Skocz do zawartości
Gość Buson

Halloween

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Hmm, pierwszy raz w życiu bawiłem się dynią i wyszło mi coś takiego:

dsc05633ul8.jpg

Jak się podoba ? ma 2 twarze ale 2 troche gorsza :) może wy coś wymyślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoją dyńkę zrobię jutro (chyba :P) to wrzucę fotkę.

Pozdro  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynia fajna, chociaż to jest tradycja wybitnie Amerykańska i u nas bezsensowna - nie dość że prawie w zimie to jeszcze łazić po blokach mieszkalnych (chyba że się na przedmieściach mieszka) i nękać ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Miałem okazje być w usa na Halloween świetna sprawa, dużo zabawy... święto zmarłych jest żałosne  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazje być w usa na Halloween świetna sprawa, dużo zabawy... święto zmarłych jest żałosne  <evil>

Święto zmarłych to szacunek, natomiast to święto amerykańskie to czysta komercja ... Trzeba dbać o tradycję, a nie wprowadzać obcej ... Ale wiecei jak to jest, przyjdzie, przejdzie i ludzie zapomną, tak jak to się dzieje z fastfudem obecnie.

PS. dyńka wspaniała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Święto zmarłych to szacunek, natomiast to święto amerykańskie to czysta komercja ... Trzeba dbać o tradycję, a nie wprowadzać obcej ... Ale wiecei jak to jest, przyjdzie, przejdzie i ludzie zapomną, tak jak to się dzieje z fastfudem obecnie.

PS. dyńka wspaniała :)

Nigdy nie obchodziłem Święta zmarłych, w urodziny czy imieniny idę stawiam świeczkę, a święto zmarłych do dla mnie tylko i wyłącznie dzień zarobku dla kolegów od kwiatków i świeczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w ogóle mam dość specyficznie negatywne podejście do świąt kościelnych jako chrześcijanin. Ale mi chodzi akurat o to, że Haloween to żałosna zabawa dla dzieci... Będąc w Holandii widziałem jak dzieciaki tam to robili... szlag mnie trafiał, jak non toper ktoś dzwonił do drzwi, a jak widziałem przez okno dzieci naparzające door to door to lałem ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Hmm ja w ogóle mam dość specyficznie negatywne podejście do świąt kościelnych jako chrześcijanin. Ale mi chodzi akurat o to, że Haloween to żałosna zabawa dla dzieci... Będąc w Holandii widziałem jak dzieciaki tam to robili... szlag mnie trafiał, jak non toper ktoś dzwonił do drzwi, a jak widziałem przez okno dzieci naparzające door to door to lałem ze śmiechu.

Tak to jest wersja dla dzieci, a dla dorosłych to dobra imprezka z wybitką w nocy na ciemny cmentarz + super zabawa z dyniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Święto zmarłych to szacunek, natomiast to święto amerykańskie to czysta komercja ...

to właśnie święto zmarłych u nas to też mega komercja jak już wyzej wspomniano panowie od chryzantem ,stroików i milionów niepotrzebnych rzeczy mają wtedy żniwa, a przeciez co to za róznica dla solenizantów czy dostaną świeczkę czy wypaśny bukiet ?? pamięć o zmarłych to już całkiem odrębny temat  i to się bardziej liczy niż  wypas na grobach raz w roku .

ps. ale temat zszedł na bok a zaczęło się od biednej dyńki  :-[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nic nie mam do halloween. Dla mnie ten dzien oznacza spotkanie ze znajomymi siedzienie w oswietleniu samych dynii i opowiadanie sobie historii o duchach :D a pozniej mozna zagrac na PS3  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja czekam na zimowe wieczory :P Śnieg za oknem, choinkę, wieczorami skoki narciarskie w TV, spotkania z kumplami na śniegu, partyjki na PS3 z przyjaciółmi i siostrą :D Kocham zimę :D Kocham jeździć na nartach... Ja dopiero od grudnia zaczynam czuć, że żyję  <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Ehhh ja czekam na zimowe wieczory :P Śnieg za oknem, choinkę, wieczorami skoki narciarskie w TV, spotkania z kumplami na śniegu, partyjki na PS3 z przyjaciółmi i siostrą :D Kocham zimę :D Kocham jeździć na nartach... Ja dopiero od grudnia zaczynam czuć, że żyję  <uklon>

Oj tak w tą ozime się wyszaleje na deseczce w alpach ostro... mam nadzieję.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Ja w tym roku na Słowację. Wolę Carvingi od deski :P

Heh, ja jadę z moim Sensei co roku w alpy na deskę na tydzień :P - oczywiście musi mi tam wycisk dawać... (ale cóż być pupilkiem Samuraia z 8 danem ma swoje złe strony)

Jutro robie jeszcze jedną dynie, zachęcam :D fajna zabawa, nie dużo roboty tzn zależy, samo oczyszczenie środka to 5 minut wyciągania 10 skrobania a potem już sobie tylko wycinasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie w takie coś nie bawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie lubię halloween (święta), jak i całego amerykańskiego life-stylu. Poza tym święto zmarłych było w bardzo podobnej formie już 500 lat temu w meksyku, i bez zbędnych pierdół  :/ No i w nazwie ma Halo xP

Nadchodzą święta, szykuję już się na zmasowany atak mikołajów. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×