Skocz do zawartości
rozki

Spotkanie w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co sadzicie o spotkaniu w Warszawie na piwo i moze jakies wspolne granie? :D

Proponujcie terminy oraz dyskuujcie n ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wbić, chociaż piwa nie skosztuję bo zabrania mi tego jeszcze prawo, pozatym nie przepadam. Wspólne granie - bardzo chętnie, tylko jest gdzieś miejsce z wystawionym PS3 ? Kiedyś w kafejce internetowej niedaleko mnie były wystawiane PS2, ale już upadła a nigdzie indziej tego nie widziałem. Chyba że opanujemy jakiś stand w Media Markt, przepłoszymy klientów i jedziemy do zamknięcia  ;) No i jeszcze trzeba poczekać aż inni Warszawiacy się wypowiedzą, to wtedy ewentualnie skombinować jakiś termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej w gdansku, albo cos w 3miescie, pare osob stąd jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z warszawy tez jest duuuzo osob. proponuje za jakies 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z warszawy tez jest duuuzo osob. proponuje za jakies 2 tyg.

No właśnie, tylko nikt się nie ujawnia  :/ W profilach nie mają wypełnionego miejsca pobytu, nie odzywają się tutaj. A miło by było spotkać się z innymi użytkownikami PS3, wymienić uwagi, nawiązać jakieś kontakty jeśli chodzi o grę online/wymianę grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Warszawa to jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę - mieszkam w szczecinie więc odpada. Może kiedyś, jak będzie inne spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda, dużo ciekawych gier - co myślicie, aby reaktywować pomysł spotkania Warszawskich posiadaczy konsoli PS3 ? W któryś weekend, miejsce do uzgodnienia (możecie podawać swoje propozycje, chociaż to pewnie będzie uzależnione od frekwencji). Kto zainteresowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie wpadne na takie spotkanie.. Oczywiście jeśli będzie odpowiednie miejsce i czas.. Miło jest się spotkać z innymi graczami i podyskutować o konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Event miałby jedynie rację bytu gdyby zajął się tą sprawą nasz Admin wraz z Modami i zostalibyśmy uprzedzeni o tym fakcie wystarczająco wcześnie.No i miejsce powinno być takie aby każdy miał tak samo daleko.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki Event miałby jedynie rację bytu gdyby zajął się tą sprawą nasz Admin wraz z Modami i zostalibyśmy uprzedzeni o tym fakcie wystarczająco wcześnie.No i miejsce powinno być takie aby każdy miał tak samo daleko.Pozdrawiam

tak, ale mówimy tu racze o spotkaniu Warszawskich posiadaczy konsoli, aby pogadać o konsoli, grach, a nie jakiejś dużym, kilkudniowym przedsięwzięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem zdecydowanie na tak, propos wspolnego grania mozemy przyniesc jedna konsole i tv i dac takiemu facetowi 20 zl na przyklad, jestem pewien, ze sie zgodzi. Ewentualnie jedna PS3 jest w kafejce w metrze centrum, niestety pamietam, ze bylo strasznie drogo.

Ogolnie jesli chcecie zebym zalatwil w jakis sposob miejscowke to piszcie pomysly gdzie na PSN: Quatezcoatl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniały mi się czasy gry grałem w D&D ^^ wy młodzi macie czas to biegajcie, bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...wakacje, kto byłby zainteresowany jakimś spotkaniem przy chłodnym napoju, wspólnym ponarzekaniem na FW2.40 i pozachwycaniem się MGS4 ? Tyle osób jest z Warszawy na forum, a ten temat jest olewany równo. Może ten albo przyszły weekend ? Albo środek tygodnia ? Proponujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się przejechać do Warszawy, jak mi kobieta pozwoli albo wezmę ją ze sobą, tylko ustalcie jakiś konkretny termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie jestem z Łodzi, ale jak mi termin podpasuje to moge dojechac do Warszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pojawić, w przyszłym tygodniu , dzień dowolny, byle nie weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×