Skocz do zawartości
awakeman

Jaka Gra Dla Dziewczyny I Chłopaka Do Wspólnego Grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi polecić jakąś gre do wspólnego grania z dziewczyną? Mam na myśli granie na dwóch padach przed jednym telewizorem. Nie chodzi mi o tryb multiplayera w sieci.

Mamy Little Big Planet, ale chyba to nie jest to. Może jakaś fajna przygodówka?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie piwko za to LBP. Niestety nie ma na ps3 za dużo gier gdzie można zagrać we dwoje na jednej konsoli. Jest gdzieś na forum taki temat i podana była strona gdzie można sobie sprawdzić wszystkie gry na ps3 i sprawdzić czy można w nie grać na jednym ps3 we dwie osoby. Sprawdź także także gry z sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier troche bardziej na myslenie to mozesz sprawdzic filmiki z Trine i Pixeljunk Monsters, lub z gier z "innej beczki" Pixeljunk Eden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakąś gre do wspólnego grania z dziewczyną?

Gra wstępna.

Sacred 2? Moja kobieta szalała na jej punkcie, a muszę przyznać, że namówić ją do grania nie udało mi się od jakiś 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z ps2 moze sa jakies odpowiedniki na ps3:

- jak X combat racing

- harry potter

- baldurs gate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kobieta powiem, że nie ma czegoś takiego jak 'damskie gry'. Albo coś się komuś spodoba albo nie - bez względu na płeć.

Osobiście z gier dla dwóch graczy polecam Army of Two i Resident Evil 5. Jeśli jednak to zbyt wymagające lub w złym gatunku to moze seria gier Lego(?) - kolorowa, prosta i bardzo zabawna. Sing Star, Giutar Hero i Buzz też potrafią umilić wieczór.

Do tego jeszcze cała masa gier z PSS - tam na pewno coś znajdziesz.

Dziwi mnie awersja Twojej dziewczyny do LittleBigPlanet (?) Ciekawe dlaczego jej się nie podoba?

Trudno wybrać grę dla kogoś jeśli się nie ma określonego gustu tej osoby względem gatunku gier. Najpierw napisz w co lubi pograć - wtedy łatwiej się coś dopasuje podobnego.

Dobrze by było gdyby gra podobała się również Tobie - skoro macie w nią grać Razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AGArtha mojej żonie też LBP jakoś się nie podoba, zresztą nie tylko kobietom ta gra nie pasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żonką gramy w LBP, Worms i UFC(na razie demo, ale niedługo może cała gra), ogólnie największą przyjemność żonka ma przy LBP, ale i w ufc też wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mojej lepszej połowie bardzo podoba się MW2 i gramy na zmianę w multi. Jak przyjdzie drugi pad (a trafiłem na jakiegoś dziwnego sprzedawcę na Allegro, bo czekam juz tydzień i zero odzewu :/ ) to pobawimy się w Spec Ops. Żeby nie było, w LBP też gra i marudzi coś, że z drugim padem będę Jej pomagał :)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/12826-co-wybrac/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×