Skocz do zawartości
PatrykJP19

Klany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Chetnie przylacze sie do klanu z dziadkami w wieku 35+. Gram w black ops bez napinki, dla przyjemnosci i odskoczni. Jakby co piszcie jezeli jestescie tu chlopaki w tym wieku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Chetnie przylacze sie do klanu z dziadkami w wieku 35+. Gram w black ops bez napinki, dla przyjemnosci i odskoczni. Jakby co piszcie jezeli jestescie tu chlopaki w tym wieku :-)

trochę późna odpowiedź, ale też dziadek ze mnie :) i chętnie pogrywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja również bym pograł z ludzmi w moim wieku.Może sie stykniemy wieczorkiem ok 22.Już mam dosyć grania z dziećmi.

krzys_iek35 lub gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakis mod albo amin moze mi wyjasnic dlaczego temat dotyczacy mojego klanu zostal usuniety kiedy identyczne tematy dotyczace innych klanow sa nienaruszone?

Edytowane przez duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2e4dkb4.png

Szukamy przede wszystkim na Mw3 ludzi, posiadający nie przeciętnego skilla , którzy już grali w jakiś klanach i mają nie małe doświadczenie .

By do nas dołączyć powinieneś być wporządku, czyli umieć się pośmiać i pożartować, być poważnym i skoncentrowanym na treningach, sparach i meczach. MUSISZ grac teamowo... każdemu kto koniecznie chce być MVP z góry dziękujemy! Wiadomo ze potrzebujesz MIC bo inaczej nie ma gry teamowej! Powinieneś mieć wystarczająco dużo czasu na granie by uczestniczyć w rozgrywkach itd. Także ważne byś często mógł i chciał razem z nami grac Privaty lub i nawet Publici.Razem gramy i się od czasu do czasu wygłupiamy. Wiadomo ze tez czasami są jakieś kłótnie ale zawsze próbujemy je jak najszybciej rozwiązać. Każdy u nas gra na sparach jak i w lidze wiec nie będzie tak ze ktoś przez pare tygodni nie zagra! No i wiadomo zabawa nam jest ważna ale także lubimy wygrywać wiec jak najbardziej się staramy by wygrywać

No i planujemy grac na ps3liga.pl ale takze na innych stronach wiec będzie dosyć meczy!

Więc śmiało pisać na psn bądź GG , psn : MARIO-DODO GG 10851800 lub psn: Corbain_PL/DLX_Corbain GG 4662843

Pozdrawiam w imieniu klanu DELUXE TEAM :)

http://www.dlx.bnx.pl/news.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy!

Chcialbym dolaczyc do klanu w Call of Duty Modern Warfare 2, nie jestem przecietnym graczem, i nie biegam z granatnikiem, jestem na 60 levelu, prestige jeszcze nie przechodzilem. Jesli sa jakies chcetne osoby poszukujac osob do klanu to prosze pisac na email: pablo_zmc84@wp.pl lub PSN: pablo1984zamosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuję klanu w call of Duty modern Warfare 3. doświadczenie mam, w żadnym klanie jeszcze nie grałem ale od czegoś trzeba zaczynać. jeśli ktoś potrzebuje osób do klanu pisać na e mail: matys.1996@o2.pl lub psn: eXtranzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego snajpera(Mw3) który ogarania grę i nie gra przeciętnie . Chętnych zapraszam na GG:28991049 oraz PSN:DLX_KiLLeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Poszukuję klanu lub grupy ludzi z którymi mógłbym wspólnie pograć w Modern Warfare 3. Znudziło mi się granie na własną rękę a wiadomo, że z random teamami gra się inaczej niż ze stałą grupą ludzi i do tego Polaków. W MW3 gram hmm.. 2 dni , aktualny lvl 40. Wcześniej grałem długo w MW2 więc ogarniam temat :) . Ulubione tryby: Hardcore TDM, TDM, Hardcore Kill Confirm, Kill Confirm, Domination, Hardcore Domination.

Jeśli chodzi o wiek to mam 21 lat lecz nie jestem posiadaczem headsetu :(. Jeśli dla kogoś to nie problem to można dodawać: PSN - Jacko1st

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukujemy ludzi do klanu w Elite, głównie do grania operacji Elite i zdobywania XP, z czym wiążę się oczywiście odblokowywania nagród (6 godzin double XP, tytuły i inne pierdołki) za zdobywanie leveli jako klan. Dodam, że nie gramy w żadnych ligach, chodzi po prostu o wspomniane operacje i challenge klanowe Elite. Jest nas już mała grupka co najmniej 10 osób, ale niewielka garstka posiada konto Premium Elite a tak naprawdę tylko gracze Premium mogą zdobywać XP dla klanu, zatem najbardziej mile widziani są oczywiście posiadające konto Premium, które nie przynależą do żadnego klanu i również chcą pograć dla odblokowania nagród. Jeżeli ktoś nie posiada Premium też może dołączyć bez problemu, liczba członków klanu nie jest ograniczona, zawsze można grać mecze z podziałem na grupy, czym więcej osób tym większa szansa, że zawsze ktoś będzie siedział i grał, będzie można z kimś pograć zamiast męczyć się samemu. Gramy codziennie, w grupie znajdują się prawie sami dorośli powyżej lat 20,. a nawet niektórzy nawet ponad 30, więc szczerze dodam od razu, że 13, 14-latkom raczej podziękuje. Atmosfera panuję raczej wesoła, nikt tam nikomu nie ubliża, no może poza tym, że padają słowa obelgi na kampującego przeciwnika :P który siedzi przez cały mecz w koncie i czeka. Jeżeli nie masz Headseta to również niewielki problem. Chodzi o dobrą zabawę w gronie innych graczy, którzy nie biegają jak wariaci nie wiedząc co się dzieję i na czym polega zadanie. Także zapraszam chętnych. Najlepiej wysyłając prywatną wiadomość na PSN, w treści wpisując, że jesteś zainteresowany, wtenczas dodam do znajomych i wyślę zaproszenie do klanu.

Pozdrawiam.

PSN - burza_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie i Panie chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym klanem na Elite. Gramy sobie ze znajomymi 6 osób i założyliśmy klan na elite, ale nie leci nam exp clanu -> tylko członkowie premium zarabiają exp dla klanu? Jeżeli w klanie są członkowie elite i grają DM ale nie drużynowe to też zarabiają exp dla klanu? Mógłby mi ktoś krótko i zwięźle opisać co i jak z tym klanem na elite. Z góry dziękuję :thumbsup:

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mogę dołączyć do klanu w MW2 i MW3. thumbsup.gifGram regularnie,dużo wieczorami i nocą.

PSN ID: ESneon

Wiek: 18

HS: Jak najbardziej jest

Tryby: TDM,Kill Confirmed i Survival głównie,ale mogę grać w jakikolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie i Panie chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym klanem na Elite. Gramy sobie ze znajomymi 6 osób i założyliśmy klan na elite, ale nie leci nam exp clanu -> tylko członkowie premium zarabiają exp dla klanu? Jeżeli w klanie są członkowie elite i grają DM ale nie drużynowe to też zarabiają exp dla klanu? Mógłby mi ktoś krótko i zwięźle opisać co i jak z tym klanem na elite. Z góry dziękuję :thumbsup:

XP Clanu będzie dopiero rosło gdy będzie możliwość brania udziału w operacjach klanowych i challenge'ach. To co obecnie jest czyli Lone Wolf nie zalicza się do tych operacji, tutaj można indywidualnie grać bez klanu i wygrywać różne nagrody. Póki co trzeba czekać, czytałem gdzieś, że trwają testy tych nadchodzących operacji.A to, że klany mają już jakiś wyższy level i np. odblokowane Elite clan tag (kolorowe nazwy klanów podczas gry) to zasługa Elite Founder, za każdego gracza który ma wykupiono dodatkowo status founder klan dostaje 500XP.

Edytowane przez burza_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a57y4w.png

TEAM FLAWLESS

Klan [ fS ] poszukuje kilku mocnych i ogarniętych graczy. Gramy razem już od kilku lat, niestety kilku graczy niedawno odeszło, więc potrzeba nam więcej osób które często wchodzą na MW3. W poprzednich częściach COD odnosiliśmy sukcesy. Lubimy sobie pożartować, ale klanówki bierzemy bardziej na poważnie. Gwarantujemy miłą atmosferę i regularne treningi. Wkrótce będziemy grać ligę w MW3, często też gramy różne sparingi. Gramy też razem publici.

To, czego oczekujemy:

- headset

- możliwość częstego grania

- wysoki skill

- doświadczenie z grą

- zaangażowanie w sprawy klanowe

Zainteresowani tutaj macie kontakt:

PSN - fS_Parofka / EvilPL / fS_MaLpa

GG - 8790736 (Parofka) / 24295501 (Evil) / 5840166 (MaLpa)

Strona internetowa -

http://teamflawless.dbv.pl

Pozdro :)

Edytowane przez Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, szukam klanu w którym będzie można pograć ze spoko ludźmi a nie samemu :P

PSN : sebacz1

Gg : 1877465

HS : brak póki co

Edytowane przez sebacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ats.jun.pl/index.php

Troszkę o nas

Hm.... Od czego tu zacząć, myślę że najlepiej od początku jak się stało, że klan powstał.

Przypadkiem zagadałem do Andr3asa. Rozmawialiśmy na temat miłej gry w PlayStation 3 w MW2. Z jego zapałem po paru godzinach wpadliśmy na pomysł założenia klanu. I w taki sposób jesteśmy :-)Postanowiliśmy wtedy stworzyć stronkę na której będą wszelkie informacje o nas i o naszym teamie... Nie gramy, żeby zdobyć złote gacie, tylko dla zabawy. Chwila odpoczynku, wyrwania się od świata.Gramy 4fun,ale żebyśmy nie dostawali po dupie jest trochę reguł, które każdy Klanowicz musi przestrzegać.Jeżeli przegramy nie płaczemy jak dzieci tylko motywujemy się przysłowiem "Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni". Staramy się coś osiągnąć ale nie za wszelką cenę.Pomagamy mniej doświadczonym graczom, żeby byli też dobrzy jak my... Nie odwracamy się od gorszych,właśnie do nich wyciągamy ręce...Jesteśmy tu po to żeby pomagać...

Edytowane przez Andr3asik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam klanu tak jak w temacie..PSNid: Volytar.

Gralem w:SS,!mPL,cV,fS. Nie ukrywam ze licze na gre w pierwszym skladzie.Prosze o podanie strony klanowej podczas wstepnych rozmow.

Nie jestem przecietniakiem ;DD Mam ratio kolo 1.80 aczkolwiek czesto robie sobie jaja na publicu ;D

Preferuje search and destroy, dominacje, czasem flagi.

Oprocz tego lubie grac w kosza, ucze sie japonskiego LOL

Liczy sie dla mnie fun w druzynie, ale bez przesady. Nie jestem no lifem ale stawiam sie na wazniejszych sparach i kazdym meczu ligowym ;DD

Edytowane przez TYMEK1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allmw.jpg

ALLstars poszukuje klanów do sparowania. Codziennie grywamy spary i prywaty, jednakże szukamy nowych przeciwników, bo już zbyt długo gramy z tymi samymi klanami. Gramy tylko Dominacje, S&D i CTF. Zainteresowani niech piszą na PSN do DeraieS lub gg 13183970. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Chcialbym dojsc do klanu w Call Of Duty Black Ops. Posiadam kamerke wiec komunikacja glosowa to nie problem. gg 6113706 lub nick w psn: mrdrakula3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie

Założyłem klan o nazwie ImPL (nazwa elite) członków 3 -1 premium

kto chce niech wysyła podanie w elite albo wiadomość do mnie psn id: JasiorR

Jedyny wymóg: min wiek 18 lat :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Szukam klanu

PSNid-Volytar

Skill-jest

Hs-naturalnie

Poprzednie klany-SS,cV,fS.

Możliwe ze mnie znacie, a jesli nie znacie a wydaje wam sie ze Wasz klan pokazuje fajny poziom na Polskiej scenie CoD-a to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskiej scenie coda ten klan już od dawna nic nie pokazał ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskiej scenie coda ten klan już od dawna nic nie pokazał ^^

Co masz na mysli?Jaki klan?

Edytowane przez TYMEK1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klanu ale mecze klanowe najlepiej żeby były tak rano w okolicach godz 9:10 PSNID widac pod AVATAREM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×