Skocz do zawartości
szyjka

Ps3 Podpieta Do Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisaj wieczorem kupuje Playstation 80GB i chcialbym sie dowiedziec jakie kable dodatkowo potrzebuje, aby podlaczyc ja monitora. Konsola to fat 80gb, zas monitor to Samsung T220:

http://allegro.pl/item812104261_monitor_lcd_samsung_22_t220_dvi_20000_1_katowice.html

I druga rzecz, jaka jakosc grafiki uzyskam na takim monitorze, bedzie ona duzo odbiegala od telewizora?:)

Z groy dziekuje za pomoc;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba zostanie zamknięty ale tak na szybko postaram ci pomóc.A wiec tak monitor jest dobry tyle ze nie ma wejścia HDMI ale ma wejście DVI uzyskasz jakość obrazu w 720p a przy monitorach 22'' raczej nie zauważysz różnicy ze jest gorsza czy cos :) na pewno to będzie odbiegało od TV ale to zależy jaki masz ten TV :)

PS:Nie musicie już odpowiadać na moje pytanie dotyczące mojego monitor już znam odpowiedz:

...i jeszcze jedno kabelek chyba będziesz musiał sobie dokupić bo tak mi sie zdaje że w zestawie nie dają. Ale chyba nie dają. Będziesz musiał kupić jak coś to drogie nie jest :)

Musze ci powiedzieć złą wiadomość aczkolwiek ważną. Chyba twój monitor NIE obsługuje HDCP a jeśli tego nie obsługuje to zobaczysz czarne powitanie jak podłączysz PS3.

Jeśli się mylę poprawcie mnie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze ci powiedzieć złą wiadomość aczkolwiek ważną. Chyba twój monitor NIE obsługuje HDCP a jeśli tego nie obsługuje to zobaczysz czarne powitanie jak podłączysz PS3.

Jeśli się mylę poprawcie mnie! :)

W najnowszych sterownikach Nvidi, w ustawieniach, można sprawdzić czy monitor obsługuje HDCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytalem sie w internecie o tym, co temat to co innego pisza, juz sam nie wiem... Podsumowujac, wie ktos dokladnie jakie kable trzeba kupic, nie bardzo chce kupowac w ciemno?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytalem sie w internecie o tym, co temat to co innego pisza, juz sam nie wiem... Podsumowujac, wie ktos dokladnie jakie kable trzeba kupic, nie bardzo chce kupowac w ciemno?:)

DVI->HDMI, działa w obie strony.

No i oczywiście głośniki musisz kupić.

Chyba, ze masz jakąś wieżę z wejściem optycznym, to wtedy tylko kabel optyczny.

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytalem sie w internecie o tym, co temat to co innego pisza, juz sam nie wiem... Podsumowujac, wie ktos dokladnie jakie kable trzeba kupic, nie bardzo chce kupowac w ciemno?:)

Potrzebujesz kabelek HDMI -> DVI-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teraz i ja doczytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI-DVI.

Mi niestety nie działa bo mam chyba za słaby monitor SAMSUNG SyncMaster 940Fn. Mam cały czarny obraz. To chyba dla tego ze mój monitor nie obsługuje HDCP.

Jeżeli macie jakieś pomysły jak to rozwiązać to pls za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...yyy to chyba tak samo jak z HDMI kabelek przekazuje obraz i dźwięk a jak podłączyć gośniki to nie mam zielonego pojęcia jak nie masz wejscia takiego jak ja przy monitorze. Poczytaj w"Dyskusje ogólne>Peryferia>Dźwięk i Audio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wałkować gazylion razy a i tak zostanie założony nowy temat. To jest jakieś nieporozumienie. Pomijam fakt sensu podłączania konsoli do monitora, bo to w ogóle jest jakieś kuriozum. Tak jakby próbować PC podłączać pod projektor slajdów. Fail. Poszukać na Forum, bo odpowiedź była, jest i pewnie nie raz będzie napisana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×