Skocz do zawartości
TimanTi

Administacja Przegina

Rekomendowane odpowiedzi

8. Umieszczania ofert w podpisie lub profilu. Niedozwolone jest również odsyłanie z podpisu do profilu, w którym znajdują się informacje o tym co wystawiliśmy w dziale BM

Komu i w czym to przeszkadza? I dlaczego dopiero teraz? Mam to od dobrych 2 miesięcy i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Podobnie zrobił Moderator Killl po tym nie [powiem jakim] zakazie upowania tematów w dziale giełda, uznałem ze to fajny pomysł i zrobiłem podobnie u siebie. Z resztą, nie tylko ja. Nie widzę w tym nic złego, dlatego tez zapytałem jaśnie Pana administratora komu to szkodzi w zamian dosalam następnego osta.......... I to ma niby być cywilizowane forum? Samego osta bym jakoś przebolał, ale tego że jaśnie Pań administrator nawet nie raczył odpisać bo chyba po prostu nie wie co napisać, albo uważna się za kogoś lepszego nie daruje.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe.

A co na to Admin ???

Jestem ciekaw wyjaśnień, ponieważ takowe się chyba należą. :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko domyślać, że chodzi o kolejne ograniczenie w wyświetlaniu strony, co odciąża serwer. Temat zamykam bo się zrobi pyskówka, poza tym takie wątki nigdy się dobrze nie kończą. Regulamin jaki jest każdy widzi i trzeba zagryźć zęby i się dostosować. Taki life.

Jak Admin będzie chciał odpowiedzieć to odpowie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem wymijająco acz treściwie: stopka, podpis - to miejsce na sygnaturkę, która ma/może zawierać twoją kartę gracza, dowcipny cytat, lub 2 słowa o sobie - a nie informację w stopce, że w profilu w polu "O Sobie" (no tak, to faktycznie mówi tobie dużo - twoje oferty) :rofl:

Od ofert jest dział Black Market i tam je należy składać.

Nie podoba się? Przykrość. Ale tak jest - i tego nie zmienisz, czy będziesz pisał do mnie na priv, czy publicznie próbował wywierać wpływ.

EOT.

P.S. 2giego warna dostałeś za to, że po otrzymaniu pierwszego nie zmieniłeś podpisu, tylko dalej o tym próbujesz dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×