Skocz do zawartości
PatrykJP19

Klany

Rekomendowane odpowiedzi

W Killzone 2 tez był taki temat to i tu się przyda.

Wiec jako pierwszy pozwolę sobie zaprosić wszystkich zainteresowanych na stronkę klanu w którym gram.

GRUPA KRYZYS :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie rozwinąć :] 

Są tacy, którzy przewidywali rychły zgon Kryzysu. Za czasów pierwszej ligi KZ pojawiały się głosy, że Kryzys poddał się modzie na kryzys i nie przetrwa...

Cóż za niespodzianka! Jesteśmy i mamy się świetnie, zbieramy ekipę na MW2. Co możemy o sobie napisać? Na 24(?) zespoły zajęliśmy 10te miejsce. Pomijając fakt, że połowa drużyn zrezygnowała a Ci co zostali za nami oddawali mecze walkowerem, wynik całkiem zadowalający :]

Teraz nastały czasy MW2, mamy już grupę kilku zgranych typów i potrzebujemy jeszcze kilu do tego, żeby godnie reprezentować barwy naszej ekipy...

logo_krs.jpg

Większość z nas pracuje więc gramy zwykle w okolicach 22'iej. Jeśli szukasz dobrego towarzystwa i chcesz miło spędzić czas przy MW2 to zapraszamy do wspólnego grania.

Mój psnID: kawu80

Zapraszamy też na naszą stronę: http://grupa-kryzys.info

ps pozwoliłem sobie już wcześniej to samo napisać na ps3liga PL :]

EDIT: siemano Janie Pawle   :D, brakuje mi tu naszych forumowych emot np. tej z fajką lol

EDIT2: któryś z moderatorów szanownej strony grał dawno temu w naszych barwach. kill to byłeś Ty?  :yes:

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią zagram zresztą pisałem już o tym jakiś czas temu na stronce KRYZYSU. Kawu miałeś mnie dodać do znajomych na PSN :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie był bym chętny na taką zabawę.Także gram przeważnie po 22.HS oczywiście posiadam.

PSNID: kleju

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, oprócz grania mam też inne potrzeby. Wczoraj np miałem ochotę się napić :] Dzisiaj raczej będę to was dodam panowie. Btw wbijajcie do nas na forum, tam jest więcej info o tym kiedy gramy i z kim. Dopiero się w sumie rozkręcamy i planujemy pierwsze sparingi z PBC, być może regularne...

Generalnie nie przeprowadzamy żadnych śmiesznych rekrutacji. Możecie grać w naszych barwach a to czy będziecie w stałym składzie reprezentującym nas w lidze zależy między innymi od tego jak gracie. Ja raczej na ligę się nie piszę np bo słaby jestem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, oprócz grania mam też inne potrzeby. Wczoraj np miałem ochotę się napić :] Dzisiaj raczej będę to was dodam panowie. Btw wbijajcie do nas na forum, tam jest więcej info o tym kiedy gramy i z kim. Dopiero się w sumie rozkręcamy i planujemy pierwsze sparingi z PBC, być może regularne...

Generalnie nie przeprowadzamy żadnych śmiesznych rekrutacji. Możecie grać w naszych barwach a to czy będziecie w stałym składzie reprezentującym nas w lidze zależy między innymi od tego jak gracie. Ja raczej na ligę się nie piszę np bo słaby jestem :]

Napić-nie widzę najmniejszego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napić - ja również, tyle że piwo znowu, nie wchodzi w grę co kw ? ;P

kleju, ja ciebie mam na Friendsach więc jak coś to możemy dzisiaj pograć ;)

Edytowane przez true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych do przystąpienia do klanu Bad boys Poland zapraszam na nasze forum TUTAJ Jak na razie gramy w KZ2 ale coraz więcej osób z naszej ekipy ma MW2 i chcemy coś ugrać.Zapraszamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klanu w mw2 . Mam narazie 7 poziom , ale znam się na fpp . Gram z karabinem szturmowym . Ulubiony tryb dominacja. Ostatnio to najczęściej 1 miejsce zajmuje w drużynie lub 1 na całej mapie. Chociaż są też gorsze momenty . PSN : Perejro16x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodżer, wbijaj na forum do nas. pogramy, zobaczysz jak jest i czy Ci pasuje (perejro lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Na jakich dziedzinach gracie klanówki HC(hardcore) ZiZ czy zwykły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam ~30 lvl pierwszego poziomu prestiżu, za 3-4 dni będę mieć HS'a. Są jakieś ciekawsze klany 'w okolicy' ? :-).

PS. Mogę grać dopiero po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto przygarnie kropka ;x ;D? Mam narazie 27 lvl do jutra powininem miec 35 , mam HS i zajebiscie dlugie doswiadczenie w FPP :D PSN_ID: maddest_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Ile lat należy mieć żeby grać w lidze MW2?? Wiem że jeszcze nie wystartowała, ale ludzie doświadczeni z KZ2 powinni wiedzieć. I jeszcze propozycja: mogę chętnie dołączyć do klanu. Specjalizacja: szturm, ostatnio też snajper. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. ID: asurix93. Gram codziennie w godzinach 21-00. HS-a posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył do jakiegokolwiek klanu by móc rozmawiać i grać razem z Polakami. ID: JacusBNE . elo. ( ewentualnie gg: 3303715 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze nie ma ograniczeń wiekowych , najmłodszy gracz miał chyba 11 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze nie ma ograniczeń wiekowych , najmłodszy gracz miał chyba 11 lat .

A czy gdzieś napisaliśmy że wiek gracza narzuca nam liga? Po prostu mamy swoje "standardy" i dlatego poszukujemy graczy starszych, zdecydowanych i z odpowiednimi umiejętnościami ;]

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam składać podania do TMD. Gram już kilka dni z chłopakami i bardzo dobry poziom trzymają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołącze do jakiegoś klanu. Grałem w cod 4 a w mw2 mam już 62lv. Jak coś to piszcie. PSN: Halepice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halepice - najszybciej klan znajdziesz na ps3liga.pl bo tutaj chyba tylko TMD rekrutuje.Sezon się jeszcze nie zaczął więc jest czas żeby się wkręcić w jakąś ekipe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ps3liga.pl ma najwięcej ogłoszeń klanów szukających graczy. Poza tym jak sama nazwa wskazuje są tam klany które grają w lidze więc target zawężony i łatwiej coś wybrać

EDIT: Od siebie mogę dodać, że polecam GOT, PBC i HELL. Imo chłopaki z GOT zrobili gigantyczny progres podczas pierwszej edycji ligi KZ2. Drugą już wygrali...

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×