Skocz do zawartości
Deep

Zmiany Dotyczące Warunków Użytkowania I Polityki Ochrony Prywatności W Playstation®Network

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie otrzymałem od Sony maila o treści:

"Drogi użytkowniku PlayStation®Network Kiedy zarejestrowałeś się na PlayStation®Network, zgodziłeś się na Warunki Użytkowania oraz Politykę Ochrony Prywatności. Warunki Użytkowania zawierają ważne informacje dotyczące Twojej działalności w PlayStation®Network i Twoich zakupów w PlayStation®Store. Polityka Ochrony Prywatności wyjaśnia, jakiego rodzaju informacje o użytkowniku będą zbierane i w jaki sposób będą one wykorzystywane. Ostatnio zostały dokonane zmiany w Warunkach Użytkowania i Polityce Ochrony Prywatności, które odzwierciedlają zmiany w usługach dostępnych dzięki PlayStation®Network. Zachęcamy do przeczytania obowiązujących Warunków Użytkowania i zasad Polityki Ochrony Prywatności na stronie http://eu.playstation.com/legal. Jeśli masz dostęp do PlayStation®Store, możesz zapoznać się z nimi, klikając link znajdujący się na każdej ze stron PlayStation®Store. Poprawione Warunki Użytkowania i zasady Polityki Ochrony Prywatności będą dotyczyły zarówno Twojego konta na PlayStation®Network, jak również wszystkich Twoich Sub Accounts (Kont Podrzędnych). Dziękujemy, PlayStation Network Europe Limite"

czy ktoś mógłby mi przybliżyć, bo czytając nowe warunki nie wyłapałem żadnych poważniejszych zmian..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko porównałem wersję poprzednią z aktualną. Ogólnie rzecz ujmując - utwardzili zapisy, choć pojawiły się dosyć istotne zupełnie nowe.

1. Dokładne zapisy mówiące o udostępnianiu konta innym - dzielenie się kontem jest zabronione:

If you share account details with someone who uses your account in breach of these Conditions or we believe that your account has been compromised, your account and/or access to PSN may be suspended or terminated.

Wcześniej były tylko zapisy o "pilnowaniu" danych o koncie.

2. W sprawie ilości aktywnych kont na konsolach odsyłają w tej chwili do instrukcji użytkownika, w której powinny być opisane limity (par. 1).

3. Wprowadzono zapisy o kartach - zdrapkach. Nie można się nimi dzielić i odsprzedawać (par. 6).

4. Dodano zapis o nie dzieleniu się zawartością (par. 7).

5. Pojawiły się zapisy o DRM (par. 7) - może a propos zapowiadanej sprzedaży muzyki i filmów.

6. Wprowadzono zapisy o wypożyczaniu zawartości z PSN (par. 8).

To z istotnych spraw chyba wszystko.

PS. MSWord sprawdził się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×