata kasy ;x Ludzie po woli zaczynają produkować różne gadżety na siłę, ale zazwyczaj słucha po nich ginie szybko, jeszcze nie te czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Przygotowywana jest wersja na PC, która w przyszłości dostanie update i zadziała z konsolami, oglądałem sporo wywiadów i kamizelkę widziałem i miałem na sobie w USA, nie boli, weźcie w łapę pilota od tv i spuście go sobie na rękę z 5 cm, to takie uczucie, z każdej strony są 2 poduszki powietrze na górze i 2 na dole, wcale nie jest takie fajne, i przeszkadza w grze.... nie pomaga w orientacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurde panowie to co będzie jak będziemy grac w niej w motorstorma. ;dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamizelka jest świetnym pomysłem ale musi być wspierana przez gry..

Teb COD który będzie dodawany do gry to specjalna wersja z zaimplementowaną obsługą..

kamizelka pozwala odczuwać ukłucia, uderzenia, nacisk itp Oczywiście nie w skali masochistycznej...

ale bez supportu ze strony oprogramowania padnie śmiercią głodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamizelka jest świetnym pomysłem ale musi być wspierana przez gry..

Teb COD który będzie dodawany do gry to specjalna wersja z zaimplementowaną obsługą..

kamizelka pozwala odczuwać ukłucia, uderzenia, nacisk itp Oczywiście nie w skali masochistycznej...

ale bez supportu ze strony oprogramowania padnie śmiercią głodową.

Nie bój się padnie szybko, jak już pisałem to nie te czasy na takie gadżety ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając taką kamizelkę chyba nie można opierać się o nic, co dla mnie ją dyskwalifikuje  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie sie dobrze sprzedawac to obniza cene, moze wtedy sie skusze na probe jak nie to sprzedam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciakwe kiedy wyprodukują kombinezony ultra realistycznej dostaniesz kulke to odrzuca cie z fotela i musisz bebechy zbierać z podłogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe ciakwe kiedy wyprodukują kombinezony ultra realistycznej dostaniesz kulke to odrzuca cie z fotela i musisz bebechy zbierać z podłogi :D

Ja tam czekam na "rozrywator", że jak pieprznie ci ktoś z czołgu w grze to giniesz i tyle ;]. To by była realność xP. Co do tej kamizelki to gry muszę wspierać to, ale na razie to się nie przyjmię, może za 10 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozrywatora :P Bym gral na kodach XD

Fajny dodatek ale nie widze siebie :P  ubierajacego sie w kamizelke w letni goracy dzien :P Jeszcze do tego machajacego padem( jak wprowadza jakies zastosowanie dla czujnikow) Bym w niej plywal. Jak mowi Darudek nie ta generacja na te bajery.

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się do tego jeszcze coś ala kominiarka i jak dostajesz Heada to lecisz z fotela/kanapy do tyłu A kamizelka oryginalna a na zimę to nawet cieplej było by w niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydało by się do tego jeszcze coś ala kominiarka i jak dostajesz Heada to lecisz z fotela/kanapy do tyłu A kamizelka oryginalna a na zimę to nawet cieplej było by w niej.

Aż tak nie przesadzajmy ciekawe jakie jest uczucie po dostaniu z SMG albo AK47 ; o?

Ciekawe co za kilka lat wymyślą? Okulary w których widać obraz w full HD do tego jakiś gun i łazimy i strzelamy se ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Aż tak nie przesadzajmy ciekawe jakie jest uczucie po dostaniu z SMG albo AK47 ; o?

Ciekawe co za kilka lat wymyślą? Okulary w których widać obraz w full HD do tego jakiś gun i łazimy i strzelamy se ;p

Okulary już dawno są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okulary już dawno są.

Ale bez HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Malo ze bez HD to jeszcze dla zwyklego smiertelnika w rozdzielczosci przypominającej GBA... chyba ze myslimy o innych okularach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale gry to mają być gry, popatrzcie... W jakimś filmie coś tam Island (więzili ludzi i ściemniano, że mogą wyjść na jakąś wyspę) był pokazany Xbox przyszłości. Wchodzisz na pole, drugi ktoś wchodzi i sie lejecie. I to mają być gry? Przepraszam bardzo, ale jak tak mają wyglądać konsole w przyszłości to ja już nie będę graczem ;/. Chcielibyście grać w coś takiego zamiast w Unchartedy, Heavenly Swordy, czy Call of Duty'y? Eh... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×