Skocz do zawartości
vieron

Nowa Konsola, A Ryski?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj zakupilem nowy zestaw konsola PS3 80 GB z dwiema grami. Wszytko elegancko w folii, jednak nie pokoi mnie, że na obudowie od konsoli występują kuliste rysy. Takie jak np. na plytach CD. Czy to normalne zjawisko?

http://www.blaster.y0.pl/ps3/DSC00106.JPG

http://www.blaster.y0.pl/ps3/DSC00107.JPG

http://www.blaster.y0.pl/ps3/DSC00108.JPG

Pozdrawiam

Edytowane przez vieron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowales w sklepie czy przez allegro ? ps3 pewnie jest nowe a rysy mogly wystapic nawet jak niosles ja do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vieron napewno ten zestaw nie jest nowy :P Bo konsola nowa nie ma żadnych rysek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest to jakiś egzemplarz wystawowy, albo może po prostu stał za szybką w jakimś sklepie jako ozdoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie jednak przez allegro. Ale wszystko w paczce było zafoliowane pad, gry itd. a jak uruchomiłem konsolę pojawiło się pole do uzupełnienia daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była folia na górze obudowy(taka jak jest na wyświetlaczach telefonów)? - jeśli dobrze pamiętam, to u mnie była, ale mogło mi się t TV pomylić :)

Edytowane przez irvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOja konsola ma rok a mimo to nie ma rysek ... wpuścili Cie w maliny sprzedali Ci powystawowy bubel ... :)

To że pojawiła się data do ustawienia to o niczym nie świadczy, konsola nie musiała być włączana - mogła stać na wystawce i załapała rysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Konsola mogła stać na wystawie, więc ryski się porobiły i wpadło pewnie trochę kurzu. Mam nadzieję, że cena była dobra, bo inaczej to dałeś się wpuścić w maliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1090 zł 80 GB + Uncharted DF i Resistance Fall of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep twierdzi, że jest to wada fabryczna ponieważ karton z grą był zaplombowany i nie mogli go otworzyć. Mówią, żebym spokojnie oddał na gwarancję i wymienią na nówkę, ale nie chce mi sie juz czekac az pojedzie i wroci, dziala to nie odsylam.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to czy przeszkadza to w jakiejkolwiek eksploatacji ...

Moje Ps3 stoi w szafce nie widać górnej pokrywy ... o ile ktoś nie zamierza go niczym dzieło sztuki eksponować w centralnym miejscu pokoju to w sumie olać te rysy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×