Skocz do zawartości
Krzycho92

Jak Podłączyć Pod Wieżę Konsolę I Pc Jednocześnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na święta tego roku mam zamiar kupić PS3 Slim 250GB. Mam monitor z DVI i obsługą HDCP, a a allegro są aukcje, że w zestawie jest oryginalny kabel HDMI sony. Więc kupię adapter HDMI > DVI i będę miał obraz. Tylko aktualnie do wieży mam podłączony komputer (bo głośniki mi się zepsuły) i konsolę też bym podłączył do tejże wieży. Tylko jak podłączyć 2 urządzenia do 1 wieży ??

Są kable typu 1 RCA wtyk (kolor czerwony i jest napisane, że mono) na 2 RCA (żeńskie) i mógłbym kupić takie 2 i wtedy kable od prawego głośnika idą do prawych wtyczek a lewe do lewych. Tylko nie wiem, czy to zadziała, bo jest napisane, że MONO, a ja bym chciał stereo. Jeśli nie ma takiej możliwości, to za każdym razem jak będę chciał uruchomić pc albo konsolę to będę zmuszony do zmiany kabli przy wieży.

Mam jeszcze jedno pytanie ale związane z Adapterem HDMI > DVI. Otóż są takie kable które mają DVI-D (męski), a z drugiej strony DVI-D (żeński) i HDMI (żeński), czyli podłączam konsolę i kompa pod kabelek, który podłączam do monitora i wtedy mam gites, tylko czy to zadziała ?? Bo jeśli nie to też zostaje mi przekładanie kabli komp > konsola (do monitora) i na odwrót w zależności z czego będę korzystał.

Mam nadzieje, że ktoś pomoże. Z góry Dziękuję.

Edytowane przez Krzycho92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×